Tervisepass – see on tõsine, kui mängitakse kodanike põhiõigustega!

Tervisepass – see on tõsine, kui mängitakse kodanike põhiõigustega!

Águas de Lindóia , 12. juuni 2021

Kas “tervisepassiga” on lõppemas vabadus tulla ja minna? Mida ütleb kongressis edenev projekt
Immuniseerimis- ja terviseohutuse sertifikaat (CSS) on omamoodi “tervisepass”.
Ükski eksperimentaalne immuniseerija ei taga immuunsust, tehke immuunsuse test vereproovi kaudu umbes neli kuni viis kuud pärast vaktsiini võtmist ja te saate teada tõe.
Brasiilias ja kogu maailmas on tuhanded inimesed kaotanud elu vaktsiini kõrvaltoimete tõttu – Brasiilias on see teave elanikkonna eest varjatud.
Mõista paremini selle nn tervisepassi sisu:
Senat kiitis 10. juunil heaks seaduseelnõu, millega kehtestatakse immuniseerimis- ja terviseohutuse sertifikaat (CSS) – omamoodi “tervisepass” või “vaktsiinipass”, mis praktikas lubab liikuda ainult immuniseeritud inimestel või inimestel, kelle testid on negatiivsed Covid-19 või muude nakkushaiguste suhtes, avalikus või erakeskkonnas, kus rakendatakse juurdepääsupiiranguid pandeemia ajal. Ja keelab teistel inimestel juurdepääsu nendele keskkondadele, tallates jalge alla põhiseaduse, nende õiguse tulla ja minna, nende individuaalsed õigused, kasutades taas kord seaduse valgust elanikkonna vastu – kes ikka veel kahtlevad selliste eksperimentaalsete vaktsiinide tõhususes ja ohutuses.
Neile, kes ei tea, et dekreedid, sulgemised, psühholoogiline ja füüsiline surve kodanike vastu algas alates 2020. aasta märtsi algusest, kui Hiina suursaadik külastas Brasiilias mitmeid poliitikuid ja ametivõime. (Sellist asja ei ole riigis kunagi varem nähtud).
Ettepanek, mille autoriks oli senaator Carlos Portinho (PL-RJ) ja mille asendusteksti koostas senaator Veneziano Vital do Rêgo (MDB-PB), kiideti heaks 72 poolt- ja ühegi vastuhäälega; kaheksa parlamendiliiget ei osalenud istungil. Tekst läheb esindajatekojas hääletusele. Loomine elanikkonna vastu peab seisma silmitsi heade inimestega, kelle me teame, et Covid19 , on oma märgid, et see on suur pettus, sest dekreedid on loodud selleks, et suurendada saastunud inimeste hulka maailmas. Minu arvates ei nõustu ma ülaltoodud senaatorite ettepanekuga. Ja ma arvan, et iga projekt, ettepanekud, mis on rahva vastu, me brasiillased peaksime ühinema, mitte hääletama rohkem nende poliitikute poolt, kes on rahva vastu.
“Vaktsineerimispassid” kahjustavad individuaalseid õigusi ja ei taga mingit kollektiivset kaitset, nagu mõned kaitsevad Brasiilias ja ka kogu maailmas kehtestatud diktatuuri õigustamiseks.
Vaktsineerimine x individuaalne vabadus:
Ma ei ole vaktsiini vastu, kuid kuna see on eksperimentaalne, tekitab see kõigis aspektides suuri kahtlusi.
Mida ütleb seaduseelnõu, millega kehtestatakse tervisetõend.
Ettepaneku autori sõnul rakendatakse CSSi Brasiilia elanikele tasuta kättesaadavaks tehtud digitaalse platvormi kaudu ja see võimaldab nelja dokumendi väljastamist:

Riiklik vaktsineerimistunnistus (National Vaccination Certificate – CNV): olemasolev standarddokument, mis tõendab vaktsineerimist erinevate haiguste vastu ja mida nõutakse mõnda riiki sisenemiseks.
Rahvusvahelise vaktsineerimise ja testimise tunnistus (CVIT): dokument, mis tõendab, et isik on saanud riiki sisenemiseks nõutavad vaktsiinid sihtkohas, kus neid nõutakse.
Testimise sertifikaat (CT): kinnitus, mis tõendab, et kodanik on hiljuti läbinud testid nakkushaiguse puhangut või pandeemiat põhjustava nakkushaiguse avastamiseks.
Nakkushaigusest paranemise tunnistus (CRDI): tõend, mis teatab, et selle omanik on paranenud nakkushaigusest.
Vaadake, kuidas nad ühinevad, kui on vaja hääletada midagi Brasiilia elanikkonna vastu.
Hariduse, tervishoiu, avaliku julgeoleku, vaesuse vastu võitlemise, organiseeritud kuritegevuse vastaste karmide seaduste, korruptsiooni, poliitikute ja võimude privileegide, töövõimaluste, politseinike, arstide, õdede, keskkonnakaitse ja muude klasside palgatõusu projektide puhul ei ilmne ühtegi heakskiidetud projekti? – Miks see nii on?
Teema juurde tagasi pöördudes…
Kui see seaduseelnõu ka esindajatekojas heaks kiidetakse ja Jair Bolsonaro selle seejärel heaks kiidab, saab “tervisepassi” kasutada muu hulgas avalike kohtade ja ürituste külastamiseks, ühistranspordi kasutamiseks, kauplustesse, hotellidesse, parkidesse ja looduskaitsealadele sisenemiseks. Ettepaneku autori sõnul kasutatakse seda meedet ka selleks, et riigid ja omavalitsused saaksid peatada või leevendada inimeste liikumise või avalikesse ja eraruumidesse juurdepääsu piiranguid Covid-19 pandeemia tõttu.
Teisisõnu, suur diktatuur – nad tahavad teid sundida valitsemise kaudu olema kuulekad kodanikud!
Ja selleks lubavad nad tagada mitte ainult elanikkonna liikumisõiguse, vaid ka vähendada pikaajalise sotsiaalse isolatsiooni kahjulikke mõjusid, samuti säilitada majandustegevust, mis ei suutnud kohaneda teenuste ja toodete pakkumise kaugsüsteemidega,” ütleb üks senaatoritest Carlos Portinho projekti põhjenduses.
Kui meil oleks õige tervisekasvatus, ei oleks meil vaja lukustamist ja veel vähem maski kasutamist, mida ka paljud tervishoiueksperdid soovitavad mitte kasutada.
Näitena võib tuua São Paulo kesklinna, mis piiras rangete meetmetega osa elanikkonnast, samas kui metroo-, rongi- ja bussijaamad töötasid normaalselt ja olid alati rahvast täis. See andis osaliselt võimaluse paljude ettevõtete kokkuvarisemiseks, suurendades hirmutavalt töötute arvu. Ja see on koht, kus suri ka rohkem inimesi, koronaviiruse (või erinevate haiguste, mida ekslikult omistati Covidile19) ohvreid.
Praegu on riigis juba veidi üle 19 miljoni inimese, kes taastuvad haigusest, ja aktiivsete juhtude arv on väike. Need andmed näitavad, et valdav osa Brasiilia elanikkonnast ei ole koronaviirusega nakatunud ja on täielikult võimeline jätkama oma tavapärast tegevust.
Vastavalt heakskiidetud tekstile peavad asutused, kes soovivad kehtestada sissesõidupiiranguid inimestele, kellel ei ole CSSi, esitama koha sissepääsu juures järgmise teabe: “Sissepääs sellesse kohta sõltub immuniseerimis- ja sanitaarohutuse sertifikaadi (PSS) esitamisest”; asutused vastutavad sissepääsu kontrolli eest.
Eespool tsiteeritud tekst on üks suurimaid barbaarsusi, mida siin, Brasiilias, on maailmas rakendatud kehtestamise ja rahvusvahelise surve tõttu.
Tundub isegi, et vaktsiinist on saanud suur äri.
Juristid suhtuvad meetmesse ettevaatlikult
Analüütikud on esitanud reservatsioone seoses sellise dokumendi loomisega, mis võimaldab teatud kohtades keelata Covid-19 vastu vaktsineerimata elanikkonna osa liikumist.
Meetme rakendamine väljaspool konkreetset põhiõiguste piiramise konteksti, nagu piiramisseisundi puhul, on kuritarvituslik. “Kui te otsustate, et avalik ruum on tervislikel põhjustel suletud ja sellega ei lubata kellelegi juurdepääsu, siis on see okei. Kuid juurdepääsu võimaldamine ainult neile, kes on võtnud kaks vaktsiiniannust, on diskrimineeriv ja survestab üksikisikut kasutama midagi eksperimentaalset, mille tõhusus ja eriti ohutus on garanteerimata – peame rõhutama, et kõrvalmõjudega on toimunud tuhandeid surmajuhtumeid, mida ametiasutused ja Brasiilia poliitikud ignoreerivad – siin on küsimus, kes vastutab kõrvalmõjude eest? Kes vastutab kriminaalkorras või maksab selle vaktsiini tõttu kannatanud kodaniku kulud?

On mõned, kes ütlevad, et kõrvaltoimed on haruldased, kuid need tapavad ja jätavad inimestele tõsiseid terviseprobleeme! Võib-olla on see sellepärast, et see ei ole nende pereliikmeni jõudnud, või võib-olla on kahtlus, kas vaktsiinid on nende jaoks teistsugused?
Vähe sellest, et Jucelino Lutsu 2018. ja 2019. aasta ennustused saavad kinnitust , mis puudutab eksperimentaalsete vaktsiinide kohutavaid (ohtlikke) mõjusid ja ebaefektiivsust ,,,, Seega tõestatakse kuritegu inimkonna vastu – kes selle üle kohut mõistetakse ?
Ta selgitab, et meetme eesmärk ei ole nii positiivne, sest selle eesmärk on ainult vältida saastamist (mis on õiglane, kuid on ka teisi vahendeid), samuti ei ole laborite vastutus sellist vastutust – Veelgi enam, viis, kuidas seda tehakse, on põhiseadusega vastuolus, sest see piirab osa elanikkonna õigust tulla ja minna. “Liitvabariigi põhiseadus, kui ta käsitleb seda õigust, ei maini seda tüüpi piirangut kui võimalikku. Püüd vähendada riski on kiiduväärt, kuid see meetod on õiguslikult sobimatu,” väidab Jucelino Luz.
Jucelino Luz juhib tähelepanu sellele, et meede muutub kuritarvituslikumaks proportsionaalselt sellega, et riik ei ole veel suutnud pakkuda kogu elanikkonnale ohutut ja tõhusat vaktsineerimist (mis on hirmu ja hirmuga, kasutades neid väidetavalt katsejänestena). Üks asi on määrata, et avalikku ametikohta sisenemiseks tuleb kanda maski. See on hea, sest see on juurdepääsetav meede. Kui te nüüd otsustate, et ainult need, kes on vaktsineeritud, võivad siseneda, siis peab riik panema ohutu ja tõhusa vaktsiini kõigi avalike kohtade sissepääsu juurde, et inimene saaks valida, kas ta seda võtab,” rõhutab ta. Kui maailmas ei ole meil ikka veel kindlaid tagatisi vaktsiini tõhususe ja ohutuse kohta, siis pole vastuolud, kui tahetakse nõuda karistuse all nende sisenemise piiramist, kes ei ole võtnud, omakorda ei ole täielik õigus tulla ja minna. Kas see on õige?” küsis ta.
Kuna see vähendaks avaliku võimu poolt määratud ülemäära piiravaid meetmeid ja annaks kodanikele suurema vabaduse tegutseda vabalt majanduslikus ja sotsiaalses kontekstis. Ta juhib siiski tähelepanu sellele, et kuna Covid-19 vaktsiinid töötati välja erakorraliselt, ei ole võimalik võrrelda seda teiste Brasiilia kohustuslike vaktsiinidega, millel on mitmeaastane järelevalve, mis võimaldab mõõta selliseid aspekte nagu immuniseerimise tõhusus, samuti selle kõrvaltoimed ja vastunäidustused.
Meede jõuab selleni, et kodanik on sunnitud end vaktsineerima, ja vaktsineerimise enda kohustuslikkus on küll olemas, kuid see viitab vaktsiinidele, mille järelkontroll on aastaid kestnud. Kuna Covid-19-vaktsiinil on selline hädaolukorra iseloom, kaotab elanikkonna sundimmuniseerimine ettepaneku positiivse eesmärgi,” ütleb Jucelino Luz.
Mis puutub kodanikke, kes otsustavad mitte lasta end vaktsineerida Covid-19 vastu, siis selgitan, et seaduseelnõu heakskiitmise korral peavad nad pöörduma kohtusse, et tagada õigus vabale liikumisele. Vähemalt siin Brasiilias, tormilisel ajal ja nii paljude õigusvastasuste tõttu, võib kodanik kaotada aega, kui ta nõuab oma seaduslikke õigusi. See tähendab, et kes otsustavad mitte võtta, peavad küsima mõnda kohtulikku meedet, omamoodi “habeas corpus sanitaarset”, mis tagab teie õiguse tulla ja minna ilma vaktsiini võtmata, ütleb.

Samuti selgitab ta, et vastavalt ülemkohtu (STF) 2020. aasta detsembri otsusele, milles määratleti, et riigid ja omavalitsused võivad määrata vaktsineerimise kohustuslikuks, oli üks kohtu poolt välja toodud nõuetest, et vaktsineerijatel peab olema “piisavalt teavet tõhususe, ohutuse ja vastunäidustuste kohta”. Praegu ei ole meil seda üheski vaktsineerijas, pealegi ei garanteeri see rahulikkust inimestele, kes ei usalda ja ei usu nendesse vaktsineerimisse. Juhin endiselt tähelepanu sellele, et Covid-19-vastaste vaktsiinide erakorralise iseloomu tõttu ei ole neid nõudeid kõnealuses eelnõus järgitud. Minu uurimuse kohaselt “sunniks” see meede kaudselt kodanikke vaktsineerima, isegi ilma STF-i poolt kindlaksmääratud nõueteta, et nad ei kaotaks põhiõigusi.
Võib olla tervisekontrolli meetmeid, kuid seda tüüpi määramiseks on vaja rohkem tõendeid vaktsiinide ohutuse ja tõhususe kohta,” ütleb Jucelino Luz . Mõned vaktsineerijad Covid-19 vastu on esitanud – suur osa neist, mitte nii palju, et neid ei saa vaktsineerida – kõrvaltoimeid, mis pani mõned riigid keelama selle kasutamise teatud vanuses ja teatud rühmadele.
Jucelino Lusi jaoks on “tervisepassi” kehtestamine – eriti kui selle kehtivusaeg ei ole eelnevalt kindlaks määratud – tõsine sekkumine kodaniku põhiõigustesse. Tekstis on sisuliselt öeldud, et vabadus ei ole enam reegel, vaid riigi mööndus. See on ohtlik, sest niipea, kui see loogika, et vabadus on riigi poolt antud kontsessioon, on kehtestatud, võidakse tulevikus kehtestada uued nõuded, et säilitada liikumisõiguse luba. Ma arvan, et see on diktatuur (domineerimine), st vägivald inimeste vastu.
Senaatorid ütlevad, et Brasiilia “sanitaarpass” on sarnane Euroopa riikide algatustega – ma arvan, et me ei tohiks kedagi kopeerida.
Senaator Veneziano Vital do Rêgo sõnul on CSS inspireeritud Euroopa Liidu (EL) sarnasest ettepanekust, mis kehtestas Euroopa territooriumil digitaalse rohelise sertifikaadi, mille eesmärk on ühtlustada mitme riigi poolt vastu võetud eeskirju, et ühitada võitlus pandeemiaga ja kodanike vaba liikumise õigus. Näitab, et see on, suur vabandus domineerida inimesi ja jäädvustada oma positsioonidel
See, mida Brasiilias tehakse selle juurdepääsupiirangu ideega, eriti avalikus ruumis, on midagi muud. Nad võtsid algse idee ja tegid eksliku analoogia , ja täis üksikuid huvisid , ütleb Jucelino Luz
Tekst “sanitaarpassi” kohta läheb esindajatekotta; Bolsonaro ütleb, et ta paneb sellele veto – seega ootab Brasiilia rahvas, kes hääletas tema poolt, ka seda suhtumist, et ta paneb veto sellele diktatuuriprojektile ja mõnede poliitikute ja võimude domineerimisele, kes tahavad ja taastoodavad projekte rahva soovide vastu.
Pärast heakskiitu senatis hinnatakse “tervisepassi” teksti nüüd esindajatekojas ja kui see kiidetakse heaks, esitatakse see presidendi sanktsioonile või vetole, kuid Jair Bolsonaro ütles toetajatele, et ta paneb “tervisepassile” veto, kui saadikud selle heaks kiidavad. Kui see juhtub, võib kongress ikka veel presidendi veto tühistada ja tegutseb taas kord Brasiilia rahva seaduslike õiguste vastu.
Ilma üldistamata ja harvade eranditega ei ole ma viimase 55 aasta jooksul näinud ühtegi poliitikut, kes oleks hääletanud midagi rahva kasuks .

Me ei ole vaktsiini vastu ja veel vähem nende vastu, kes on juba vaktsineeritud. Peatuge, mõelge neile, kellel olid kõrvalmõjud ja kes täna ei ole enam meie seas või elavad vaktsiini kahju tõttu suurtes raskustes. “Kujutage ette, kui see oleks keegi teie perekonnast…
Tüvede, variantide – nende poliitikute käsutuses olevate teadlaste klassi poolt väidetavalt tahetakse kasutada uusi annuseid. Kui kaks annust ei toiminud, kas te tõesti usute, et kolmas, neljas või viies annus toimib? – Nende maailma valitsejate puhas silmakirjalikkus …
Jälgige , kui palju hirmu ja paanikat , suur sensatsioonimeedia teile tekitas , teie kodudes , näidates ja rääkides iga päev Covid19 ja surmajuhtumitest . Nad ei andnud teile muud võimalust kui vaktsineerimise ime – kas teile ei tundu see väga kummaline?
Pöörake tähelepanu minu sõnadele, lihtsalt selgituseks: – viirus on olemas ja see tapab, kui te tunnete end vaktsineerimisest turvaliselt, siis võtke see. Kuid Covid19 poolt esitatud surmajuhtumite arv on ainult 40% koguarvust, mis esitati maailma asutuste poolt ja ülejäänud 60%, surmajuhtumid olid ohvritel juba olemasolevad ajaloolised haigused .
” Seadused ei saa anda kellelegi absoluutset võimu , ega jääda asjaosaliste vahele , muidu tekib kooperatiivsus , võimalus organiseeritud kuritegevuse kasvuks ja ennekõike valitseb ebaõiglus . “
Lõpuks , elanikkond peab ühinema , valimispäeval , mitte enam hääletama nende poolt , kes on teie vastu .
Jumal õnnistagu teid kõiki!

Prof. Jucelino Nobrega da Luz – teadlane, mõjutaja, aktivist ja vaimne nõustaja

www.jucelinodaluz.com.br

JNL – JAPAN (jucelino.daluz.nom.br)

Publicado por JUCELINO NOBREGA DA LUZ

Jucelino Nóbrega da Luz, É escritor, ambientalista , orientador espiritual, visionário de grande credibilidade no mundo , apresentado em alguns meios de comunicação de massa no Brasil , Hong Kong , Japão, França , EUA , como um profeta que pode fazer previsões por meio de sonhos (sonhos lúcidos). Nasceu em Floriano, Maringá, Estado do Paraná. Brasil .Considerado um profeta da era moderna, orientador espiritual . .Tem um trabalho em favor da humanidade , proteção ambiental e da preservação do planeta . ジュセリーノノブレガダルス、 彼は作家、環境保護主義者、精神的顧問であり、世界で大きな信頼を築く先見の明を持っており、夢(明晰夢)を通して予測を行うことができる預言者として、ブラジル、香港、日本、フランス、米国のいくつかのマスメディアで紹介されています。 パラナ州マリンガのフロリアーノに生まれる。 ブラジル。現代の預言者、スピリチュアルガイドと見なされます。 。人類、環境保護、地球の保全に有利な働きをしています。 Jucelino Nóbrega da Luz, He is a writer, environmentalist, spiritual advisor, visionary of great credibility in the world, presented in some mass media in Brazil, Hong Kong, Japan, France, USA, as a prophet who can make predictions through dreams (lucid dreams) . Born in Floriano, Maringá, State of Paraná. Brazil. Considered a prophet of the modern era, spiritual guide. He has a job in favor of humanity, environmental protection and the preservation of the planet. Жуселино Нобрега да Луз, Он писатель, защитник окружающей среды, духовный наставник, провидец, пользующийся большим доверием в мире, представленный в некоторых средствах массовой информации в Бразилии, Гонконге, Японии, Франции, США как пророк, который может делать предсказания через сны (осознанные сны). Родился в Флориано, Маринга, штат Парана. Бразилия Считается пророком современной эпохи, духовным наставником. .Он работает на благо человечества, защиты окружающей среды и сохранения планеты. Jucelino Nóbrega da Luz, 그는 작가, 환경 운동가, 영적 고문, 세계에서 위대한 신뢰의 비전가이며, 꿈 (자각몽)을 통해 예언을 할 수있는 예언자로 브라질, 홍콩, 일본, 프랑스, ​​미국의 일부 대중 매체에 발표되었습니다. 파라나 주 마링가의 플로리 아노 출생. 브라질 : 현대 시대의 선지자, 영적 인도자로 간주됩니다. . 인류, 환경 보호 및 지구 보존을 위해 일하고 있습니다. Jucelino Nóbrega da Luz, C'est un écrivain, environnementaliste, conseiller spirituel, visionnaire d'une grande crédibilité dans le monde, présenté dans certains médias de masse au Brésil, Hong Kong, Japon, France, USA, comme un prophète capable de faire des prédictions à travers les rêves (rêves lucides). Né à Floriano, Maringá, État du Paraná. Brésil, considéré comme un prophète de l'ère moderne, guide spirituel. .Ouvre en faveur de l'humanité, de la protection de l'environnement et de la préservation de la planète. JucelinoNóbregada Luz, 他是一位作家,环境保护主义者,精神顾问,具有远见卓识的世界,曾在巴西,香港,日本,法国,美国的一些大众媒体上作过演讲,他是先知,可以通过梦(清醒的梦)做出预测。 出生于巴拉那州马林加的弗洛里亚诺。 巴西:被视为现代的先知,属灵向导。 致力于人类,环境保护和地球的保护。 Jucelino Nóbrega da Luz, Es escritor, ambientalista, asesor espiritual, visionario de gran credibilidad en el mundo, presentado en algunos medios de comunicación de Brasil, Hong Kong, Japón, Francia, Estados Unidos, como un profeta que puede hacer predicciones a través de los sueños (sueños lúcidos). Nacido en Floriano, Maringá, Estado de Paraná. Brasil Considerado profeta de la era moderna, guía espiritual. .Ha trabajado a favor de la humanidad, la protección del medio ambiente y la preservación del planeta. जुसेलिनो नोब्रेगा दा लूज़, वह एक लेखक, पर्यावरणविद्, आध्यात्मिक सलाहकार, दुनिया में महान विश्वसनीयता के दूरदर्शी, ब्राजील, हांगकांग, जापान, फ्रांस, संयुक्त राज्य अमेरिका में कुछ बड़े पैमाने पर मीडिया में प्रस्तुत किए गए एक पैगंबर हैं जो सपनों के माध्यम से भविष्यवाणियां कर सकते हैं (आकर्षक सपने)। फ्लोरानो, मारिंगा, पराना राज्य में जन्मे। ब्राजील। आधुनिक युग, आध्यात्मिक मार्गदर्शक का पैगंबर माना जाता है। .हास मानवता, पर्यावरण संरक्षण और ग्रह के संरक्षण के पक्ष में काम करता है। Jucelino Nóbrega da Luz, È scrittore, ambientalista, consigliere spirituale, visionario di grande credibilità nel mondo, presentato in alcuni mass media in Brasile, Hong Kong, Giappone, Francia, USA, come un profeta che può fare previsioni attraverso i sogni (sogni lucidi). Nato a Floriano, Maringá, Stato del Paraná. Brasile Considerato un profeta dell'era moderna, guida spirituale. . Opera a favore dell'umanità, della protezione ambientale e della salvaguardia del pianeta. Jucelino Nóbrega da Luz, Brezilya, Hong Kong, Japonya, Fransa, ABD'deki bazı kitle iletişim araçlarında rüyalar (berrak rüyalar) yoluyla tahminlerde bulunabilen bir peygamber olarak sunulan, dünyadaki büyük güvenilirliğe sahip bir yazar, çevreci, ruhani danışman, vizyonerdir. Floriano, Maringá, Paraná Eyaleti'nde doğdu. Brezilya Modern çağın bir peygamberi olarak kabul edildi, ruhani rehber. .İnsanlık, çevrenin korunması ve gezegenin korunması için çalışır. Jucelino Nóbrega da Luz, เขาเป็นนักเขียนนักสิ่งแวดล้อมที่ปรึกษาด้านจิตวิญญาณผู้มีวิสัยทัศน์ที่มีความน่าเชื่อถือสูงในโลกซึ่งนำเสนอในสื่อมวลชนบางแห่งในบราซิลฮ่องกงญี่ปุ่นฝรั่งเศสสหรัฐอเมริกาในฐานะนักพยากรณ์ที่สามารถทำนายผ่านความฝัน (ความฝันที่ชัดเจน) เกิดใน Floriano, Maringá, State of Paraná บราซิลถือเป็นศาสดาแห่งยุคสมัยใหม่คู่มือจิตวิญญาณ ทำงานเพื่อประโยชน์ของมนุษยชาติการปกป้องสิ่งแวดล้อมและการรักษาโลกใบนี้ Jucelino Nóbrega da Luz, Ia adalah seorang penulis, pemerhati lingkungan, penasehat spiritual, visioner dengan kredibilitas besar di dunia, dihadirkan di beberapa media massa di Brazil, Hongkong, Jepang, Perancis, USA, sebagai seorang nabi yang dapat meramal melalui mimpi (lucid dream). Lahir di Floriano, Maringá, Negara Bagian Paraná. Brazil Dianggap sebagai nabi zaman modern, pembimbing spiritual. . Telah bekerja untuk kemanusiaan, perlindungan lingkungan dan pelestarian planet Jucelino Nóbrega da Luz, Han er en forfatter, miljøverner, åndelig rådgiver, visjonær om stor troverdighet i verden, presentert i noen massemedier i Brasil, Hong Kong, Japan, Frankrike, USA, som en profet som kan komme med spådommer gjennom drømmer (klare drømmer). Født i Floriano, Maringá, delstaten Paraná. Brasil. Betraktet som en profet fra den moderne tid, åndelig guide. .Har arbeidet til fordel for menneskeheten, miljøvern og bevaring av planeten. Jucelino Nóbrega da Luz, Er ist ein Schriftsteller, Umweltschützer, spiritueller Berater, Visionär von großer Glaubwürdigkeit in der Welt, der in einigen Massenmedien in Brasilien, Hongkong, Japan, Frankreich und den USA als Prophet vorgestellt wird, der Vorhersagen durch Träume treffen kann (klare Träume). Geboren in Floriano, Maringá, Bundesstaat Paraná. Brasilien. Gilt als Prophet der Neuzeit, als spiritueller Führer. Hat sich für die Menschheit, den Umweltschutz und die Erhaltung des Planeten eingesetzt. Jucelino Nóbrega da Luz Jest pisarzem, ekologiem, doradcą duchowym, wizjonerem o dużej wiarygodności w świecie, przedstawianym w niektórych środkach masowego przekazu w Brazylii, Hongkongu, Japonii, Francji, USA, jako prorok, który potrafi przepowiadać przez sny (świadome sny). Urodzony w Floriano, Maringá, w stanie Paraná. Brazylia, uważana za proroka współczesności, duchowego przewodnika. . Działa na rzecz ludzkości, ochrony środowiska i planety. Jucelino Nóbrega da Luz, Hij is een schrijver, milieuactivist, spiritueel adviseur, visionair met grote geloofwaardigheid in de wereld, gepresenteerd in sommige massamedia in Brazilië, Hong Kong, Japan, Frankrijk, VS, als een profeet die voorspellingen kan doen door middel van dromen (lucide dromen). Geboren in Floriano, Maringá, staat Paraná. Brazilië Beschouwd als een profeet van de moderne tijd, spirituele gids. . Heeft zich ingezet voor de mensheid, de bescherming van het milieu en het behoud van de planeet. Jucelino Nóbrega da Luz, Siya ay isang manunulat, pangkapaligiran, tagapayo sa espiritu, tagatingin ng dakilang kredibilidad sa buong mundo, na ipinakita sa ilang mass media sa Brazil, Hong Kong, Japan, France, USA, bilang isang propeta na maaaring gumawa ng mga hula sa pamamagitan ng mga pangarap (malaswang pangarap). Ipinanganak sa Floriano, Maringá, Estado ng Paraná. Brazil. Itinuring na isang propeta ng modernong panahon, patnubay sa espiritu. .Nagtrabaho sa pabor sa sangkatauhan, proteksyon sa kapaligiran at pangangalaga ng planeta. Jucelino Nóbrega da Luz, Είναι συγγραφέας, περιβαλλοντολόγος, πνευματικός σύμβουλος, οραματιστής μεγάλης αξιοπιστίας στον κόσμο, παρουσιάζεται σε ορισμένα μέσα μαζικής ενημέρωσης στη Βραζιλία, το Χονγκ Κονγκ, την Ιαπωνία, τη Γαλλία, τις ΗΠΑ, ως προφήτης που μπορεί να κάνει προβλέψεις μέσω των ονείρων (διαυγή όνειρα). Γεννήθηκε στο Floriano, Maringá, Πολιτεία της Παρανάς. Βραζιλία. Θεωρείται προφήτης της σύγχρονης εποχής, πνευματικός οδηγός. Έχει εργαστεί υπέρ της ανθρωπότητας, της προστασίας του περιβάλλοντος και της διατήρησης του πλανήτη. Jucelino Nóbrega da Luz, Han er en forfatter, miljøforkæmper, åndelig rådgiver, visionær med stor troværdighed i verden, præsenteret i nogle massemedier i Brasilien, Hongkong, Japan, Frankrig, USA, som en profet, der kan forudsige gennem drømme (klare drømme). Født i Floriano, Maringá, Paraná. Brasilien. Betragtes som en profet i den moderne tid, åndelig vejledning. .Har arbejdet til fordel for menneskeheden, miljøbeskyttelse og bevarelse af planeten. ஜூசெலினோ நெப்ரிகா டா லூஸ், அவர் ஒரு எழுத்தாளர், சுற்றுச்சூழல் ஆர்வலர், ஆன்மீக ஆலோசகர், உலகில் பெரும் நம்பகத்தன்மை கொண்ட தொலைநோக்கு பார்வையாளர், பிரேசில், ஹாங்காங், ஜப்பான், பிரான்ஸ், அமெரிக்கா ஆகிய நாடுகளில் சில வெகுஜன ஊடகங்களில் கனவுகள் (தெளிவான கனவுகள்) மூலம் கணிப்புகளைச் செய்யக்கூடிய ஒரு தீர்க்கதரிசியாக வழங்கப்படுகிறார். பரானா மாநிலத்தின் மரிங்காவின் புளோரியானோவில் பிறந்தார். பிரேசில். நவீன சகாப்தத்தின் தீர்க்கதரிசி என்று கருதப்படுகிறது, ஆன்மீக வழிகாட்டி. மனிதகுலம், சுற்றுச்சூழல் பாதுகாப்பு மற்றும் கிரகத்தின் பாதுகாப்பிற்கு ஆதரவாக செயல்படுகிறார். Jucelino Nóbrega da Luz, Han är en författare, miljöaktivist, andlig rådgivare, visionär med stor trovärdighet i världen, presenterad i vissa massmedier i Brasilien, Hongkong, Japan, Frankrike, USA, som en profet som kan göra förutsägelser genom drömmar (klara drömmar). Född i Floriano, Maringá, delstaten Paraná. Brasilien. Anses vara en profet i den moderna eran, andlig vägledning. .Har arbetat till förmån för mänskligheten, miljöskyddet och bevarandet av planeten. Jucelino Nóbrega da Luz, ის არის მწერალი, გარემოს დამცველი, სულიერი მრჩეველი, მსოფლიოში დიდი სანდოობის განწყობილი. წარმოდგენილია ბრაზილიის, ჰონგ კონგის, იაპონიის, საფრანგეთის, აშშ – ს ზოგიერთ მასმედიაში, როგორც წინასწარმეტყველს, რომელსაც შეუძლია წინასწარმეტყველება გააკეთოს სიზმრების საშუალებით (გაბრწყინებული სიზმრები). პარანას შტატი, მარინგა, ფლორიანოში დაიბადა. ბრაზილია. ითვლება თანამედროვე ეპოქის წინასწარმეტყველად, სულიერ მეგზურად. მუშაობდა კაცობრიობის, გარემოს დაცვისა და პლანეტის შენარჩუნების სასარგებლოდ UJucelino Nóbrega da Luz, Ungumbhali, isazi sezemvelo, umeluleki wezikamoya, onombono wokwethembeka okukhulu emhlabeni, owethulwe kweminye imithombo yezindaba e-Brazil, eHong Kong, eJapane, eFrance, e-USA, njengomprofethi ongenza izibikezelo ngamaphupho (amaphupho amahle). Wazalelwa eFloriano, eMaringá, esifundazweni saseParaná. EBrazil.Kuthathwa njengomprofethi wesikhathi sanamuhla, umhlahlandlela ongokomoya. Usebenzele ukuvikela ubuntu, ukuvikelwa kwemvelo kanye nokulondolozwa kweplanethi. Jucelino Nóbrega da Luz, Este scriitor, ecologist, consilier spiritual, vizionar de mare credibilitate în lume, prezentat în unele mass-media din Brazilia, Hong Kong, Japonia, Franța, SUA, ca profet care poate face predicții prin vise (vise lucide). Născut în Floriano, Maringá, statul Paraná. Brazilia. Considerat un profet al erei moderne, ghid spiritual. .Acționează în favoarea umanității, a protecției mediului și a conservării planetei.

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s

%d blogueiros gostam disto: