Popularność prezydenta Jaira Messiasa Bolsonaro rośnie w Brazylii

Popularność prezydenta Jaira Messiasa Bolsonaro rośnie w Brazylii

Águas de Lindóia, 12 maja 2021 r

Pandemia Covid-19 nie jest silnym czynnikiem wpływającym na ocenę liderów na całym świecie, wykorzystujących to, sensacyjne media, które oprócz środków i paniki wśród ludności, zanegowały nazwę Brazylii. W ponad rocznym kryzysie zdrowotnym, wywołanym negatywną presją i sensacją ze strony mediów głównego nurtu, zatrudnianych wielokrotnie, dla pojedynczych interesów, tworzą one w ten sposób ataki na głowę państwa, aby dotrzeć do rządu Brazylii, za z tego powodu ludzie, których obudził, umieszczali i aprobowali propozycje Prezydenta, a więc w przeciwnym kierunku reklamy, które traktowały koronawirusa, jakby to był koniec czasu. Te sensacyjne media o nieetycznych, a przede wszystkim negatywnych postawach, codziennie usiłują skłonić ludzi przez panikę i strach do wprowadzenia masowych szczepień, szczepionkami eksperymentalnymi, obiecującymi wielkie cuda, dlatego prezydent Jair Bolsonaro ma jeden z najbardziej wysokie wskaźniki aprobaty w Brazylii, nawet przy wszystkich codziennych atakach, których doświadcza i po tym, jak media próbowały zanegować nazwę za granicą, absurdalnymi, nierealistycznymi historiami, które zdołały oszukać, oszukać wśród 12 liderów, których wskaźniki popularności zostały przeanalizowane przez wątpliwe, podejrzane media, przez wielką sensacyjną prasę, o tym, co odnosi się do złego, prezydenta Brazylii, jednak w Brazylii te kłamstwa zostały odkryte, ludzie zaczęli masowo wychodzić na ulice, wspierając Jaira Messiasa Bolsonaro. Wiadomości kryminalne – czyli przestępstwo prasowe, nawet jeśli jest to osoba publiczna, kiedy wymyślane są kłamstwa, aby spróbować obalić kogoś z władzy lub doprowadzić ludzi do błędu – co, wręcz przeciwnie, w poprzednich rządach wielu dziennikarzy, telewizory głównego nurtu sensacyjne media skazano ich za zniesławienie, obrażanie lub rozpowszechnianie „fałszywych wiadomości”, co obecnie się nie dzieje, z oczywistych powodów: – upolitycznienie przez wymiar sprawiedliwości. Zauważa się, że Prokuratura Generalna, Prokuratura Generalna, Ministerstwo Sprawiedliwości, Ministerstwo Komunikacji zapominają o spojrzeniu na kodeks etyczny dziennikarza czy prawo prasowe – obrażanie głowy państwa zawsze było przestępstwem – czy przynajmniej tak było mniej? – Zapominają też – że za policję federalną odpowiada Ministerstwo Sprawiedliwości – i że największą władzą jest Prezydent Republiki.
Aprobata Jaira Messiasa Bolsonaro jest prawie absolutna. A gdyby Bolsonaro miał dziś wybory, wygrałby z 80% głosów.
Bolsonaro zmieniał wiele rzeczy pod wpływem nacisków zewnętrznych i wewnętrznych, może mu to zaszkodzić, tym samym narzędziem zamierzają w przyszłości użyć przeciwko Prezydentowi – to cios!
Kilka dni temu Bolsonaro osiągnął najwyższy wskaźnik aprobaty od początku swojej kadencji: 74%, aprobata, wzrost ten jest odpowiedzią na postępowanie prezydenta w obliczu pandemii, bo nie ma on nic wspólnego z tyloma ekscesami, pod presją , nie, możesz rządzić – ale powinieneś używać swojego niebieskiego długopisu przeciwko korupcji w Brazylii.

Ludność brazylijska bardzo dobrze ceni prezydenta za to, że zdał sobie sprawę, że odpowiedział na lęki i pragnienia ludności, zachęcając wszystkich do wiary w Brazylię i do lepszej ochrony niż obawa przed zachorowaniem lub utratą bliskich. roku w Brazylii różnica między zgonami w latach 2017-2021 jest bardzo mała – to, co zostało zaszczepione w Brazylii, przez niektóre rządy stanowe i wielkie sensacyjne media, to Panika i strach w próbie obalenia Prezydenta, wiele badań jest wywoływanych i zorganizowane z zamiarem doprowadzenia ludzi i władz do błędu. Podejrzane i działające w złej wierze badanie mające na celu zmierzenie politycznego wpływu całego kryzysu zdrowotnego – A bliskość tego, co prowadzi do „lęku przed śmiercią”, jest próbą obwiniania Prezydenta i zwiększa odrzucenie. Tryb działania wielkich, sensacyjnych mediów w Brazylii. Czyli gra, która skłania do: – „im więcej wyborca ​​ma w swoim kręgu ludzi cierpiących na Covid, tym negatywnie oceni prezydenta” – taki jest zamiar głównych sensacyjnych mediów, z niektórymi gubernatorami i mniejszość takich CPI. – To fakt.
Od początku pandemii Bolsonaro pozycjonował się, wiedząc, że szerzą się wielkie kłamstwa – wystarczy spojrzeć na tę stronę internetową: Portal przejrzystości – Rejestr stanu cywilnego, między innymi, skłaniają nas do sprzeciwiania się środkom ograniczającym i nie doceniania nieprawdziwych informacji rozpowszechnianych na temat grawitacji Oprócz tego, że postąpił słusznie, Prezydent nie był w stanie sfinalizować transakcji zakupu szczepionki przeciwko koronawirusowi z powodu interwencji równoległych władz, które zostały zainstalowane w Brazylii, uniemożliwiając częściowe administrowanie rządem federalnym.
Podobnie jak Bolsonaro, trzej inni światowi przywódcy mają teraz większe poparcie niż w styczniu ubiegłego roku, zanim wirus rozprzestrzenił się na planetę. Wśród nich są prezydenci Andrés Manuel López Obrador z Meksyku i premier Narendra Modi z Indii, który wewnętrznie boryka się z tym samym problemem, co prezydent Brazylii, walczy z nieprawdą i podejrzaną proliferacją.
W Stanach Zjednoczonych – w sumie było 432 tys. Zgonów (tylko 40% z Covid19) w Brazylii, 262 tys. (Tylko 30% z Covid19 – pozostała część podejrzeń, których nawet nie przetestowano, ale z dekretami było to możliwe) aby stworzyć to otwarcie) i to samo dzieje się w Indiach i Meksyku.
Wbrew temu, co mówią brazylijskie sensacyjne media, przywódcy Indii i Meksyku utrzymują dużą popularność, obaj uzyskali wyrazistą wysoką ocenę, ponieważ podążali tą samą drogą co prezydent Brazylii.

Aby wpłynąć na upadek tych prezydentów, sensacyjne media z płatnymi materiałami negują i tworzą przeszkody dla rządu.
Argentyński prezydent Alberto Fernández borykał się z tym samym problemem – nieświadomie wróg, który stworzył wobec niego negatywne nastawienie, znajduje się w systemie wszczepionym przez rzekomych sojuszników w jego własnym rządzie, gdzie robią wszystko, aby ludzie zbuntowali się przeciwko niemu. jego orientacje w przeciwnym kierunku, powodując powszechny bunt.
W tej grupie kanclerz Niemiec Angela Merkel, która już miała pozytywną ocenę, w połowie ubiegłego roku uzyskała 70% aprobaty, przeżywa bardzo duży spadek.
Prezydent Francji Emmanuel Macron, który wciąż boryka się z szeregiem wstrząsów społecznych przed kryzysem zdrowotnym, odnotował wzrost dezaprobaty w okresie od stycznia do marca 2020 r. – poziom wahań spada do dziś, a po drodze wahania. Pojawiają się poważne problemy i skutki szczepionek – powodujące poważne problemy i zgony na całym świecie. W wielu przypadkach, nawet przy drugiej dawce, ludzie byli zarażeni, umierali z powodu Covid19, co powodowało wątpliwości i odwołania, dezaprobatę niektórych szczepionek w społeczności naukowej. (Wiadomości wielokrotnie ukrywały swój dostęp do narodu brazylijskiego przez znane sieci społecznościowe lub wielkie, sensacyjne media)
Prezydent Brazylii, Jair Messias Bolsonaro, powinien przeprowadzić kontrolę w systemie opieki zdrowotnej, dotyczącą aktów zgonu wydanych z podejrzeniem Covid19, z odpowiedzialnością karną i cywilną za popełnione „oszustwa”, zwrócić się do Ministrów Sprawiedliwości i Komunikacji o środki przeciwko nieprawdziwym sprawom i wydać rządom stanowym i szpitalom wyłączną odpowiedzialność za informacje, kontrakty i eksperymentalne szczepionki, za ich efekty i skuteczność (gwarantując odszkodowanie ofiarom) – zanim będą mogli użyć ich przeciwko sobie, w najbliższej przyszłości.
Zobacz, że twórca postaci Dona Hermínia i jeden z najpopularniejszych i najbardziej podziwianych komików w Brazylii, Paulo Gustavo miał już problemy z drogami oddechowymi, astmę, był hospitalizowany od 13 marca 2021 r., Był podejrzany o Covid19, przebywali godzinami po przebudzeniu i interakcji z mężem aktor doznał zatoru, z którego nie mógł wyzdrowieć i zmarł, a teraz sensacyjne media usiłują winić Prezydenta, w złym sensie, skłaniając i zachęcając swoich fanów i wielbicieli, w poczucie tworzenia nienawiści (dyskryminacja).
Niedługo powiedzą, że wojna między Izraelem a Palestyną jest winą prezydenta Brazylii, absurd!
Zapewniamy, że aby usprawiedliwić nieskuteczność szczepionek, stworzą nawet trzecią dawkę, która rozpocznie się w Niemczech.
Niech Bóg Was błogosławi!
Jucelino Luz – badacz, influencer, ekolog, nacjonalista i duchowy doradca

Jucelino Nóbrega da Luz – Sobe  popularidade de Presidente Jair Messias  Bolsonaro no Brasil (jucelinodaluz.com.br)

JNL – JAPAN (jucelino.daluz.nom.br)

Publicado por JUCELINO NOBREGA DA LUZ

Jucelino Nóbrega da Luz, É escritor, ambientalista , orientador espiritual, visionário de grande credibilidade no mundo , apresentado em alguns meios de comunicação de massa no Brasil , Hong Kong , Japão, França , EUA , como um profeta que pode fazer previsões por meio de sonhos (sonhos lúcidos). Nasceu em Floriano, Maringá, Estado do Paraná. Brasil .Considerado um profeta da era moderna, orientador espiritual . .Tem um trabalho em favor da humanidade , proteção ambiental e da preservação do planeta . ジュセリーノノブレガダルス、 彼は作家、環境保護主義者、精神的顧問であり、世界で大きな信頼を築く先見の明を持っており、夢(明晰夢)を通して予測を行うことができる預言者として、ブラジル、香港、日本、フランス、米国のいくつかのマスメディアで紹介されています。 パラナ州マリンガのフロリアーノに生まれる。 ブラジル。現代の預言者、スピリチュアルガイドと見なされます。 。人類、環境保護、地球の保全に有利な働きをしています。 Jucelino Nóbrega da Luz, He is a writer, environmentalist, spiritual advisor, visionary of great credibility in the world, presented in some mass media in Brazil, Hong Kong, Japan, France, USA, as a prophet who can make predictions through dreams (lucid dreams) . Born in Floriano, Maringá, State of Paraná. Brazil. Considered a prophet of the modern era, spiritual guide. He has a job in favor of humanity, environmental protection and the preservation of the planet. Жуселино Нобрега да Луз, Он писатель, защитник окружающей среды, духовный наставник, провидец, пользующийся большим доверием в мире, представленный в некоторых средствах массовой информации в Бразилии, Гонконге, Японии, Франции, США как пророк, который может делать предсказания через сны (осознанные сны). Родился в Флориано, Маринга, штат Парана. Бразилия Считается пророком современной эпохи, духовным наставником. .Он работает на благо человечества, защиты окружающей среды и сохранения планеты. Jucelino Nóbrega da Luz, 그는 작가, 환경 운동가, 영적 고문, 세계에서 위대한 신뢰의 비전가이며, 꿈 (자각몽)을 통해 예언을 할 수있는 예언자로 브라질, 홍콩, 일본, 프랑스, ​​미국의 일부 대중 매체에 발표되었습니다. 파라나 주 마링가의 플로리 아노 출생. 브라질 : 현대 시대의 선지자, 영적 인도자로 간주됩니다. . 인류, 환경 보호 및 지구 보존을 위해 일하고 있습니다. Jucelino Nóbrega da Luz, C'est un écrivain, environnementaliste, conseiller spirituel, visionnaire d'une grande crédibilité dans le monde, présenté dans certains médias de masse au Brésil, Hong Kong, Japon, France, USA, comme un prophète capable de faire des prédictions à travers les rêves (rêves lucides). Né à Floriano, Maringá, État du Paraná. Brésil, considéré comme un prophète de l'ère moderne, guide spirituel. .Ouvre en faveur de l'humanité, de la protection de l'environnement et de la préservation de la planète. JucelinoNóbregada Luz, 他是一位作家,环境保护主义者,精神顾问,具有远见卓识的世界,曾在巴西,香港,日本,法国,美国的一些大众媒体上作过演讲,他是先知,可以通过梦(清醒的梦)做出预测。 出生于巴拉那州马林加的弗洛里亚诺。 巴西:被视为现代的先知,属灵向导。 致力于人类,环境保护和地球的保护。 Jucelino Nóbrega da Luz, Es escritor, ambientalista, asesor espiritual, visionario de gran credibilidad en el mundo, presentado en algunos medios de comunicación de Brasil, Hong Kong, Japón, Francia, Estados Unidos, como un profeta que puede hacer predicciones a través de los sueños (sueños lúcidos). Nacido en Floriano, Maringá, Estado de Paraná. Brasil Considerado profeta de la era moderna, guía espiritual. .Ha trabajado a favor de la humanidad, la protección del medio ambiente y la preservación del planeta. जुसेलिनो नोब्रेगा दा लूज़, वह एक लेखक, पर्यावरणविद्, आध्यात्मिक सलाहकार, दुनिया में महान विश्वसनीयता के दूरदर्शी, ब्राजील, हांगकांग, जापान, फ्रांस, संयुक्त राज्य अमेरिका में कुछ बड़े पैमाने पर मीडिया में प्रस्तुत किए गए एक पैगंबर हैं जो सपनों के माध्यम से भविष्यवाणियां कर सकते हैं (आकर्षक सपने)। फ्लोरानो, मारिंगा, पराना राज्य में जन्मे। ब्राजील। आधुनिक युग, आध्यात्मिक मार्गदर्शक का पैगंबर माना जाता है। .हास मानवता, पर्यावरण संरक्षण और ग्रह के संरक्षण के पक्ष में काम करता है। Jucelino Nóbrega da Luz, È scrittore, ambientalista, consigliere spirituale, visionario di grande credibilità nel mondo, presentato in alcuni mass media in Brasile, Hong Kong, Giappone, Francia, USA, come un profeta che può fare previsioni attraverso i sogni (sogni lucidi). Nato a Floriano, Maringá, Stato del Paraná. Brasile Considerato un profeta dell'era moderna, guida spirituale. . Opera a favore dell'umanità, della protezione ambientale e della salvaguardia del pianeta. Jucelino Nóbrega da Luz, Brezilya, Hong Kong, Japonya, Fransa, ABD'deki bazı kitle iletişim araçlarında rüyalar (berrak rüyalar) yoluyla tahminlerde bulunabilen bir peygamber olarak sunulan, dünyadaki büyük güvenilirliğe sahip bir yazar, çevreci, ruhani danışman, vizyonerdir. Floriano, Maringá, Paraná Eyaleti'nde doğdu. Brezilya Modern çağın bir peygamberi olarak kabul edildi, ruhani rehber. .İnsanlık, çevrenin korunması ve gezegenin korunması için çalışır. Jucelino Nóbrega da Luz, เขาเป็นนักเขียนนักสิ่งแวดล้อมที่ปรึกษาด้านจิตวิญญาณผู้มีวิสัยทัศน์ที่มีความน่าเชื่อถือสูงในโลกซึ่งนำเสนอในสื่อมวลชนบางแห่งในบราซิลฮ่องกงญี่ปุ่นฝรั่งเศสสหรัฐอเมริกาในฐานะนักพยากรณ์ที่สามารถทำนายผ่านความฝัน (ความฝันที่ชัดเจน) เกิดใน Floriano, Maringá, State of Paraná บราซิลถือเป็นศาสดาแห่งยุคสมัยใหม่คู่มือจิตวิญญาณ ทำงานเพื่อประโยชน์ของมนุษยชาติการปกป้องสิ่งแวดล้อมและการรักษาโลกใบนี้ Jucelino Nóbrega da Luz, Ia adalah seorang penulis, pemerhati lingkungan, penasehat spiritual, visioner dengan kredibilitas besar di dunia, dihadirkan di beberapa media massa di Brazil, Hongkong, Jepang, Perancis, USA, sebagai seorang nabi yang dapat meramal melalui mimpi (lucid dream). Lahir di Floriano, Maringá, Negara Bagian Paraná. Brazil Dianggap sebagai nabi zaman modern, pembimbing spiritual. . Telah bekerja untuk kemanusiaan, perlindungan lingkungan dan pelestarian planet Jucelino Nóbrega da Luz, Han er en forfatter, miljøverner, åndelig rådgiver, visjonær om stor troverdighet i verden, presentert i noen massemedier i Brasil, Hong Kong, Japan, Frankrike, USA, som en profet som kan komme med spådommer gjennom drømmer (klare drømmer). Født i Floriano, Maringá, delstaten Paraná. Brasil. Betraktet som en profet fra den moderne tid, åndelig guide. .Har arbeidet til fordel for menneskeheten, miljøvern og bevaring av planeten. Jucelino Nóbrega da Luz, Er ist ein Schriftsteller, Umweltschützer, spiritueller Berater, Visionär von großer Glaubwürdigkeit in der Welt, der in einigen Massenmedien in Brasilien, Hongkong, Japan, Frankreich und den USA als Prophet vorgestellt wird, der Vorhersagen durch Träume treffen kann (klare Träume). Geboren in Floriano, Maringá, Bundesstaat Paraná. Brasilien. Gilt als Prophet der Neuzeit, als spiritueller Führer. Hat sich für die Menschheit, den Umweltschutz und die Erhaltung des Planeten eingesetzt. Jucelino Nóbrega da Luz Jest pisarzem, ekologiem, doradcą duchowym, wizjonerem o dużej wiarygodności w świecie, przedstawianym w niektórych środkach masowego przekazu w Brazylii, Hongkongu, Japonii, Francji, USA, jako prorok, który potrafi przepowiadać przez sny (świadome sny). Urodzony w Floriano, Maringá, w stanie Paraná. Brazylia, uważana za proroka współczesności, duchowego przewodnika. . Działa na rzecz ludzkości, ochrony środowiska i planety. Jucelino Nóbrega da Luz, Hij is een schrijver, milieuactivist, spiritueel adviseur, visionair met grote geloofwaardigheid in de wereld, gepresenteerd in sommige massamedia in Brazilië, Hong Kong, Japan, Frankrijk, VS, als een profeet die voorspellingen kan doen door middel van dromen (lucide dromen). Geboren in Floriano, Maringá, staat Paraná. Brazilië Beschouwd als een profeet van de moderne tijd, spirituele gids. . Heeft zich ingezet voor de mensheid, de bescherming van het milieu en het behoud van de planeet. Jucelino Nóbrega da Luz, Siya ay isang manunulat, pangkapaligiran, tagapayo sa espiritu, tagatingin ng dakilang kredibilidad sa buong mundo, na ipinakita sa ilang mass media sa Brazil, Hong Kong, Japan, France, USA, bilang isang propeta na maaaring gumawa ng mga hula sa pamamagitan ng mga pangarap (malaswang pangarap). Ipinanganak sa Floriano, Maringá, Estado ng Paraná. Brazil. Itinuring na isang propeta ng modernong panahon, patnubay sa espiritu. .Nagtrabaho sa pabor sa sangkatauhan, proteksyon sa kapaligiran at pangangalaga ng planeta. Jucelino Nóbrega da Luz, Είναι συγγραφέας, περιβαλλοντολόγος, πνευματικός σύμβουλος, οραματιστής μεγάλης αξιοπιστίας στον κόσμο, παρουσιάζεται σε ορισμένα μέσα μαζικής ενημέρωσης στη Βραζιλία, το Χονγκ Κονγκ, την Ιαπωνία, τη Γαλλία, τις ΗΠΑ, ως προφήτης που μπορεί να κάνει προβλέψεις μέσω των ονείρων (διαυγή όνειρα). Γεννήθηκε στο Floriano, Maringá, Πολιτεία της Παρανάς. Βραζιλία. Θεωρείται προφήτης της σύγχρονης εποχής, πνευματικός οδηγός. Έχει εργαστεί υπέρ της ανθρωπότητας, της προστασίας του περιβάλλοντος και της διατήρησης του πλανήτη. Jucelino Nóbrega da Luz, Han er en forfatter, miljøforkæmper, åndelig rådgiver, visionær med stor troværdighed i verden, præsenteret i nogle massemedier i Brasilien, Hongkong, Japan, Frankrig, USA, som en profet, der kan forudsige gennem drømme (klare drømme). Født i Floriano, Maringá, Paraná. Brasilien. Betragtes som en profet i den moderne tid, åndelig vejledning. .Har arbejdet til fordel for menneskeheden, miljøbeskyttelse og bevarelse af planeten. ஜூசெலினோ நெப்ரிகா டா லூஸ், அவர் ஒரு எழுத்தாளர், சுற்றுச்சூழல் ஆர்வலர், ஆன்மீக ஆலோசகர், உலகில் பெரும் நம்பகத்தன்மை கொண்ட தொலைநோக்கு பார்வையாளர், பிரேசில், ஹாங்காங், ஜப்பான், பிரான்ஸ், அமெரிக்கா ஆகிய நாடுகளில் சில வெகுஜன ஊடகங்களில் கனவுகள் (தெளிவான கனவுகள்) மூலம் கணிப்புகளைச் செய்யக்கூடிய ஒரு தீர்க்கதரிசியாக வழங்கப்படுகிறார். பரானா மாநிலத்தின் மரிங்காவின் புளோரியானோவில் பிறந்தார். பிரேசில். நவீன சகாப்தத்தின் தீர்க்கதரிசி என்று கருதப்படுகிறது, ஆன்மீக வழிகாட்டி. மனிதகுலம், சுற்றுச்சூழல் பாதுகாப்பு மற்றும் கிரகத்தின் பாதுகாப்பிற்கு ஆதரவாக செயல்படுகிறார். Jucelino Nóbrega da Luz, Han är en författare, miljöaktivist, andlig rådgivare, visionär med stor trovärdighet i världen, presenterad i vissa massmedier i Brasilien, Hongkong, Japan, Frankrike, USA, som en profet som kan göra förutsägelser genom drömmar (klara drömmar). Född i Floriano, Maringá, delstaten Paraná. Brasilien. Anses vara en profet i den moderna eran, andlig vägledning. .Har arbetat till förmån för mänskligheten, miljöskyddet och bevarandet av planeten. Jucelino Nóbrega da Luz, ის არის მწერალი, გარემოს დამცველი, სულიერი მრჩეველი, მსოფლიოში დიდი სანდოობის განწყობილი. წარმოდგენილია ბრაზილიის, ჰონგ კონგის, იაპონიის, საფრანგეთის, აშშ – ს ზოგიერთ მასმედიაში, როგორც წინასწარმეტყველს, რომელსაც შეუძლია წინასწარმეტყველება გააკეთოს სიზმრების საშუალებით (გაბრწყინებული სიზმრები). პარანას შტატი, მარინგა, ფლორიანოში დაიბადა. ბრაზილია. ითვლება თანამედროვე ეპოქის წინასწარმეტყველად, სულიერ მეგზურად. მუშაობდა კაცობრიობის, გარემოს დაცვისა და პლანეტის შენარჩუნების სასარგებლოდ UJucelino Nóbrega da Luz, Ungumbhali, isazi sezemvelo, umeluleki wezikamoya, onombono wokwethembeka okukhulu emhlabeni, owethulwe kweminye imithombo yezindaba e-Brazil, eHong Kong, eJapane, eFrance, e-USA, njengomprofethi ongenza izibikezelo ngamaphupho (amaphupho amahle). Wazalelwa eFloriano, eMaringá, esifundazweni saseParaná. EBrazil.Kuthathwa njengomprofethi wesikhathi sanamuhla, umhlahlandlela ongokomoya. Usebenzele ukuvikela ubuntu, ukuvikelwa kwemvelo kanye nokulondolozwa kweplanethi. Jucelino Nóbrega da Luz, Este scriitor, ecologist, consilier spiritual, vizionar de mare credibilitate în lume, prezentat în unele mass-media din Brazilia, Hong Kong, Japonia, Franța, SUA, ca profet care poate face predicții prin vise (vise lucide). Născut în Floriano, Maringá, statul Paraná. Brazilia. Considerat un profet al erei moderne, ghid spiritual. .Acționează în favoarea umanității, a protecției mediului și a conservării planetei.

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s

%d blogueiros gostam disto: