Popularita prezidenta Jair Messias Bolsonaro rastie v Brazílii

Popularita prezidenta Jair Messias Bolsonaro rastie v Brazílii

Águas de Lindóia, 12. mája 2021

Pandémia Covid-19 nie je silným ovplyvňujúcim faktorom pri hodnotení vodcov na celom svete, ktorí to využívajú, senzáciechtivé médiá, ktoré okrem zavádzania opatrení a paniky do populácie popierali meno Brazílie. Za viac ako rok zdravotnej krízy vytvorenej negatívnym tlakom a senzáciechtivosťou médií, ktoré sú najímané mnohokrát, vytvárajú kvôli jedinečným záujmom útoky na hlavu štátu s cieľom dosiahnuť vládu Brazílie, pretože z tohto dôvodu ľudia, ktorých zobudil, umiestnili a schválili prezidentove návrhy, teda opačným smerom, reklamy, ktoré sa zaoberali koronavírusom, akoby to bol koniec času. Toto senzáciechtivé médium s neetickými a predovšetkým negativistickými postojmi sa snaží každý deň vyvolávať ľudí panikou a strachom, realizovať masové očkovanie experimentálnymi vakcínami sľubujúcimi veľké zázraky, preto má prezident Jair Bolsonaro jeden z vysoká miera schválenia v Brazílii, a to aj pri všetkých každodenných útokoch, ktoré utrpel, a potom, čo sa médiá pokúsili vyvrátiť meno v zahraničí, s absurdnými nereálnymi príbehmi, ktoré sa podviedli, klamali medzi 12 vodcami, ktorých indexy popularity analyzovali pochybné, podozrivé Médiá, prostredníctvom veľkej senzáciechtivej tlače o tom, čo hovorí o zlom, prezidentovi Brazílie, avšak v Brazílii boli tieto lži odhalené a ľudia začali masovo vychádzať do ulíc a podporovať Jaira Messiasa Bolsonara. Kriminálne správy – teda tlačová kriminalita, aj keď je to verejná osoba, keď sa vymýšľajú lži, aby sa pokúsili niekoho zvrhnúť od moci alebo priviesť ľudí k omylu – čo naopak v minulých vládach bolo veľa novinárov, televízií hlavného prúdu senzáciechtivé médiá, boli odsúdení za ohováranie, urážanie alebo šírenie „falošných správ“, čo sa teraz nedeje, zo zrejmých dôvodov: – politizácia justičným systémom. Poznamenáva sa, že generálna prokuratúra, generálna prokuratúra, ministerstvo spravodlivosti, ministerstvo komunikácií zabúdajú skúmať etický kódex novinára alebo tlačový zákon – urážka hlavy štátu bola vždy trestným činom – alebo aspoň to takto bolo menej? – Zabúdajú tiež – že za federálnu políciu zodpovedá ministerstvo spravodlivosti – a že najväčšiu moc má prezident republiky.
Schválenie Jaira Messiasa Bolsonara je takmer absolútne. A keby mal Bolsonaro dnes voľby, vyhral by s 80% hlasov.
Bolsonaro kvôli vonkajšiemu a vnútornému tlaku zmenil veľa vecí, mohlo by mu to ublížiť, majú v úmysle v budúcnosti použiť rovnaký nástroj proti prezidentovi – je to rana!
Pred dňami Bolsonaro dosiahol najvyššiu mieru schválenia od začiatku svojho funkčného obdobia: 74%, schválenie, toto zvýšenie je reakciou na prezidentovo správanie tvárou v tvár pandémii, pretože nemá pod tlakom nič spoločné s toľkými excesmi. Nie, môžete vládnuť – mali by ste však používať modré pero proti korupcii v Brazílii.

Brazílska populácia si prezidenta veľmi váži, pretože si uvedomil, že reagoval na obavy a túžby obyvateľstva, povzbudil všetkých, aby verili v Brazíliu, a aby sa lepšie chránil, než aby sa bál choroby alebo straty blízkych. V skutočnosti sa to deje každý roku v Brazílii sú rozdiely medzi úmrtiami od roku 2017 do roku 2021 veľmi malé – to, čo niektoré vlády štátov a veľké senzáciechtivé médiá implantovali do Brazílie, panika a strach pri pokuse o zvrhnutie prezidenta, sú vyvolané mnohé výskumy a organizované s úmyslom priviesť ľudí a orgány k omylom. Podozrivý výskum v zlej viere na meranie politického dopadu celej zdravotnej krízy – a blízkosť toho, čo vedie k „strachu zo smrti“, sa pokúša obviňovať prezidenta a zvyšovať odmietnutie. Prevádzkový režim veľkých senzáciechtivých médií v Brazílii. To znamená hra, ktorá vyvoláva nasledovné: – „čím viac bude mať volič ľudí v jeho osobnom kruhu trpiacich Covidom, bude negatívne hodnotiť prezidenta“ – to je zámer hlavných senzáciechtivých médií s niektorými guvernérmi a menšina takýchto CPI. – Je to skutočnosť.
Od začiatku pandémie sa Bolsonaro postavil do pozície, vediac o šírení veľkých lží – stačí sa pozrieť na tento web: Portál transparentnosti – občiansky register nás okrem iného vedie k tomu, že sme proti reštriktívnym opatreniam a podceňujeme nepravdivé informácie o gravitácii Okrem toho, že urobil správnu vec, prezident nebol schopný uzavrieť dohody o nákupe vakcíny proti koronavírusu z dôvodu zásahov paralelných právomocí, ktoré boli zavedené v Brazílii a bránili čiastočnej správe federálnej vlády.
Rovnako ako Bolsonaro, aj traja ďalší svetoví lídri majú v súčasnosti väčšiu podporu ako v januári minulého roku, pred rozšírením vírusu na celú planétu. Medzi nimi sú prezidenti Andrés Manuel López Obrador z Mexika a predseda vlády Narendra Modi z Indie, ktorý čelí rovnakému problému ako brazílsky prezident a bojuje proti nepravdám a podozrivému šíreniu.
V USA – celkovo bolo 432 tisíc úmrtí (iba 40% z Covid19) v Brazílii, 262 tisíc (iba 30% z Covid19) – zvyšok podozrenia, ktoré ani netestovali, ale s vyhláškami to bolo možné otvorenie) a to isté sa deje v Indii a Mexiku.
Na rozdiel od toho, čo hovoria brazílske senzáciechtivé médiá, indickí a mexickí vodcovia si udržiavajú vysokú popularitu, obaja mali v hodnotení výslovne vysoké hodnotenie, pretože šli rovnakou cestou ako brazílsky prezident.

S cieľom ovplyvniť pád týchto prezidentov senzáciechtivé médiá s platenými materiálmi negujú a vytvárajú prekážky vláde.
Rovnaký problém trápi aj argentínskeho prezidenta Alberta Fernándeza – nepriateľ, ktorý proti nemu vytvára negatíva, je nevedomky v systéme implantovanom domnelými spojencami do jeho vlastnej vlády, kde vzadu robia všetko pre to, aby sa ľudia vzbúrili. jeho orientácie v opačnom smere, čo spôsobilo ľudovú vzburu.
V tejto skupine nemecká kancelárka Angela Merkelová, ktorá už mala pozitívne hodnotenie, dosiahla v polovici minulého roka 70% schválenie, a zaznamenáva veľmi vysoký pokles.
Francúzsky prezident Emmanuel Macron, ktorý pred zdravotnou krízou stále čelí sérii sociálnych otrasov, zaznamenal od januára do marca 2020 nárast nesúhlasu s popularitou – úroveň s variáciami klesá dodnes, na ceste je kolísanie. Objavujú sa hlavné problémy a účinky vakcín, ktoré spôsobujú vážne problémy a úmrtia na celom svete. Mnoho prípadov, dokonca aj s druhou dávkou, bolo infikovaných ľudí, ktorí zomreli na Covid19, čo vyvolalo pochybnosti a zrušenie, nesúhlas s niektorými vakcínami vo vedeckej komunite. (Správy mnohokrát skryli prístup k brazílskemu ľudu pred známymi sociálnymi sieťami alebo pred skvelými senzačnými médiami)
Prezident Brazílie Jair Messias Bolsonaro by mal vykonať audit systému zdravotníctva, pokiaľ ide o úmrtné listy vydané s podozrením na Covid19, s trestnoprávnou a občianskoprávnou zodpovednosťou za spáchané „podvody“, požiadať ministrov spravodlivosti a komunikácie o prijatie opatrení proti nepravdivým skutočnostiam a vyhláška vládam a nemocniciam štátov, výlučná zodpovednosť za informácie, zmluvy a experimentálne vakcíny, pokiaľ ide o ich účinky a účinnosť (zaručenie odškodného obetiam) – skôr ako ich môžu v blízkej budúcnosti použiť proti sebe.
Vidieť, že tvorca postavy Dona Hermínia a jeden z najpopulárnejších a najobdivovanejších komikov v Brazílii Paulo Gustavo už mal problémy s dýchacími cestami, astmu, bol hospitalizovaný od 13. marca 2021, bol podozrivý z Covid19, zostali hodiny po prebudení a interakcii so svojím manželom herec utrpel embóliu, z ktorej sa nedokázal spamätať a zomrel, a teraz sa senzáciechtivé médiá snažia obviniť prezidenta, v zlom zmysle, podnecovaním a povzbudzovaním svojich fanúšikov a obdivovateľov, v zmysel pre vytváranie nenávisti (diskriminácie).
Čoskoro povedia, že vojnu medzi Izraelom a Palestínou má na svedomí brazílsky prezident, absurdné!
Buďte si istí, že na účel neúčinnosti vakcín vytvoria dokonca tretiu dávku a začne sa v Nemecku.
Boh vam vsetkym zehnaj!
Jucelino Luz – výskumný pracovník, vplyvný pracovník, environmentalista, nacionalista a duchovný poradca

Jucelino Nóbrega da Luz – Sobe  popularidade de Presidente Jair Messias  Bolsonaro no Brasil (jucelinodaluz.com.br)

JNL – JAPAN (jucelino.daluz.nom.br)

Publicado por JUCELINO NOBREGA DA LUZ

Jucelino Nóbrega da Luz, É escritor, ambientalista , orientador espiritual, visionário de grande credibilidade no mundo , apresentado em alguns meios de comunicação de massa no Brasil , Hong Kong , Japão, França , EUA , como um profeta que pode fazer previsões por meio de sonhos (sonhos lúcidos). Nasceu em Floriano, Maringá, Estado do Paraná. Brasil .Considerado um profeta da era moderna, orientador espiritual . .Tem um trabalho em favor da humanidade , proteção ambiental e da preservação do planeta . ジュセリーノノブレガダルス、 彼は作家、環境保護主義者、精神的顧問であり、世界で大きな信頼を築く先見の明を持っており、夢(明晰夢)を通して予測を行うことができる預言者として、ブラジル、香港、日本、フランス、米国のいくつかのマスメディアで紹介されています。 パラナ州マリンガのフロリアーノに生まれる。 ブラジル。現代の預言者、スピリチュアルガイドと見なされます。 。人類、環境保護、地球の保全に有利な働きをしています。 Jucelino Nóbrega da Luz, He is a writer, environmentalist, spiritual advisor, visionary of great credibility in the world, presented in some mass media in Brazil, Hong Kong, Japan, France, USA, as a prophet who can make predictions through dreams (lucid dreams) . Born in Floriano, Maringá, State of Paraná. Brazil. Considered a prophet of the modern era, spiritual guide. He has a job in favor of humanity, environmental protection and the preservation of the planet. Жуселино Нобрега да Луз, Он писатель, защитник окружающей среды, духовный наставник, провидец, пользующийся большим доверием в мире, представленный в некоторых средствах массовой информации в Бразилии, Гонконге, Японии, Франции, США как пророк, который может делать предсказания через сны (осознанные сны). Родился в Флориано, Маринга, штат Парана. Бразилия Считается пророком современной эпохи, духовным наставником. .Он работает на благо человечества, защиты окружающей среды и сохранения планеты. Jucelino Nóbrega da Luz, 그는 작가, 환경 운동가, 영적 고문, 세계에서 위대한 신뢰의 비전가이며, 꿈 (자각몽)을 통해 예언을 할 수있는 예언자로 브라질, 홍콩, 일본, 프랑스, ​​미국의 일부 대중 매체에 발표되었습니다. 파라나 주 마링가의 플로리 아노 출생. 브라질 : 현대 시대의 선지자, 영적 인도자로 간주됩니다. . 인류, 환경 보호 및 지구 보존을 위해 일하고 있습니다. Jucelino Nóbrega da Luz, C'est un écrivain, environnementaliste, conseiller spirituel, visionnaire d'une grande crédibilité dans le monde, présenté dans certains médias de masse au Brésil, Hong Kong, Japon, France, USA, comme un prophète capable de faire des prédictions à travers les rêves (rêves lucides). Né à Floriano, Maringá, État du Paraná. Brésil, considéré comme un prophète de l'ère moderne, guide spirituel. .Ouvre en faveur de l'humanité, de la protection de l'environnement et de la préservation de la planète. JucelinoNóbregada Luz, 他是一位作家,环境保护主义者,精神顾问,具有远见卓识的世界,曾在巴西,香港,日本,法国,美国的一些大众媒体上作过演讲,他是先知,可以通过梦(清醒的梦)做出预测。 出生于巴拉那州马林加的弗洛里亚诺。 巴西:被视为现代的先知,属灵向导。 致力于人类,环境保护和地球的保护。 Jucelino Nóbrega da Luz, Es escritor, ambientalista, asesor espiritual, visionario de gran credibilidad en el mundo, presentado en algunos medios de comunicación de Brasil, Hong Kong, Japón, Francia, Estados Unidos, como un profeta que puede hacer predicciones a través de los sueños (sueños lúcidos). Nacido en Floriano, Maringá, Estado de Paraná. Brasil Considerado profeta de la era moderna, guía espiritual. .Ha trabajado a favor de la humanidad, la protección del medio ambiente y la preservación del planeta. जुसेलिनो नोब्रेगा दा लूज़, वह एक लेखक, पर्यावरणविद्, आध्यात्मिक सलाहकार, दुनिया में महान विश्वसनीयता के दूरदर्शी, ब्राजील, हांगकांग, जापान, फ्रांस, संयुक्त राज्य अमेरिका में कुछ बड़े पैमाने पर मीडिया में प्रस्तुत किए गए एक पैगंबर हैं जो सपनों के माध्यम से भविष्यवाणियां कर सकते हैं (आकर्षक सपने)। फ्लोरानो, मारिंगा, पराना राज्य में जन्मे। ब्राजील। आधुनिक युग, आध्यात्मिक मार्गदर्शक का पैगंबर माना जाता है। .हास मानवता, पर्यावरण संरक्षण और ग्रह के संरक्षण के पक्ष में काम करता है। Jucelino Nóbrega da Luz, È scrittore, ambientalista, consigliere spirituale, visionario di grande credibilità nel mondo, presentato in alcuni mass media in Brasile, Hong Kong, Giappone, Francia, USA, come un profeta che può fare previsioni attraverso i sogni (sogni lucidi). Nato a Floriano, Maringá, Stato del Paraná. Brasile Considerato un profeta dell'era moderna, guida spirituale. . Opera a favore dell'umanità, della protezione ambientale e della salvaguardia del pianeta. Jucelino Nóbrega da Luz, Brezilya, Hong Kong, Japonya, Fransa, ABD'deki bazı kitle iletişim araçlarında rüyalar (berrak rüyalar) yoluyla tahminlerde bulunabilen bir peygamber olarak sunulan, dünyadaki büyük güvenilirliğe sahip bir yazar, çevreci, ruhani danışman, vizyonerdir. Floriano, Maringá, Paraná Eyaleti'nde doğdu. Brezilya Modern çağın bir peygamberi olarak kabul edildi, ruhani rehber. .İnsanlık, çevrenin korunması ve gezegenin korunması için çalışır. Jucelino Nóbrega da Luz, เขาเป็นนักเขียนนักสิ่งแวดล้อมที่ปรึกษาด้านจิตวิญญาณผู้มีวิสัยทัศน์ที่มีความน่าเชื่อถือสูงในโลกซึ่งนำเสนอในสื่อมวลชนบางแห่งในบราซิลฮ่องกงญี่ปุ่นฝรั่งเศสสหรัฐอเมริกาในฐานะนักพยากรณ์ที่สามารถทำนายผ่านความฝัน (ความฝันที่ชัดเจน) เกิดใน Floriano, Maringá, State of Paraná บราซิลถือเป็นศาสดาแห่งยุคสมัยใหม่คู่มือจิตวิญญาณ ทำงานเพื่อประโยชน์ของมนุษยชาติการปกป้องสิ่งแวดล้อมและการรักษาโลกใบนี้ Jucelino Nóbrega da Luz, Ia adalah seorang penulis, pemerhati lingkungan, penasehat spiritual, visioner dengan kredibilitas besar di dunia, dihadirkan di beberapa media massa di Brazil, Hongkong, Jepang, Perancis, USA, sebagai seorang nabi yang dapat meramal melalui mimpi (lucid dream). Lahir di Floriano, Maringá, Negara Bagian Paraná. Brazil Dianggap sebagai nabi zaman modern, pembimbing spiritual. . Telah bekerja untuk kemanusiaan, perlindungan lingkungan dan pelestarian planet Jucelino Nóbrega da Luz, Han er en forfatter, miljøverner, åndelig rådgiver, visjonær om stor troverdighet i verden, presentert i noen massemedier i Brasil, Hong Kong, Japan, Frankrike, USA, som en profet som kan komme med spådommer gjennom drømmer (klare drømmer). Født i Floriano, Maringá, delstaten Paraná. Brasil. Betraktet som en profet fra den moderne tid, åndelig guide. .Har arbeidet til fordel for menneskeheten, miljøvern og bevaring av planeten. Jucelino Nóbrega da Luz, Er ist ein Schriftsteller, Umweltschützer, spiritueller Berater, Visionär von großer Glaubwürdigkeit in der Welt, der in einigen Massenmedien in Brasilien, Hongkong, Japan, Frankreich und den USA als Prophet vorgestellt wird, der Vorhersagen durch Träume treffen kann (klare Träume). Geboren in Floriano, Maringá, Bundesstaat Paraná. Brasilien. Gilt als Prophet der Neuzeit, als spiritueller Führer. Hat sich für die Menschheit, den Umweltschutz und die Erhaltung des Planeten eingesetzt. Jucelino Nóbrega da Luz Jest pisarzem, ekologiem, doradcą duchowym, wizjonerem o dużej wiarygodności w świecie, przedstawianym w niektórych środkach masowego przekazu w Brazylii, Hongkongu, Japonii, Francji, USA, jako prorok, który potrafi przepowiadać przez sny (świadome sny). Urodzony w Floriano, Maringá, w stanie Paraná. Brazylia, uważana za proroka współczesności, duchowego przewodnika. . Działa na rzecz ludzkości, ochrony środowiska i planety. Jucelino Nóbrega da Luz, Hij is een schrijver, milieuactivist, spiritueel adviseur, visionair met grote geloofwaardigheid in de wereld, gepresenteerd in sommige massamedia in Brazilië, Hong Kong, Japan, Frankrijk, VS, als een profeet die voorspellingen kan doen door middel van dromen (lucide dromen). Geboren in Floriano, Maringá, staat Paraná. Brazilië Beschouwd als een profeet van de moderne tijd, spirituele gids. . Heeft zich ingezet voor de mensheid, de bescherming van het milieu en het behoud van de planeet. Jucelino Nóbrega da Luz, Siya ay isang manunulat, pangkapaligiran, tagapayo sa espiritu, tagatingin ng dakilang kredibilidad sa buong mundo, na ipinakita sa ilang mass media sa Brazil, Hong Kong, Japan, France, USA, bilang isang propeta na maaaring gumawa ng mga hula sa pamamagitan ng mga pangarap (malaswang pangarap). Ipinanganak sa Floriano, Maringá, Estado ng Paraná. Brazil. Itinuring na isang propeta ng modernong panahon, patnubay sa espiritu. .Nagtrabaho sa pabor sa sangkatauhan, proteksyon sa kapaligiran at pangangalaga ng planeta. Jucelino Nóbrega da Luz, Είναι συγγραφέας, περιβαλλοντολόγος, πνευματικός σύμβουλος, οραματιστής μεγάλης αξιοπιστίας στον κόσμο, παρουσιάζεται σε ορισμένα μέσα μαζικής ενημέρωσης στη Βραζιλία, το Χονγκ Κονγκ, την Ιαπωνία, τη Γαλλία, τις ΗΠΑ, ως προφήτης που μπορεί να κάνει προβλέψεις μέσω των ονείρων (διαυγή όνειρα). Γεννήθηκε στο Floriano, Maringá, Πολιτεία της Παρανάς. Βραζιλία. Θεωρείται προφήτης της σύγχρονης εποχής, πνευματικός οδηγός. Έχει εργαστεί υπέρ της ανθρωπότητας, της προστασίας του περιβάλλοντος και της διατήρησης του πλανήτη. Jucelino Nóbrega da Luz, Han er en forfatter, miljøforkæmper, åndelig rådgiver, visionær med stor troværdighed i verden, præsenteret i nogle massemedier i Brasilien, Hongkong, Japan, Frankrig, USA, som en profet, der kan forudsige gennem drømme (klare drømme). Født i Floriano, Maringá, Paraná. Brasilien. Betragtes som en profet i den moderne tid, åndelig vejledning. .Har arbejdet til fordel for menneskeheden, miljøbeskyttelse og bevarelse af planeten. ஜூசெலினோ நெப்ரிகா டா லூஸ், அவர் ஒரு எழுத்தாளர், சுற்றுச்சூழல் ஆர்வலர், ஆன்மீக ஆலோசகர், உலகில் பெரும் நம்பகத்தன்மை கொண்ட தொலைநோக்கு பார்வையாளர், பிரேசில், ஹாங்காங், ஜப்பான், பிரான்ஸ், அமெரிக்கா ஆகிய நாடுகளில் சில வெகுஜன ஊடகங்களில் கனவுகள் (தெளிவான கனவுகள்) மூலம் கணிப்புகளைச் செய்யக்கூடிய ஒரு தீர்க்கதரிசியாக வழங்கப்படுகிறார். பரானா மாநிலத்தின் மரிங்காவின் புளோரியானோவில் பிறந்தார். பிரேசில். நவீன சகாப்தத்தின் தீர்க்கதரிசி என்று கருதப்படுகிறது, ஆன்மீக வழிகாட்டி. மனிதகுலம், சுற்றுச்சூழல் பாதுகாப்பு மற்றும் கிரகத்தின் பாதுகாப்பிற்கு ஆதரவாக செயல்படுகிறார். Jucelino Nóbrega da Luz, Han är en författare, miljöaktivist, andlig rådgivare, visionär med stor trovärdighet i världen, presenterad i vissa massmedier i Brasilien, Hongkong, Japan, Frankrike, USA, som en profet som kan göra förutsägelser genom drömmar (klara drömmar). Född i Floriano, Maringá, delstaten Paraná. Brasilien. Anses vara en profet i den moderna eran, andlig vägledning. .Har arbetat till förmån för mänskligheten, miljöskyddet och bevarandet av planeten. Jucelino Nóbrega da Luz, ის არის მწერალი, გარემოს დამცველი, სულიერი მრჩეველი, მსოფლიოში დიდი სანდოობის განწყობილი. წარმოდგენილია ბრაზილიის, ჰონგ კონგის, იაპონიის, საფრანგეთის, აშშ – ს ზოგიერთ მასმედიაში, როგორც წინასწარმეტყველს, რომელსაც შეუძლია წინასწარმეტყველება გააკეთოს სიზმრების საშუალებით (გაბრწყინებული სიზმრები). პარანას შტატი, მარინგა, ფლორიანოში დაიბადა. ბრაზილია. ითვლება თანამედროვე ეპოქის წინასწარმეტყველად, სულიერ მეგზურად. მუშაობდა კაცობრიობის, გარემოს დაცვისა და პლანეტის შენარჩუნების სასარგებლოდ UJucelino Nóbrega da Luz, Ungumbhali, isazi sezemvelo, umeluleki wezikamoya, onombono wokwethembeka okukhulu emhlabeni, owethulwe kweminye imithombo yezindaba e-Brazil, eHong Kong, eJapane, eFrance, e-USA, njengomprofethi ongenza izibikezelo ngamaphupho (amaphupho amahle). Wazalelwa eFloriano, eMaringá, esifundazweni saseParaná. EBrazil.Kuthathwa njengomprofethi wesikhathi sanamuhla, umhlahlandlela ongokomoya. Usebenzele ukuvikela ubuntu, ukuvikelwa kwemvelo kanye nokulondolozwa kweplanethi. Jucelino Nóbrega da Luz, Este scriitor, ecologist, consilier spiritual, vizionar de mare credibilitate în lume, prezentat în unele mass-media din Brazilia, Hong Kong, Japonia, Franța, SUA, ca profet care poate face predicții prin vise (vise lucide). Născut în Floriano, Maringá, statul Paraná. Brazilia. Considerat un profet al erei moderne, ghid spiritual. .Acționează în favoarea umanității, a protecției mediului și a conservării planetei.

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s

%d blogueiros gostam disto: