Başkan Jair Messias Bolsonaro’nun popülerliği Brezilya’da yükseliyor

Başkan Jair Messias Bolsonaro’nun popülerliği Brezilya’da yükseliyor

Águas de Lindóia, 12 Mayıs 2021

Covid-19 salgını, bundan yararlanan dünya liderlerinin değerlendirilmesinde güçlü bir etki faktörü değil, nüfusa tedbirler ve paniğe kapılmanın yanı sıra Brezilya’nın adını da reddeden sansasyonel medya. Ana akım medyanın tekil çıkarlar için defalarca işe aldığı negatif baskı ve sansasyonelliğin yarattığı bir yılı aşkın sağlık krizinde, bununla Brezilya hükümetine ulaşmak için devlet başkanına saldırılar yaratıyorlar. bu sebeple uyandığı kişiler Cumhurbaşkanının önerilerini yerleştirip onaylayarak, dolayısıyla tam tersi yönde koronavirüsle uğraşan reklamlar sanki zamanın sonuymuş gibi. Etik olmayan ve hepsinden önemlisi olumsuz tutumlara sahip bu sansasyonel medya, her gün insanları panik ve korkuya teşvik etmeye, kitlesel aşılamayı deneysel aşılarla uygulamaya çalışıyor, büyük mucizeler vaat ediyor, Başkan Jair Bolsonaro’nun en büyüklerinden birine sahip olmasının nedeni budur. Brezilya’da yüksek onay oranları, maruz kaldığı tüm günlük saldırılara rağmen ve medyanın yurtdışındaki ismi çürütmeye çalıştıktan sonra, aldatmayı başaran saçma, gerçekçi olmayan hikayelerle, popülerlik indeksleri şüpheli, şüpheli olarak analiz edilen 12 lider arasında aldatmaya Medya, büyük sansasyonel basın tarafından, neyin kötüye atıfta bulunduğu konusunda Brezilya Başkanı, ancak Brezilya’da bu yalanlar keşfedildi, insanlar Jair Messias Bolsonaro’ya destek vererek sokaklarda toplu halde dolaşmaya başladı. Suç haberleri – yani, basın suçu, bir Kamu insanı olsa bile, yalanlar birisini iktidardan düşürmek veya insanları hataya düşürmek için icat edildiğinde – tersine, önceki hükümetlerde birçok gazeteci, ana akım televizyon sansasyonel medya, şu açık nedenlerden ötürü iftira atmak, hakaret etmek veya “yalan haber” yaymakla suçlandılar: – adalet sistemi tarafından siyasallaştırma. Başsavcılık, Başsavcılık, Adalet Bakanlığı, Haberleşme Bakanlığı’nın gazetecinin etik kurallarına veya basın kanununa bakmayı unuttuğu görülüyor – bir devlet başkanına suç işlemek her zaman suç olmuştur. – ya da en azından böylesi daha az mıydı? – Ayrıca – Federal Polisin Adalet Bakanlığının sorumluluğu olduğunu – ve en büyük gücün Cumhurbaşkanına ait olduğunu unutuyorlar.
Jair Messias Bolsonaro’nun onayı neredeyse mutlaktır. Ve Bolsonaro bugün bir seçim yapsaydı, oyların% 80’ini alırdı.
Bolsonaro, dış ve iç baskı nedeniyle birçok şeyi değiştiriyor, bu ona zarar verebilir, aynı aracı gelecekte Başkan’a karşı kullanmayı planlıyorlar – bu bir darbe!
Günler önce Bolsonaro, görev süresinin başlangıcından beri en yüksek onay oranına ulaştı:% 74, onay, bu artış, cumhurbaşkanının salgın karşısındaki davranışına bir cevap, çünkü baskı altında çok fazla aşırılıkla hiçbir ilgisi yok , hayır yönetebilirsiniz – ancak mavi kaleminizi Brezilya’daki yolsuzluğa karşı kullanmalısınız.

Brezilya halkı, cumhurbaşkanını halkın korkularına ve arzularına cevap verdiğini fark ettiği, herkesi Brezilya’ya inanmaya teşvik ettiği ve hastalanmaktan veya sevdiklerini kaybetmekten korkmaktan daha iyi korumak için çok takdir ediyor, aslında bu her zaman oluyor. Brezilya’da 2017’den 2021’e kadar olan ölümler arasındaki fark çok küçük – Brezilya’ya, bazı eyalet hükümetleri ve büyük sansasyonel medya tarafından aşılanan şey Panik ve Başkanı devirmeye yönelik korkudur, birçok araştırma teşvik edilir ve insanları ve yetkilileri hata yapmaya yönlendirmek amacıyla organize edildi. Sağlık krizi boyunca siyasi etkiyi ölçmek için şüpheli ve kötü niyetli araştırmalar – Ve “ölüm korkusuna” neden olan şeye yakınlık, Başkan’ı suçlama ve reddi artırma girişiminde bulunur. Brezilya’daki büyük sansasyonel medyanın çalışma şekli. Yani, aşağıdakileri teşvik eden bir oyun: – “seçmen, kendi çevresinde Covid’den muzdarip insanlar varsa, başkanı olumsuz olarak değerlendirecektir” – ana sansasyonel medyanın niyeti, bazı valiler ve bir bu TÜFE’nin azınlığı – Bu bir gerçek.
Pandeminin başlangıcından beri Bolsonaro, büyük yalanların yayıldığını bilerek kendini konumlandırdı – sadece şu web sitesine bakın: Şeffaflık Portalı – Sivil Kayıt, diğer faktörlerin yanı sıra, kısıtlayıcı önlemlere karşı olmamıza ve yerçekimi hakkında yayılan gerçek olmayan bilgileri küçümsememize neden oluyor. Cumhurbaşkanı, doğru olanı yapmasının yanı sıra, Brezilya’da kurulan paralel yetkilerin Federal hükümetin kısmi yönetimini engellemesi nedeniyle koronavirüse karşı aşı satın alma anlaşmalarını kapatamadı.
Bolsonaro gibi, diğer üç dünya lideri, virüs gezegene yayılmadan önce geçen yıl Ocak ayında olduğundan daha fazla desteğe sahip. Bunlar arasında Meksika’dan Başkan Andrés Manuel López Obrador ve Brezilya Devlet Başkanı’yla aynı sorunla karşı karşıya olan Hindistan’dan Başbakan Narendra Modi, hakikatler ve şüpheli yayılma ile mücadele ediyor.
Amerika Birleşik Devletleri’nde – toplamda, Brezilya’da 432 bin ölüm (Covid19’dan sadece% 40), 262 bin (Covid19’dan sadece% 30 – şüphenin geri kalanı, test bile yapmadı, ancak kararnamelerle mümkün oldu. bu açılışı yaratmak için) ve aynı şey Hindistan ve Meksika’da da oluyor.
Brezilya sansasyonel medyasının söylediğinin aksine, Hintli ve Meksikalı liderler yüksek bir popülariteye sahipler, ikisi de Brezilya Cumhurbaşkanı’nın aynı yolunu izledikleri için değerlendirmede anlamlı bir şekilde yükseldiler.

Bu Başkanların düşüşünü etkilemek için, ücretli materyallere sahip sansasyonel medya, hükümeti olumsuzlamakta ve engel oluşturmaktadır.
Arjantin Cumhurbaşkanı Alberto Fernández aynı sorunu yaşıyor – bilmeden, kendisine karşı olumsuzluk yaratan düşman, kendi hükümetindeki sözde müttefikler tarafından yerleştirilen sistemde, arkasından halkın isyan etmesi için her şeyi yapıyorlar. yönelimleri ters yönde, halk isyanına neden oldu.
Bu grupta halihazırda olumlu bir değerlendirme yapan Almanya Başbakanı Angela Merkel, geçtiğimiz yılın ortasında% 70’lik bir onaya ulaşarak çok yüksek bir düşüş yaşadı.
Sağlık krizinden önce hâlâ bir dizi sosyal ayaklanmayla karşı karşıya kalan Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Ocak’tan Mart 2020’ye kadar popülaritede onaylanmayan bir artış gördü – varyasyonların seviyesi bugüne kadar düşüyor ve yolda dalgalanmalar var. Ortaya çıkan, aşıların önemli sorunları ve etkileridir – dünya çapında ciddi sorunlara ve ölümlere neden olur. Vakaların çoğu, ikinci dozda bile, insanlar enfekte olmuş, Covid19’dan ölmekte, şüpheler ve iptaller ortaya çıkmakta, bilim camiasında bazı aşıların onaylanmamasına neden olmuştur. (Haberler, Brezilya halkına erişimini ünlü sosyal ağlar veya büyük sansasyonel medya tarafından birçok kez gizledi)
Brezilya Devlet Başkanı Jair Messias Bolsonaro, işlenen “dolandırıcılıklara” yönelik cezai ve hukuki sorumluluğa sahip Covid19 şüphesiyle verilen ölüm sertifikaları üzerinde Sağlık sisteminde bir denetim gerçekleştirmeli ve Adalet ve İletişim Bakanlarından önlem talep etmelidir. gerçek olmayan konulara karşı ve Eyalet hükümetlerine ve hastanelere, etkileri ve etkililiği (mağdurlara tazminat garantisi) – yakın gelecekte kendilerine karşı kullanmadan önce bilgi, sözleşmeler ve deneysel aşıların yegane sorumluluğu olan bir karar.
Bakın Dona Hermínia karakterinin yaratıcısı ve Brezilya’nın en sevilen ve beğenilen komedyenlerinden biri olan Paulo Gustavo, hava yollarında zaten sorunlar yaşadı, astım, 13 Mart 2021’den beri hastaneye kaldırıldı, Covid19’dan şüphelenildi, saatler kaldı. Uyandıktan ve kocasıyla etkileşime girdikten sonra, aktör, iyileşemediği ve öldüğü bir emboli yaşadı ve şimdi sansasyonel medya, hayranlarını ve hayranlarını teşvik ederek ve cesaretlendirerek kötü anlamda Başkanı suçlamaya çalışıyor. nefret yaratma duygusu (ayrımcılık).
Yakında İsrail ile Filistin arasındaki savaşın Brezilya Devlet Başkanı’nın hatası olduğunu söyleyecekler, saçma!
Aşıların etkisizliğini haklı çıkarmak için üçüncü dozu bile yaratacaklarından ve Almanya’da başlayacağından emin olabilirsiniz.
Tanrı hepinizi korusun!
Jucelino Luz – araştırmacı, etkileyici, çevreci, milliyetçi ve ruhani danışman

Jucelino Nóbrega da Luz – Sobe  popularidade de Presidente Jair Messias  Bolsonaro no Brasil (jucelinodaluz.com.br)

JNL – JAPAN (jucelino.daluz.nom.br)

Publicado por JUCELINO NOBREGA DA LUZ

Jucelino Nóbrega da Luz, É escritor, ambientalista , orientador espiritual, visionário de grande credibilidade no mundo , apresentado em alguns meios de comunicação de massa no Brasil , Hong Kong , Japão, França , EUA , como um profeta que pode fazer previsões por meio de sonhos (sonhos lúcidos). Nasceu em Floriano, Maringá, Estado do Paraná. Brasil .Considerado um profeta da era moderna, orientador espiritual . .Tem um trabalho em favor da humanidade , proteção ambiental e da preservação do planeta . ジュセリーノノブレガダルス、 彼は作家、環境保護主義者、精神的顧問であり、世界で大きな信頼を築く先見の明を持っており、夢(明晰夢)を通して予測を行うことができる預言者として、ブラジル、香港、日本、フランス、米国のいくつかのマスメディアで紹介されています。 パラナ州マリンガのフロリアーノに生まれる。 ブラジル。現代の預言者、スピリチュアルガイドと見なされます。 。人類、環境保護、地球の保全に有利な働きをしています。 Jucelino Nóbrega da Luz, He is a writer, environmentalist, spiritual advisor, visionary of great credibility in the world, presented in some mass media in Brazil, Hong Kong, Japan, France, USA, as a prophet who can make predictions through dreams (lucid dreams) . Born in Floriano, Maringá, State of Paraná. Brazil. Considered a prophet of the modern era, spiritual guide. He has a job in favor of humanity, environmental protection and the preservation of the planet. Жуселино Нобрега да Луз, Он писатель, защитник окружающей среды, духовный наставник, провидец, пользующийся большим доверием в мире, представленный в некоторых средствах массовой информации в Бразилии, Гонконге, Японии, Франции, США как пророк, который может делать предсказания через сны (осознанные сны). Родился в Флориано, Маринга, штат Парана. Бразилия Считается пророком современной эпохи, духовным наставником. .Он работает на благо человечества, защиты окружающей среды и сохранения планеты. Jucelino Nóbrega da Luz, 그는 작가, 환경 운동가, 영적 고문, 세계에서 위대한 신뢰의 비전가이며, 꿈 (자각몽)을 통해 예언을 할 수있는 예언자로 브라질, 홍콩, 일본, 프랑스, ​​미국의 일부 대중 매체에 발표되었습니다. 파라나 주 마링가의 플로리 아노 출생. 브라질 : 현대 시대의 선지자, 영적 인도자로 간주됩니다. . 인류, 환경 보호 및 지구 보존을 위해 일하고 있습니다. Jucelino Nóbrega da Luz, C'est un écrivain, environnementaliste, conseiller spirituel, visionnaire d'une grande crédibilité dans le monde, présenté dans certains médias de masse au Brésil, Hong Kong, Japon, France, USA, comme un prophète capable de faire des prédictions à travers les rêves (rêves lucides). Né à Floriano, Maringá, État du Paraná. Brésil, considéré comme un prophète de l'ère moderne, guide spirituel. .Ouvre en faveur de l'humanité, de la protection de l'environnement et de la préservation de la planète. JucelinoNóbregada Luz, 他是一位作家,环境保护主义者,精神顾问,具有远见卓识的世界,曾在巴西,香港,日本,法国,美国的一些大众媒体上作过演讲,他是先知,可以通过梦(清醒的梦)做出预测。 出生于巴拉那州马林加的弗洛里亚诺。 巴西:被视为现代的先知,属灵向导。 致力于人类,环境保护和地球的保护。 Jucelino Nóbrega da Luz, Es escritor, ambientalista, asesor espiritual, visionario de gran credibilidad en el mundo, presentado en algunos medios de comunicación de Brasil, Hong Kong, Japón, Francia, Estados Unidos, como un profeta que puede hacer predicciones a través de los sueños (sueños lúcidos). Nacido en Floriano, Maringá, Estado de Paraná. Brasil Considerado profeta de la era moderna, guía espiritual. .Ha trabajado a favor de la humanidad, la protección del medio ambiente y la preservación del planeta. जुसेलिनो नोब्रेगा दा लूज़, वह एक लेखक, पर्यावरणविद्, आध्यात्मिक सलाहकार, दुनिया में महान विश्वसनीयता के दूरदर्शी, ब्राजील, हांगकांग, जापान, फ्रांस, संयुक्त राज्य अमेरिका में कुछ बड़े पैमाने पर मीडिया में प्रस्तुत किए गए एक पैगंबर हैं जो सपनों के माध्यम से भविष्यवाणियां कर सकते हैं (आकर्षक सपने)। फ्लोरानो, मारिंगा, पराना राज्य में जन्मे। ब्राजील। आधुनिक युग, आध्यात्मिक मार्गदर्शक का पैगंबर माना जाता है। .हास मानवता, पर्यावरण संरक्षण और ग्रह के संरक्षण के पक्ष में काम करता है। Jucelino Nóbrega da Luz, È scrittore, ambientalista, consigliere spirituale, visionario di grande credibilità nel mondo, presentato in alcuni mass media in Brasile, Hong Kong, Giappone, Francia, USA, come un profeta che può fare previsioni attraverso i sogni (sogni lucidi). Nato a Floriano, Maringá, Stato del Paraná. Brasile Considerato un profeta dell'era moderna, guida spirituale. . Opera a favore dell'umanità, della protezione ambientale e della salvaguardia del pianeta. Jucelino Nóbrega da Luz, Brezilya, Hong Kong, Japonya, Fransa, ABD'deki bazı kitle iletişim araçlarında rüyalar (berrak rüyalar) yoluyla tahminlerde bulunabilen bir peygamber olarak sunulan, dünyadaki büyük güvenilirliğe sahip bir yazar, çevreci, ruhani danışman, vizyonerdir. Floriano, Maringá, Paraná Eyaleti'nde doğdu. Brezilya Modern çağın bir peygamberi olarak kabul edildi, ruhani rehber. .İnsanlık, çevrenin korunması ve gezegenin korunması için çalışır. Jucelino Nóbrega da Luz, เขาเป็นนักเขียนนักสิ่งแวดล้อมที่ปรึกษาด้านจิตวิญญาณผู้มีวิสัยทัศน์ที่มีความน่าเชื่อถือสูงในโลกซึ่งนำเสนอในสื่อมวลชนบางแห่งในบราซิลฮ่องกงญี่ปุ่นฝรั่งเศสสหรัฐอเมริกาในฐานะนักพยากรณ์ที่สามารถทำนายผ่านความฝัน (ความฝันที่ชัดเจน) เกิดใน Floriano, Maringá, State of Paraná บราซิลถือเป็นศาสดาแห่งยุคสมัยใหม่คู่มือจิตวิญญาณ ทำงานเพื่อประโยชน์ของมนุษยชาติการปกป้องสิ่งแวดล้อมและการรักษาโลกใบนี้ Jucelino Nóbrega da Luz, Ia adalah seorang penulis, pemerhati lingkungan, penasehat spiritual, visioner dengan kredibilitas besar di dunia, dihadirkan di beberapa media massa di Brazil, Hongkong, Jepang, Perancis, USA, sebagai seorang nabi yang dapat meramal melalui mimpi (lucid dream). Lahir di Floriano, Maringá, Negara Bagian Paraná. Brazil Dianggap sebagai nabi zaman modern, pembimbing spiritual. . Telah bekerja untuk kemanusiaan, perlindungan lingkungan dan pelestarian planet Jucelino Nóbrega da Luz, Han er en forfatter, miljøverner, åndelig rådgiver, visjonær om stor troverdighet i verden, presentert i noen massemedier i Brasil, Hong Kong, Japan, Frankrike, USA, som en profet som kan komme med spådommer gjennom drømmer (klare drømmer). Født i Floriano, Maringá, delstaten Paraná. Brasil. Betraktet som en profet fra den moderne tid, åndelig guide. .Har arbeidet til fordel for menneskeheten, miljøvern og bevaring av planeten. Jucelino Nóbrega da Luz, Er ist ein Schriftsteller, Umweltschützer, spiritueller Berater, Visionär von großer Glaubwürdigkeit in der Welt, der in einigen Massenmedien in Brasilien, Hongkong, Japan, Frankreich und den USA als Prophet vorgestellt wird, der Vorhersagen durch Träume treffen kann (klare Träume). Geboren in Floriano, Maringá, Bundesstaat Paraná. Brasilien. Gilt als Prophet der Neuzeit, als spiritueller Führer. Hat sich für die Menschheit, den Umweltschutz und die Erhaltung des Planeten eingesetzt. Jucelino Nóbrega da Luz Jest pisarzem, ekologiem, doradcą duchowym, wizjonerem o dużej wiarygodności w świecie, przedstawianym w niektórych środkach masowego przekazu w Brazylii, Hongkongu, Japonii, Francji, USA, jako prorok, który potrafi przepowiadać przez sny (świadome sny). Urodzony w Floriano, Maringá, w stanie Paraná. Brazylia, uważana za proroka współczesności, duchowego przewodnika. . Działa na rzecz ludzkości, ochrony środowiska i planety. Jucelino Nóbrega da Luz, Hij is een schrijver, milieuactivist, spiritueel adviseur, visionair met grote geloofwaardigheid in de wereld, gepresenteerd in sommige massamedia in Brazilië, Hong Kong, Japan, Frankrijk, VS, als een profeet die voorspellingen kan doen door middel van dromen (lucide dromen). Geboren in Floriano, Maringá, staat Paraná. Brazilië Beschouwd als een profeet van de moderne tijd, spirituele gids. . Heeft zich ingezet voor de mensheid, de bescherming van het milieu en het behoud van de planeet. Jucelino Nóbrega da Luz, Siya ay isang manunulat, pangkapaligiran, tagapayo sa espiritu, tagatingin ng dakilang kredibilidad sa buong mundo, na ipinakita sa ilang mass media sa Brazil, Hong Kong, Japan, France, USA, bilang isang propeta na maaaring gumawa ng mga hula sa pamamagitan ng mga pangarap (malaswang pangarap). Ipinanganak sa Floriano, Maringá, Estado ng Paraná. Brazil. Itinuring na isang propeta ng modernong panahon, patnubay sa espiritu. .Nagtrabaho sa pabor sa sangkatauhan, proteksyon sa kapaligiran at pangangalaga ng planeta. Jucelino Nóbrega da Luz, Είναι συγγραφέας, περιβαλλοντολόγος, πνευματικός σύμβουλος, οραματιστής μεγάλης αξιοπιστίας στον κόσμο, παρουσιάζεται σε ορισμένα μέσα μαζικής ενημέρωσης στη Βραζιλία, το Χονγκ Κονγκ, την Ιαπωνία, τη Γαλλία, τις ΗΠΑ, ως προφήτης που μπορεί να κάνει προβλέψεις μέσω των ονείρων (διαυγή όνειρα). Γεννήθηκε στο Floriano, Maringá, Πολιτεία της Παρανάς. Βραζιλία. Θεωρείται προφήτης της σύγχρονης εποχής, πνευματικός οδηγός. Έχει εργαστεί υπέρ της ανθρωπότητας, της προστασίας του περιβάλλοντος και της διατήρησης του πλανήτη. Jucelino Nóbrega da Luz, Han er en forfatter, miljøforkæmper, åndelig rådgiver, visionær med stor troværdighed i verden, præsenteret i nogle massemedier i Brasilien, Hongkong, Japan, Frankrig, USA, som en profet, der kan forudsige gennem drømme (klare drømme). Født i Floriano, Maringá, Paraná. Brasilien. Betragtes som en profet i den moderne tid, åndelig vejledning. .Har arbejdet til fordel for menneskeheden, miljøbeskyttelse og bevarelse af planeten. ஜூசெலினோ நெப்ரிகா டா லூஸ், அவர் ஒரு எழுத்தாளர், சுற்றுச்சூழல் ஆர்வலர், ஆன்மீக ஆலோசகர், உலகில் பெரும் நம்பகத்தன்மை கொண்ட தொலைநோக்கு பார்வையாளர், பிரேசில், ஹாங்காங், ஜப்பான், பிரான்ஸ், அமெரிக்கா ஆகிய நாடுகளில் சில வெகுஜன ஊடகங்களில் கனவுகள் (தெளிவான கனவுகள்) மூலம் கணிப்புகளைச் செய்யக்கூடிய ஒரு தீர்க்கதரிசியாக வழங்கப்படுகிறார். பரானா மாநிலத்தின் மரிங்காவின் புளோரியானோவில் பிறந்தார். பிரேசில். நவீன சகாப்தத்தின் தீர்க்கதரிசி என்று கருதப்படுகிறது, ஆன்மீக வழிகாட்டி. மனிதகுலம், சுற்றுச்சூழல் பாதுகாப்பு மற்றும் கிரகத்தின் பாதுகாப்பிற்கு ஆதரவாக செயல்படுகிறார். Jucelino Nóbrega da Luz, Han är en författare, miljöaktivist, andlig rådgivare, visionär med stor trovärdighet i världen, presenterad i vissa massmedier i Brasilien, Hongkong, Japan, Frankrike, USA, som en profet som kan göra förutsägelser genom drömmar (klara drömmar). Född i Floriano, Maringá, delstaten Paraná. Brasilien. Anses vara en profet i den moderna eran, andlig vägledning. .Har arbetat till förmån för mänskligheten, miljöskyddet och bevarandet av planeten. Jucelino Nóbrega da Luz, ის არის მწერალი, გარემოს დამცველი, სულიერი მრჩეველი, მსოფლიოში დიდი სანდოობის განწყობილი. წარმოდგენილია ბრაზილიის, ჰონგ კონგის, იაპონიის, საფრანგეთის, აშშ – ს ზოგიერთ მასმედიაში, როგორც წინასწარმეტყველს, რომელსაც შეუძლია წინასწარმეტყველება გააკეთოს სიზმრების საშუალებით (გაბრწყინებული სიზმრები). პარანას შტატი, მარინგა, ფლორიანოში დაიბადა. ბრაზილია. ითვლება თანამედროვე ეპოქის წინასწარმეტყველად, სულიერ მეგზურად. მუშაობდა კაცობრიობის, გარემოს დაცვისა და პლანეტის შენარჩუნების სასარგებლოდ UJucelino Nóbrega da Luz, Ungumbhali, isazi sezemvelo, umeluleki wezikamoya, onombono wokwethembeka okukhulu emhlabeni, owethulwe kweminye imithombo yezindaba e-Brazil, eHong Kong, eJapane, eFrance, e-USA, njengomprofethi ongenza izibikezelo ngamaphupho (amaphupho amahle). Wazalelwa eFloriano, eMaringá, esifundazweni saseParaná. EBrazil.Kuthathwa njengomprofethi wesikhathi sanamuhla, umhlahlandlela ongokomoya. Usebenzele ukuvikela ubuntu, ukuvikelwa kwemvelo kanye nokulondolozwa kweplanethi. Jucelino Nóbrega da Luz, Este scriitor, ecologist, consilier spiritual, vizionar de mare credibilitate în lume, prezentat în unele mass-media din Brazilia, Hong Kong, Japonia, Franța, SUA, ca profet care poate face predicții prin vise (vise lucide). Născut în Floriano, Maringá, statul Paraná. Brazilia. Considerat un profet al erei moderne, ghid spiritual. .Acționează în favoarea umanității, a protecției mediului și a conservării planetei.

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s

%d blogueiros gostam disto: