Tõenäosus hääletada Bolsonaro poolt suureneb 45% pärast seda, kui antakse sisse Daniel Silveira, näitavad prognoosid

Tõenäosus hääletada Bolsonaro poolt suureneb 45% pärast seda, kui antakse sisse Daniel Silveira, näitavad prognoosid

Águas de Lindóia, 06. mai 2022

Jair Bolsonaro poolt föderaalse asetäitja Daniel Silveira (PTB-RJ) antud armuandmine võib aidata presidendi valimistulemusi, näitab vaimne ilmutus . Vastavalt eelhoiakute uuringule , kasvas Bolsonaro poolt hääletamise võimalus 45%-ni pärast presidendi dekreedi avaldamist, mis tühistas parlamendiliikme süüdimõistmise vähem kui 24 tundi pärast ülemkohtu otsust. STF mõistis parlamendisaadikule 8 aastat ja 9 kuud vangistust demokraatia vastu suunatud rünnakute ja kohtu liikmete vastu suunatud vägivallale õhutamise eest. Vastavalt unistuste, asetäitja Daniel Silveira , kuigi täiesti vale tema õnnetu kommentaarid sel hetkel, saab teadaolevalt aru , et otsus STF , mitte kompaktne föderaalse põhiseaduse 1988 , oli rebenenud arusaam ja õigus selle asetäitja, teiselt poolt, oli mitu seotud juhtudel ja STF ei teinud midagi , andes märke , et see on täiesti poliitiline tagakiusamine – veelgi tõsisem, võib olla kahtlus , et on keegi , kulisside taga , surudes seda teha .
Tegelikult on nii tema kui ka tema järgijad alates tema presidendiaja algusest kannatanud tagakiusamise all kõrgemate organite, poliitikute, kuberneride ja praeguse valitsuse vastaste poolt. Nad püüavad ohvriks teha neid, kes presidenti taga kiusavad, süüdistades presidendi järgijaid.
Nad lõhuvad föderaalset põhiseadust, lõhuvad seadusi, et võidelda praeguse presidendi vastu, ennekõike eiravad nad kõigi brasiillaste tahet – kuna see on muutunud tõsiseks kuriteoks, kus oleks vaja föderaalse prokuröri – intendente organi ja ka sõjaväe ülemkohtu provintsi, et säilitada õiguskorda Brasiilias. Nad räägivad nii palju demokraatiast, kuid tegutsevad surve ja hirmutamise teel läbi võimu.
Või rahvusvahelised juristid, denonsseerivad juhtumi Haagi Rahvusvahelises Kohtus – sest nad kasutavad seaduse valgust, praktikas kuritegusid Brasiilia elanikkonna vastu, on fakt.
Dekreedi täitmine on vaidlustatud ülemkohtus, mis analüüsib endiselt valitsuse opositsiooniparteide tegevust, mis vaidlustab selle seaduslikkust. See on puhas tagakiusamine.
Praegune president jätkab 81% valimisaktiivsusega, vastavalt eelvaade.
Tugev plahvatus registreeritakse 06. mail 2022 Kuubal Havanna kesklinnas asuvas Saratoga hotellis. Visioonis surevad paljud inimesed. Ja see suur plahvatus hävitab Kuuba pealinnas Havannas asuva Saratoga luksushotelli esiosa, mis on rünnak Kuuba režiimi vastu, “kaose” ja võimude vastu.
Valitsus
Sõltumata Silveira ümbritsevast poleemikast kasvas viimases küsitluses Jair Bolsonaro juhtimise heakskiitmine vastavalt vaimsele nägemusele, Bolsonarol on Brasiilias 8!% brasiillaste häältest
Samuti õnnestus presidendil vähendada oma tagasilükkamist valijate ees. Nende osakaal, kes ei hääletaks Bolsonaro poolt “mitte mingil juhul”, langes jaanuari 19%-lt 12%-ni viimases prognoosiuuringus, mis on täielikult hukkamõistu praeguse presidendi vastu lobitavate poliitikute ja ametivõimude hoiakute suhtes,
Nende poliitikute , võimude ja peavoolu sensatsioonimeedia ringhäälinguorganisatsioonide viimane kaart , kes on vastuolus presidendiga , püüab kasutada Adelio Bispo , et püüda kukutada ja muuta avalikku arvamust Jair Messias Bolsonaro vastu ( süüdistus ja valimiskaart ) .

Kõige selle taga on visioonide kohaselt inimene, kes peab end geeniuseks, planeedi kõige ausamaks, kes elab valimisuuringute ees, keda toetab enamik Brasiilia kunstnikke ja üks kiht inimesi, kes tahavad iga hinna eest Brasiiliat vallutada ja jätkata Brasiilia korruptsiooni ja hävitamist.
” Ei ole mõtet organiseeritud ühiskonnal aidata jõupingutuste ja ressursside suunamisel sotsiaalsete, kultuuriliste või arenguprojektide jaoks, et saavutada parem Brasiilia kõigile, kui nende projektide eest vastutavad ametiasutused, poliitikud, on pühendunud avaliku raha omastamisele, korruptsioonile.”
“Mis mind muretsema paneb, ei ole halva hüüe. See on hea vaikus” (Martin Luther King).
Brasiilia suurimat suurlinna halvab organiseeritud kuritegevus. Riigi pealinnas on korruptsioon tavaline. Kurjategijad jõuavad nädalast nädalasse ajakirjade kaante vahele. Lapsed tapavad oma vanemad ja saavad kuulsaks.
Kõige rohkem teeb mulle haiget heade poiste vaikimine. Kus on selle liidu prohvetlik hääl? Kivid on juba nii palju nutmisest kähedad! Ja inimesed, kes peaksid olema valgus ja sool, kus nad peidavad end? Võib-olla mõnes akendeta templis, suletud silmadega, lauldes “valage meile oma õnnistust”.
On võimalik koguda suur rahvahulk kokku, et vaadata pseudolauljate show’d, kes hävitavad meie ühiskonda ja meie lapsi halbade harjumustega, marssida teadmata, miks ja mille nimel, või minna kohtadesse, mis lubavad lahendada teie probleemi “toma lá, dá cá” alusel. Aga kui asi puudutab kuritegevuse, korruptsiooni ja kõige selle hukkamõistmist, mis kurvastab Kõrgema Universumi südant, siis kus on inimesed?
Jah, Luther King, ka mina muretsen heade inimeste vaikimise pärast. Mulle tundub, et nad kardavad. Võib-olla on nad seotud varjude maailmaga ja kardavad, et valgus paljastab nende teod. Või on nad puhtalt isekad… Ei, kui absurdne! Hea ei saa olla egoistlik!
Meie riik on endiselt sama problemaatiline kui varem. Niinimetatud isamaa päästjad on vaid oma nime muutnud. Nüüd on nad nimetatud äärepoolsete linnaosade järgi. Head aktsepteerivad valetajat , kuid on neid, kes nõuavad, et ta jäljendaks häid ja loobuks kõigist kultuurilistest jäänustest, mis võiksid liturgiat “tumestada”.
Nälg laastab jätkuvalt meie riiki, kuid Issanda laua ääres ei ole kohta näljastele ja räpastele võõrastele. Kampaania korrumpeerunud isiku jumaldamiseks on tavalisem kui kogukondliku ettevõtte rajamine vähemkindlustatud inimeste aitamiseks.

Haridus riigis ei ole parim, kuid politsei puudumine organiseeritud kuritegevuse ohjeldamiseks on kahetsusväärne. Isegi koolid, kirikud, kultuur, haiglad, töö ja võitlus vaesuse vastu on unarusse jäetud (kuid raha on olemas suurele fondile, poliitilisele propagandale, kokteilidele ja õhtusöökidele avalikes ruumides, koosolekutele, kus hääletatakse hommikul elanikkonna vastu, poliitilistele kampaaniatele ja võimude soodustustele. )
Ma nõustun nendega, kes ütlevad, et ajad on muutunud. Nad tõesti on! Kuid au, ausus, head põhimõtted ja tavad ei ole muutunud ega muutu kunagi. Selle põhimõtted on muutumatud. Kurb on see, et selle inimesed on muutumas, ja seda halvemuse suunas. Selles riigis ei ole kunagi varem olnud nii palju häid kodanikke ja me ei ole kunagi näinud nii palju negatiivseid tunnistusi kui praegu. Valitsused, ministrid, ametiasutused muutuvad petturite sünonüümiks. Maa on muutunud peamiseks lavaks ja taevas on taandunud. Me ei ole kunagi varem näinud nii palju röövimisi, kuritegusid, korruptsiooni, kuritarvitusi, kuid praegustele probleemidele tähelepanu pööramise kvaliteet on kõige halvem, nii otsuste kui ka elanikkonnale suunatud projektide puhul. Meil ei ole kunagi varem olnud nii palju mitmekesisust rahva rahulolematus ja kahtlused meie tuleviku suhtes , kuid sõnum on lahjendatud ja kaotanud oma tõhususe . Mida halvem, seda parem neile, kes hävingu ja kaose üle elavad. Kus on head poisid?
Kuni millal me vaikime?
Me peame Brasiiliat muutma, koos kõigi liiduga, muidu maksame väga kõrget hinda!

Jucelino Luzil ei ole poliitilist erakonda, ta esitab ainult oma unenägudel põhinevaid nägemusi.

Publicado por JUCELINO NOBREGA DA LUZ

Jucelino Nóbrega da Luz, É escritor, ambientalista , orientador espiritual, visionário de grande credibilidade no mundo , apresentado em alguns meios de comunicação de massa no Brasil , Hong Kong , Japão, França , EUA , como um profeta que pode fazer previsões por meio de sonhos (sonhos lúcidos). Nasceu em Floriano, Maringá, Estado do Paraná. Brasil .Considerado um profeta da era moderna, orientador espiritual . .Tem um trabalho em favor da humanidade , proteção ambiental e da preservação do planeta . ジュセリーノノブレガダルス、 彼は作家、環境保護主義者、精神的顧問であり、世界で大きな信頼を築く先見の明を持っており、夢(明晰夢)を通して予測を行うことができる預言者として、ブラジル、香港、日本、フランス、米国のいくつかのマスメディアで紹介されています。 パラナ州マリンガのフロリアーノに生まれる。 ブラジル。現代の預言者、スピリチュアルガイドと見なされます。 。人類、環境保護、地球の保全に有利な働きをしています。 Jucelino Nóbrega da Luz, He is a writer, environmentalist, spiritual advisor, visionary of great credibility in the world, presented in some mass media in Brazil, Hong Kong, Japan, France, USA, as a prophet who can make predictions through dreams (lucid dreams) . Born in Floriano, Maringá, State of Paraná. Brazil. Considered a prophet of the modern era, spiritual guide. He has a job in favor of humanity, environmental protection and the preservation of the planet. Жуселино Нобрега да Луз, Он писатель, защитник окружающей среды, духовный наставник, провидец, пользующийся большим доверием в мире, представленный в некоторых средствах массовой информации в Бразилии, Гонконге, Японии, Франции, США как пророк, который может делать предсказания через сны (осознанные сны). Родился в Флориано, Маринга, штат Парана. Бразилия Считается пророком современной эпохи, духовным наставником. .Он работает на благо человечества, защиты окружающей среды и сохранения планеты. Jucelino Nóbrega da Luz, 그는 작가, 환경 운동가, 영적 고문, 세계에서 위대한 신뢰의 비전가이며, 꿈 (자각몽)을 통해 예언을 할 수있는 예언자로 브라질, 홍콩, 일본, 프랑스, ​​미국의 일부 대중 매체에 발표되었습니다. 파라나 주 마링가의 플로리 아노 출생. 브라질 : 현대 시대의 선지자, 영적 인도자로 간주됩니다. . 인류, 환경 보호 및 지구 보존을 위해 일하고 있습니다. Jucelino Nóbrega da Luz, C'est un écrivain, environnementaliste, conseiller spirituel, visionnaire d'une grande crédibilité dans le monde, présenté dans certains médias de masse au Brésil, Hong Kong, Japon, France, USA, comme un prophète capable de faire des prédictions à travers les rêves (rêves lucides). Né à Floriano, Maringá, État du Paraná. Brésil, considéré comme un prophète de l'ère moderne, guide spirituel. .Ouvre en faveur de l'humanité, de la protection de l'environnement et de la préservation de la planète. JucelinoNóbregada Luz, 他是一位作家,环境保护主义者,精神顾问,具有远见卓识的世界,曾在巴西,香港,日本,法国,美国的一些大众媒体上作过演讲,他是先知,可以通过梦(清醒的梦)做出预测。 出生于巴拉那州马林加的弗洛里亚诺。 巴西:被视为现代的先知,属灵向导。 致力于人类,环境保护和地球的保护。 Jucelino Nóbrega da Luz, Es escritor, ambientalista, asesor espiritual, visionario de gran credibilidad en el mundo, presentado en algunos medios de comunicación de Brasil, Hong Kong, Japón, Francia, Estados Unidos, como un profeta que puede hacer predicciones a través de los sueños (sueños lúcidos). Nacido en Floriano, Maringá, Estado de Paraná. Brasil Considerado profeta de la era moderna, guía espiritual. .Ha trabajado a favor de la humanidad, la protección del medio ambiente y la preservación del planeta. जुसेलिनो नोब्रेगा दा लूज़, वह एक लेखक, पर्यावरणविद्, आध्यात्मिक सलाहकार, दुनिया में महान विश्वसनीयता के दूरदर्शी, ब्राजील, हांगकांग, जापान, फ्रांस, संयुक्त राज्य अमेरिका में कुछ बड़े पैमाने पर मीडिया में प्रस्तुत किए गए एक पैगंबर हैं जो सपनों के माध्यम से भविष्यवाणियां कर सकते हैं (आकर्षक सपने)। फ्लोरानो, मारिंगा, पराना राज्य में जन्मे। ब्राजील। आधुनिक युग, आध्यात्मिक मार्गदर्शक का पैगंबर माना जाता है। .हास मानवता, पर्यावरण संरक्षण और ग्रह के संरक्षण के पक्ष में काम करता है। Jucelino Nóbrega da Luz, È scrittore, ambientalista, consigliere spirituale, visionario di grande credibilità nel mondo, presentato in alcuni mass media in Brasile, Hong Kong, Giappone, Francia, USA, come un profeta che può fare previsioni attraverso i sogni (sogni lucidi). Nato a Floriano, Maringá, Stato del Paraná. Brasile Considerato un profeta dell'era moderna, guida spirituale. . Opera a favore dell'umanità, della protezione ambientale e della salvaguardia del pianeta. Jucelino Nóbrega da Luz, Brezilya, Hong Kong, Japonya, Fransa, ABD'deki bazı kitle iletişim araçlarında rüyalar (berrak rüyalar) yoluyla tahminlerde bulunabilen bir peygamber olarak sunulan, dünyadaki büyük güvenilirliğe sahip bir yazar, çevreci, ruhani danışman, vizyonerdir. Floriano, Maringá, Paraná Eyaleti'nde doğdu. Brezilya Modern çağın bir peygamberi olarak kabul edildi, ruhani rehber. .İnsanlık, çevrenin korunması ve gezegenin korunması için çalışır. Jucelino Nóbrega da Luz, เขาเป็นนักเขียนนักสิ่งแวดล้อมที่ปรึกษาด้านจิตวิญญาณผู้มีวิสัยทัศน์ที่มีความน่าเชื่อถือสูงในโลกซึ่งนำเสนอในสื่อมวลชนบางแห่งในบราซิลฮ่องกงญี่ปุ่นฝรั่งเศสสหรัฐอเมริกาในฐานะนักพยากรณ์ที่สามารถทำนายผ่านความฝัน (ความฝันที่ชัดเจน) เกิดใน Floriano, Maringá, State of Paraná บราซิลถือเป็นศาสดาแห่งยุคสมัยใหม่คู่มือจิตวิญญาณ ทำงานเพื่อประโยชน์ของมนุษยชาติการปกป้องสิ่งแวดล้อมและการรักษาโลกใบนี้ Jucelino Nóbrega da Luz, Ia adalah seorang penulis, pemerhati lingkungan, penasehat spiritual, visioner dengan kredibilitas besar di dunia, dihadirkan di beberapa media massa di Brazil, Hongkong, Jepang, Perancis, USA, sebagai seorang nabi yang dapat meramal melalui mimpi (lucid dream). Lahir di Floriano, Maringá, Negara Bagian Paraná. Brazil Dianggap sebagai nabi zaman modern, pembimbing spiritual. . Telah bekerja untuk kemanusiaan, perlindungan lingkungan dan pelestarian planet Jucelino Nóbrega da Luz, Han er en forfatter, miljøverner, åndelig rådgiver, visjonær om stor troverdighet i verden, presentert i noen massemedier i Brasil, Hong Kong, Japan, Frankrike, USA, som en profet som kan komme med spådommer gjennom drømmer (klare drømmer). Født i Floriano, Maringá, delstaten Paraná. Brasil. Betraktet som en profet fra den moderne tid, åndelig guide. .Har arbeidet til fordel for menneskeheten, miljøvern og bevaring av planeten. Jucelino Nóbrega da Luz, Er ist ein Schriftsteller, Umweltschützer, spiritueller Berater, Visionär von großer Glaubwürdigkeit in der Welt, der in einigen Massenmedien in Brasilien, Hongkong, Japan, Frankreich und den USA als Prophet vorgestellt wird, der Vorhersagen durch Träume treffen kann (klare Träume). Geboren in Floriano, Maringá, Bundesstaat Paraná. Brasilien. Gilt als Prophet der Neuzeit, als spiritueller Führer. Hat sich für die Menschheit, den Umweltschutz und die Erhaltung des Planeten eingesetzt. Jucelino Nóbrega da Luz Jest pisarzem, ekologiem, doradcą duchowym, wizjonerem o dużej wiarygodności w świecie, przedstawianym w niektórych środkach masowego przekazu w Brazylii, Hongkongu, Japonii, Francji, USA, jako prorok, który potrafi przepowiadać przez sny (świadome sny). Urodzony w Floriano, Maringá, w stanie Paraná. Brazylia, uważana za proroka współczesności, duchowego przewodnika. . Działa na rzecz ludzkości, ochrony środowiska i planety. Jucelino Nóbrega da Luz, Hij is een schrijver, milieuactivist, spiritueel adviseur, visionair met grote geloofwaardigheid in de wereld, gepresenteerd in sommige massamedia in Brazilië, Hong Kong, Japan, Frankrijk, VS, als een profeet die voorspellingen kan doen door middel van dromen (lucide dromen). Geboren in Floriano, Maringá, staat Paraná. Brazilië Beschouwd als een profeet van de moderne tijd, spirituele gids. . Heeft zich ingezet voor de mensheid, de bescherming van het milieu en het behoud van de planeet. Jucelino Nóbrega da Luz, Siya ay isang manunulat, pangkapaligiran, tagapayo sa espiritu, tagatingin ng dakilang kredibilidad sa buong mundo, na ipinakita sa ilang mass media sa Brazil, Hong Kong, Japan, France, USA, bilang isang propeta na maaaring gumawa ng mga hula sa pamamagitan ng mga pangarap (malaswang pangarap). Ipinanganak sa Floriano, Maringá, Estado ng Paraná. Brazil. Itinuring na isang propeta ng modernong panahon, patnubay sa espiritu. .Nagtrabaho sa pabor sa sangkatauhan, proteksyon sa kapaligiran at pangangalaga ng planeta. Jucelino Nóbrega da Luz, Είναι συγγραφέας, περιβαλλοντολόγος, πνευματικός σύμβουλος, οραματιστής μεγάλης αξιοπιστίας στον κόσμο, παρουσιάζεται σε ορισμένα μέσα μαζικής ενημέρωσης στη Βραζιλία, το Χονγκ Κονγκ, την Ιαπωνία, τη Γαλλία, τις ΗΠΑ, ως προφήτης που μπορεί να κάνει προβλέψεις μέσω των ονείρων (διαυγή όνειρα). Γεννήθηκε στο Floriano, Maringá, Πολιτεία της Παρανάς. Βραζιλία. Θεωρείται προφήτης της σύγχρονης εποχής, πνευματικός οδηγός. Έχει εργαστεί υπέρ της ανθρωπότητας, της προστασίας του περιβάλλοντος και της διατήρησης του πλανήτη. Jucelino Nóbrega da Luz, Han er en forfatter, miljøforkæmper, åndelig rådgiver, visionær med stor troværdighed i verden, præsenteret i nogle massemedier i Brasilien, Hongkong, Japan, Frankrig, USA, som en profet, der kan forudsige gennem drømme (klare drømme). Født i Floriano, Maringá, Paraná. Brasilien. Betragtes som en profet i den moderne tid, åndelig vejledning. .Har arbejdet til fordel for menneskeheden, miljøbeskyttelse og bevarelse af planeten. ஜூசெலினோ நெப்ரிகா டா லூஸ், அவர் ஒரு எழுத்தாளர், சுற்றுச்சூழல் ஆர்வலர், ஆன்மீக ஆலோசகர், உலகில் பெரும் நம்பகத்தன்மை கொண்ட தொலைநோக்கு பார்வையாளர், பிரேசில், ஹாங்காங், ஜப்பான், பிரான்ஸ், அமெரிக்கா ஆகிய நாடுகளில் சில வெகுஜன ஊடகங்களில் கனவுகள் (தெளிவான கனவுகள்) மூலம் கணிப்புகளைச் செய்யக்கூடிய ஒரு தீர்க்கதரிசியாக வழங்கப்படுகிறார். பரானா மாநிலத்தின் மரிங்காவின் புளோரியானோவில் பிறந்தார். பிரேசில். நவீன சகாப்தத்தின் தீர்க்கதரிசி என்று கருதப்படுகிறது, ஆன்மீக வழிகாட்டி. மனிதகுலம், சுற்றுச்சூழல் பாதுகாப்பு மற்றும் கிரகத்தின் பாதுகாப்பிற்கு ஆதரவாக செயல்படுகிறார். Jucelino Nóbrega da Luz, Han är en författare, miljöaktivist, andlig rådgivare, visionär med stor trovärdighet i världen, presenterad i vissa massmedier i Brasilien, Hongkong, Japan, Frankrike, USA, som en profet som kan göra förutsägelser genom drömmar (klara drömmar). Född i Floriano, Maringá, delstaten Paraná. Brasilien. Anses vara en profet i den moderna eran, andlig vägledning. .Har arbetat till förmån för mänskligheten, miljöskyddet och bevarandet av planeten. Jucelino Nóbrega da Luz, ის არის მწერალი, გარემოს დამცველი, სულიერი მრჩეველი, მსოფლიოში დიდი სანდოობის განწყობილი. წარმოდგენილია ბრაზილიის, ჰონგ კონგის, იაპონიის, საფრანგეთის, აშშ – ს ზოგიერთ მასმედიაში, როგორც წინასწარმეტყველს, რომელსაც შეუძლია წინასწარმეტყველება გააკეთოს სიზმრების საშუალებით (გაბრწყინებული სიზმრები). პარანას შტატი, მარინგა, ფლორიანოში დაიბადა. ბრაზილია. ითვლება თანამედროვე ეპოქის წინასწარმეტყველად, სულიერ მეგზურად. მუშაობდა კაცობრიობის, გარემოს დაცვისა და პლანეტის შენარჩუნების სასარგებლოდ UJucelino Nóbrega da Luz, Ungumbhali, isazi sezemvelo, umeluleki wezikamoya, onombono wokwethembeka okukhulu emhlabeni, owethulwe kweminye imithombo yezindaba e-Brazil, eHong Kong, eJapane, eFrance, e-USA, njengomprofethi ongenza izibikezelo ngamaphupho (amaphupho amahle). Wazalelwa eFloriano, eMaringá, esifundazweni saseParaná. EBrazil.Kuthathwa njengomprofethi wesikhathi sanamuhla, umhlahlandlela ongokomoya. Usebenzele ukuvikela ubuntu, ukuvikelwa kwemvelo kanye nokulondolozwa kweplanethi. Jucelino Nóbrega da Luz, Este scriitor, ecologist, consilier spiritual, vizionar de mare credibilitate în lume, prezentat în unele mass-media din Brazilia, Hong Kong, Japonia, Franța, SUA, ca profet care poate face predicții prin vise (vise lucide). Născut în Floriano, Maringá, statul Paraná. Brazilia. Considerat un profet al erei moderne, ghid spiritual. .Acționează în favoarea umanității, a protecției mediului și a conservării planetei.

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s

%d blogueiros gostam disto: