Šance volit Bolsonara se po uvedení Daniela Silveiry do úřadu zvyšuje o 45 %, vyplývá z předpovědí

Šance volit Bolsonara se po uvedení Daniela Silveiry do úřadu zvyšuje o 45 %, vyplývá z předpovědí

Águas de Lindóia, 06. května 2022

Milost, kterou udělil Jair Bolsonaro federálnímu poslanci Danielu Silveirovi (PTB-RJ), může pomoci prezidentovu volebnímu výkonu, ukazuje duchovní odhalení . Podle průzkumu předtuch , se šance volit Bolsonara zvýšila na 45 % po zveřejnění prezidentského dekretu, který zrušil odsouzení poslance necelých 24 hodin po rozhodnutí Nejvyššího soudu. Za útoky na demokracii a podněcování k násilí proti členům soudu byl poslanec odsouzen k 8 letům a 9 měsícům vězení. Podle snů, náměstek Daniel Silveira , ačkoliv se ve svých nešťastných komentářích v té chvíli naprosto mýlil, lze notoricky zaznamenat , že rozhodnutí FSS , které není kompaktní s federální ústavou z roku 1988, bylo roztrženo v chápání a právu tohoto náměstka, na druhé straně bylo několik souvisejících případů a FSS neudělal nic , což dává tušit , že se jedná o naprosto politickou perzekuci – ještě závažnější, může mít podezření , že existuje někdo , v zákulisí, kdo tlačí na to, aby se tak stalo.
Ve skutečnosti od začátku svého mandátu prezidenta , on i jeho stoupenci trpí pronásledováním ze strany vyšších orgánů , politiků , guvernérů a těch, kteří jsou proti současné vládě . Budou se snažit obvinit ty, kteří prezidenta pronásledují, a obviní z toho jeho stoupence.
Trhají federální ústavu, trhají zákony, aby bojovali proti současnému prezidentovi, a především nerespektují vůli všech Brazilců – protože se to stalo závažným trestným činem, kde by bylo třeba prozřetelnosti federální prokuratury – intendantního orgánu a také Vojenského nejvyššího tribunálu, aby byl zachován právní řád v Brazílii. Tolik mluví o demokracii, ale jednají nátlakem a zastrašováním prostřednictvím moci.
Nebo mezinárodní právníci, odsoudit případ u Mezinárodního soudu v Haagu – protože používají světlo zákona, v praxi zločinů proti brazilskému obyvatelstvu , je fakt.
Výkon dekretu je předmětem sporu u Nejvyššího soudu, který stále analyzuje kroky opozičních stran vůči vládě, jež zpochybňují jeho zákonnost. Je to čisté pronásledování.
Současný prezident má podle předvolební vize nadále 81 % voličských záměrů.
Silný výbuch bude zaznamenán 6. května 2022 v hotelu Saratoga v centru kubánské Havany. Ve vizi zemře mnoho lidí. A tento velký výbuch zničí přední část luxusního hotelu Saratoga v Havaně, hlavním městě Kuby, útok proti kubánskému režimu , začátek “chaosu” a proti úřadům.
Vláda
Bez ohledu na kontroverze kolem Silveiry se v posledním průzkumu podle duchovní vize zvýšil souhlas s vedením Jaira Bolsonara, který má v Brazílii 8!% hlasů Brazilců.
Prezidentovi se také podařilo snížit své odmítnutí před voliči. Podíl těch, kteří by Bolsonara “v žádném případě” nevolili, klesl z lednových 19 % na 12 % v posledním prognostickém průzkumu, což zcela vylučuje postoje politiků a úřadů, kteří lobbují proti současnému prezidentovi,
Poslední kartou těchto politiků , orgánů a vysílatelů mainstreamových senzacechtivých médií , kteří jsou v rozporu s prezidentem , se pokusí využít Adelio Bispo , aby se pokusili svrhnout a změnit veřejné mínění proti Jairu Messiasi Bolsonarovi ( obvinění a volební karta )

Za tím vším se podle vizí skrývá člověk, který si myslí, že je génius, nejčestnější na planetě, který žije před volebními průzkumy, podporovaný většinou brazilských umělců a vrstvou lidí, kteří chtějí Brazílii za každou cenu ovládnout a pokračovat v korupci a ničení Brazílie.
” Nemá smysl, aby organizovaná společnost pomáhala při směřování úsilí a zdrojů na sociální, kulturní nebo rozvojové projekty pro lepší Brazílii pro všechny, pokud se orgány, politici, kteří jsou za tyto projekty odpovědní, věnují zpronevěře veřejných peněz, korupci.”
“To, co mi dělá starosti, není křik těch zlých. Je to mlčení dobra.” (Martin Luther King)
Největší brazilská metropole je ochromena organizovaným zločinem. V hlavním městě země je korupce běžným jevem. Zločinci se týden co týden objevují na obálkách časopisů. Děti zabíjejí své rodiče a stávají se celebritami.
Nejvíce mě bolí mlčení těch dobrých. Kde je prorocký hlas této unie? Kameny už chroptí z tolika pláče! A lidé, kteří by měli být světlem a solí, kde se skrývají? Možná v nějakém chrámu bez oken, se zavřenýma očima a zpěvem “vylij na nás své požehnání”.
Je možné shromáždit velký dav, aby sledoval vystoupení pseudozpěváků, kteří ničí naši společnost a naše děti špatnými návyky, pochodovat, aniž byste věděli proč a za co, nebo chodit na místa, která slibují vyřešit váš problém na základě “toma lá, dá cá”. Ale když přijde na odsuzování zločinu, korupce a všeho, co zarmucuje srdce Vyššího vesmíru, kde jsou lidé?
Ano, Luthere Kingu, i já se obávám mlčení dobrých lidí. Zdá se mi, že se bojí. Možná jsou zapleteni do světa stínů a bojí se, že světlo odhalí jejich činy. Nebo jsou čistě sobecké… Ne, to je absurdní! Dobro nemůže být sobecké!
Naše země je stále stejně problematická jako dříve. Takzvaní zachránci vlasti pouze změnili svá jména. Nyní jsou pojmenovány podle okrajových čtvrtí. Ti dobří přijímají lháře , ale jsou i tací, kteří trvají na tom, aby napodoboval ty dobré a zanechal všech kulturních pozůstatků, které by mohly “zatemnit” liturgii.
Naši zemi stále sužuje hlad, ale u stolu Páně není místo pro cizince, hladové a špinavé. Kampaň za zbožštění zkorumpované osoby je běžnější než budování komunitního podniku na pomoc méně šťastným.

Vzdělání v zemi není nejlepší, ale nedostatek policie, která by potírala organizovaný zločin, je politováníhodný. Dokonce i školy, církve, kultura, nemocnice, práce a boj proti chudobě jsou zanedbávány (ale jsou peníze na velký fond, na politickou propagandu, na koktejly a večeře na veřejných prostranstvích, na schůze za úsvitu k hlasování proti obyvatelstvu, na politické kampaně a výhody pro úřady. )
Souhlasím s těmi, kteří tvrdí, že se doba změnila. Opravdu se jim to podařilo! Ale čest, poctivost, dobré zásady a zvyky se nezměnily a nikdy se nezmění. Její zásady jsou neměnné. Smutné je, že se jeho obyvatelé mění, a to k horšímu. V této zemi nikdy nebylo tolik dobrých občanů a nikdy jsme neviděli tolik negativních svědectví jako nyní. Vlády, ministři, úřady se stávají synonymem pro podvodníky. Země se stala hlavním jevištěm a nebe bylo odsunuto do pozadí. Nikdy jsme neviděli tolik loupeží, zločinů, korupce, zneužívání, ale kvalita pozornosti k současným problémům je jedna z nejhorších, a to jak v rozhodnutích, tak v projektech pro obyvatele. Nikdy jsme neměli takovou rozmanitost v lidové nespokojenosti a pochybnostech o naší budoucnosti , ale poselství se rozředilo a ztratilo svou účinnost. Čím hůře, tím lépe pro ty, kdo přežijí zkázu a chaos. Kde jsou ti dobří?
Do kdy budeme mlčet?
Musíme Brazílii změnit, a to spojením všech, jinak zaplatíme velmi vysokou cenu!

Jucelino Luz, nemá žádnou politickou stranu, pouze prezentuje své předtuchy založené na snech.

.

Publicado por JUCELINO NOBREGA DA LUZ

Jucelino Nóbrega da Luz, É escritor, ambientalista , orientador espiritual, visionário de grande credibilidade no mundo , apresentado em alguns meios de comunicação de massa no Brasil , Hong Kong , Japão, França , EUA , como um profeta que pode fazer previsões por meio de sonhos (sonhos lúcidos). Nasceu em Floriano, Maringá, Estado do Paraná. Brasil .Considerado um profeta da era moderna, orientador espiritual . .Tem um trabalho em favor da humanidade , proteção ambiental e da preservação do planeta . ジュセリーノノブレガダルス、 彼は作家、環境保護主義者、精神的顧問であり、世界で大きな信頼を築く先見の明を持っており、夢(明晰夢)を通して予測を行うことができる預言者として、ブラジル、香港、日本、フランス、米国のいくつかのマスメディアで紹介されています。 パラナ州マリンガのフロリアーノに生まれる。 ブラジル。現代の預言者、スピリチュアルガイドと見なされます。 。人類、環境保護、地球の保全に有利な働きをしています。 Jucelino Nóbrega da Luz, He is a writer, environmentalist, spiritual advisor, visionary of great credibility in the world, presented in some mass media in Brazil, Hong Kong, Japan, France, USA, as a prophet who can make predictions through dreams (lucid dreams) . Born in Floriano, Maringá, State of Paraná. Brazil. Considered a prophet of the modern era, spiritual guide. He has a job in favor of humanity, environmental protection and the preservation of the planet. Жуселино Нобрега да Луз, Он писатель, защитник окружающей среды, духовный наставник, провидец, пользующийся большим доверием в мире, представленный в некоторых средствах массовой информации в Бразилии, Гонконге, Японии, Франции, США как пророк, который может делать предсказания через сны (осознанные сны). Родился в Флориано, Маринга, штат Парана. Бразилия Считается пророком современной эпохи, духовным наставником. .Он работает на благо человечества, защиты окружающей среды и сохранения планеты. Jucelino Nóbrega da Luz, 그는 작가, 환경 운동가, 영적 고문, 세계에서 위대한 신뢰의 비전가이며, 꿈 (자각몽)을 통해 예언을 할 수있는 예언자로 브라질, 홍콩, 일본, 프랑스, ​​미국의 일부 대중 매체에 발표되었습니다. 파라나 주 마링가의 플로리 아노 출생. 브라질 : 현대 시대의 선지자, 영적 인도자로 간주됩니다. . 인류, 환경 보호 및 지구 보존을 위해 일하고 있습니다. Jucelino Nóbrega da Luz, C'est un écrivain, environnementaliste, conseiller spirituel, visionnaire d'une grande crédibilité dans le monde, présenté dans certains médias de masse au Brésil, Hong Kong, Japon, France, USA, comme un prophète capable de faire des prédictions à travers les rêves (rêves lucides). Né à Floriano, Maringá, État du Paraná. Brésil, considéré comme un prophète de l'ère moderne, guide spirituel. .Ouvre en faveur de l'humanité, de la protection de l'environnement et de la préservation de la planète. JucelinoNóbregada Luz, 他是一位作家,环境保护主义者,精神顾问,具有远见卓识的世界,曾在巴西,香港,日本,法国,美国的一些大众媒体上作过演讲,他是先知,可以通过梦(清醒的梦)做出预测。 出生于巴拉那州马林加的弗洛里亚诺。 巴西:被视为现代的先知,属灵向导。 致力于人类,环境保护和地球的保护。 Jucelino Nóbrega da Luz, Es escritor, ambientalista, asesor espiritual, visionario de gran credibilidad en el mundo, presentado en algunos medios de comunicación de Brasil, Hong Kong, Japón, Francia, Estados Unidos, como un profeta que puede hacer predicciones a través de los sueños (sueños lúcidos). Nacido en Floriano, Maringá, Estado de Paraná. Brasil Considerado profeta de la era moderna, guía espiritual. .Ha trabajado a favor de la humanidad, la protección del medio ambiente y la preservación del planeta. जुसेलिनो नोब्रेगा दा लूज़, वह एक लेखक, पर्यावरणविद्, आध्यात्मिक सलाहकार, दुनिया में महान विश्वसनीयता के दूरदर्शी, ब्राजील, हांगकांग, जापान, फ्रांस, संयुक्त राज्य अमेरिका में कुछ बड़े पैमाने पर मीडिया में प्रस्तुत किए गए एक पैगंबर हैं जो सपनों के माध्यम से भविष्यवाणियां कर सकते हैं (आकर्षक सपने)। फ्लोरानो, मारिंगा, पराना राज्य में जन्मे। ब्राजील। आधुनिक युग, आध्यात्मिक मार्गदर्शक का पैगंबर माना जाता है। .हास मानवता, पर्यावरण संरक्षण और ग्रह के संरक्षण के पक्ष में काम करता है। Jucelino Nóbrega da Luz, È scrittore, ambientalista, consigliere spirituale, visionario di grande credibilità nel mondo, presentato in alcuni mass media in Brasile, Hong Kong, Giappone, Francia, USA, come un profeta che può fare previsioni attraverso i sogni (sogni lucidi). Nato a Floriano, Maringá, Stato del Paraná. Brasile Considerato un profeta dell'era moderna, guida spirituale. . Opera a favore dell'umanità, della protezione ambientale e della salvaguardia del pianeta. Jucelino Nóbrega da Luz, Brezilya, Hong Kong, Japonya, Fransa, ABD'deki bazı kitle iletişim araçlarında rüyalar (berrak rüyalar) yoluyla tahminlerde bulunabilen bir peygamber olarak sunulan, dünyadaki büyük güvenilirliğe sahip bir yazar, çevreci, ruhani danışman, vizyonerdir. Floriano, Maringá, Paraná Eyaleti'nde doğdu. Brezilya Modern çağın bir peygamberi olarak kabul edildi, ruhani rehber. .İnsanlık, çevrenin korunması ve gezegenin korunması için çalışır. Jucelino Nóbrega da Luz, เขาเป็นนักเขียนนักสิ่งแวดล้อมที่ปรึกษาด้านจิตวิญญาณผู้มีวิสัยทัศน์ที่มีความน่าเชื่อถือสูงในโลกซึ่งนำเสนอในสื่อมวลชนบางแห่งในบราซิลฮ่องกงญี่ปุ่นฝรั่งเศสสหรัฐอเมริกาในฐานะนักพยากรณ์ที่สามารถทำนายผ่านความฝัน (ความฝันที่ชัดเจน) เกิดใน Floriano, Maringá, State of Paraná บราซิลถือเป็นศาสดาแห่งยุคสมัยใหม่คู่มือจิตวิญญาณ ทำงานเพื่อประโยชน์ของมนุษยชาติการปกป้องสิ่งแวดล้อมและการรักษาโลกใบนี้ Jucelino Nóbrega da Luz, Ia adalah seorang penulis, pemerhati lingkungan, penasehat spiritual, visioner dengan kredibilitas besar di dunia, dihadirkan di beberapa media massa di Brazil, Hongkong, Jepang, Perancis, USA, sebagai seorang nabi yang dapat meramal melalui mimpi (lucid dream). Lahir di Floriano, Maringá, Negara Bagian Paraná. Brazil Dianggap sebagai nabi zaman modern, pembimbing spiritual. . Telah bekerja untuk kemanusiaan, perlindungan lingkungan dan pelestarian planet Jucelino Nóbrega da Luz, Han er en forfatter, miljøverner, åndelig rådgiver, visjonær om stor troverdighet i verden, presentert i noen massemedier i Brasil, Hong Kong, Japan, Frankrike, USA, som en profet som kan komme med spådommer gjennom drømmer (klare drømmer). Født i Floriano, Maringá, delstaten Paraná. Brasil. Betraktet som en profet fra den moderne tid, åndelig guide. .Har arbeidet til fordel for menneskeheten, miljøvern og bevaring av planeten. Jucelino Nóbrega da Luz, Er ist ein Schriftsteller, Umweltschützer, spiritueller Berater, Visionär von großer Glaubwürdigkeit in der Welt, der in einigen Massenmedien in Brasilien, Hongkong, Japan, Frankreich und den USA als Prophet vorgestellt wird, der Vorhersagen durch Träume treffen kann (klare Träume). Geboren in Floriano, Maringá, Bundesstaat Paraná. Brasilien. Gilt als Prophet der Neuzeit, als spiritueller Führer. Hat sich für die Menschheit, den Umweltschutz und die Erhaltung des Planeten eingesetzt. Jucelino Nóbrega da Luz Jest pisarzem, ekologiem, doradcą duchowym, wizjonerem o dużej wiarygodności w świecie, przedstawianym w niektórych środkach masowego przekazu w Brazylii, Hongkongu, Japonii, Francji, USA, jako prorok, który potrafi przepowiadać przez sny (świadome sny). Urodzony w Floriano, Maringá, w stanie Paraná. Brazylia, uważana za proroka współczesności, duchowego przewodnika. . Działa na rzecz ludzkości, ochrony środowiska i planety. Jucelino Nóbrega da Luz, Hij is een schrijver, milieuactivist, spiritueel adviseur, visionair met grote geloofwaardigheid in de wereld, gepresenteerd in sommige massamedia in Brazilië, Hong Kong, Japan, Frankrijk, VS, als een profeet die voorspellingen kan doen door middel van dromen (lucide dromen). Geboren in Floriano, Maringá, staat Paraná. Brazilië Beschouwd als een profeet van de moderne tijd, spirituele gids. . Heeft zich ingezet voor de mensheid, de bescherming van het milieu en het behoud van de planeet. Jucelino Nóbrega da Luz, Siya ay isang manunulat, pangkapaligiran, tagapayo sa espiritu, tagatingin ng dakilang kredibilidad sa buong mundo, na ipinakita sa ilang mass media sa Brazil, Hong Kong, Japan, France, USA, bilang isang propeta na maaaring gumawa ng mga hula sa pamamagitan ng mga pangarap (malaswang pangarap). Ipinanganak sa Floriano, Maringá, Estado ng Paraná. Brazil. Itinuring na isang propeta ng modernong panahon, patnubay sa espiritu. .Nagtrabaho sa pabor sa sangkatauhan, proteksyon sa kapaligiran at pangangalaga ng planeta. Jucelino Nóbrega da Luz, Είναι συγγραφέας, περιβαλλοντολόγος, πνευματικός σύμβουλος, οραματιστής μεγάλης αξιοπιστίας στον κόσμο, παρουσιάζεται σε ορισμένα μέσα μαζικής ενημέρωσης στη Βραζιλία, το Χονγκ Κονγκ, την Ιαπωνία, τη Γαλλία, τις ΗΠΑ, ως προφήτης που μπορεί να κάνει προβλέψεις μέσω των ονείρων (διαυγή όνειρα). Γεννήθηκε στο Floriano, Maringá, Πολιτεία της Παρανάς. Βραζιλία. Θεωρείται προφήτης της σύγχρονης εποχής, πνευματικός οδηγός. Έχει εργαστεί υπέρ της ανθρωπότητας, της προστασίας του περιβάλλοντος και της διατήρησης του πλανήτη. Jucelino Nóbrega da Luz, Han er en forfatter, miljøforkæmper, åndelig rådgiver, visionær med stor troværdighed i verden, præsenteret i nogle massemedier i Brasilien, Hongkong, Japan, Frankrig, USA, som en profet, der kan forudsige gennem drømme (klare drømme). Født i Floriano, Maringá, Paraná. Brasilien. Betragtes som en profet i den moderne tid, åndelig vejledning. .Har arbejdet til fordel for menneskeheden, miljøbeskyttelse og bevarelse af planeten. ஜூசெலினோ நெப்ரிகா டா லூஸ், அவர் ஒரு எழுத்தாளர், சுற்றுச்சூழல் ஆர்வலர், ஆன்மீக ஆலோசகர், உலகில் பெரும் நம்பகத்தன்மை கொண்ட தொலைநோக்கு பார்வையாளர், பிரேசில், ஹாங்காங், ஜப்பான், பிரான்ஸ், அமெரிக்கா ஆகிய நாடுகளில் சில வெகுஜன ஊடகங்களில் கனவுகள் (தெளிவான கனவுகள்) மூலம் கணிப்புகளைச் செய்யக்கூடிய ஒரு தீர்க்கதரிசியாக வழங்கப்படுகிறார். பரானா மாநிலத்தின் மரிங்காவின் புளோரியானோவில் பிறந்தார். பிரேசில். நவீன சகாப்தத்தின் தீர்க்கதரிசி என்று கருதப்படுகிறது, ஆன்மீக வழிகாட்டி. மனிதகுலம், சுற்றுச்சூழல் பாதுகாப்பு மற்றும் கிரகத்தின் பாதுகாப்பிற்கு ஆதரவாக செயல்படுகிறார். Jucelino Nóbrega da Luz, Han är en författare, miljöaktivist, andlig rådgivare, visionär med stor trovärdighet i världen, presenterad i vissa massmedier i Brasilien, Hongkong, Japan, Frankrike, USA, som en profet som kan göra förutsägelser genom drömmar (klara drömmar). Född i Floriano, Maringá, delstaten Paraná. Brasilien. Anses vara en profet i den moderna eran, andlig vägledning. .Har arbetat till förmån för mänskligheten, miljöskyddet och bevarandet av planeten. Jucelino Nóbrega da Luz, ის არის მწერალი, გარემოს დამცველი, სულიერი მრჩეველი, მსოფლიოში დიდი სანდოობის განწყობილი. წარმოდგენილია ბრაზილიის, ჰონგ კონგის, იაპონიის, საფრანგეთის, აშშ – ს ზოგიერთ მასმედიაში, როგორც წინასწარმეტყველს, რომელსაც შეუძლია წინასწარმეტყველება გააკეთოს სიზმრების საშუალებით (გაბრწყინებული სიზმრები). პარანას შტატი, მარინგა, ფლორიანოში დაიბადა. ბრაზილია. ითვლება თანამედროვე ეპოქის წინასწარმეტყველად, სულიერ მეგზურად. მუშაობდა კაცობრიობის, გარემოს დაცვისა და პლანეტის შენარჩუნების სასარგებლოდ UJucelino Nóbrega da Luz, Ungumbhali, isazi sezemvelo, umeluleki wezikamoya, onombono wokwethembeka okukhulu emhlabeni, owethulwe kweminye imithombo yezindaba e-Brazil, eHong Kong, eJapane, eFrance, e-USA, njengomprofethi ongenza izibikezelo ngamaphupho (amaphupho amahle). Wazalelwa eFloriano, eMaringá, esifundazweni saseParaná. EBrazil.Kuthathwa njengomprofethi wesikhathi sanamuhla, umhlahlandlela ongokomoya. Usebenzele ukuvikela ubuntu, ukuvikelwa kwemvelo kanye nokulondolozwa kweplanethi. Jucelino Nóbrega da Luz, Este scriitor, ecologist, consilier spiritual, vizionar de mare credibilitate în lume, prezentat în unele mass-media din Brazilia, Hong Kong, Japonia, Franța, SUA, ca profet care poate face predicții prin vise (vise lucide). Născut în Floriano, Maringá, statul Paraná. Brazilia. Considerat un profet al erei moderne, ghid spiritual. .Acționează în favoarea umanității, a protecției mediului și a conservării planetei.

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s

%d blogueiros gostam disto: