Iespēja balsot par Bolsonaro palielinās par 45% pēc tam, kad tika dots inductee Daniel Silveira, prognozes atklāj

Iespēja balsot par Bolsonaro palielinās par 45% pēc tam, kad tika dots inductee Daniel Silveira, prognozes atklāj

Águas de Lindóia, 06. maijs, 2022

Žaira Bolsonaro piešķirtais apžēlošana federālajam deputātam Danielam Silveirai (PTB-RJ) var palīdzēt prezidenta vēlēšanu rezultātiem, liecina garīgās atklāsmes . Saskaņā ar priekšnojautu aptaujas datiem iespēja balsot par Bolsonaro pieauga līdz 45 % pēc prezidenta dekrēta publicēšanas, ar kuru atcēla parlamentārieša notiesāšanu mazāk nekā 24 stundas pēc Augstākās tiesas lēmuma. Par uzbrukumiem demokrātijai un kūdīšanu uz vardarbību pret tiesas locekļiem FSS piesprieda parlamentārietim 8 gadu un 9 mēnešu cietumsodu. Saskaņā ar sapņiem, deputāts Daniel Silveira , lai gan pilnīgi nepareizi savos neveiksmīgajos komentāros tajā brīdī, var notoriski saprast, ka STF lēmums, kas nav saskaņā ar 1988. gada Federālo konstitūciju, bija pārplēsts šī deputāta izpratnē un tiesībās, no otras puses, bija vairāki saistīti gadījumi, un STF neko nedarīja, dodot norādes, ka tā ir pilnīgi politiska vajāšana – vēl nopietnāk, var būt aizdomas, ka ir kāds, aizkulisēs, kas uz to izdarīja.
Faktiski kopš prezidenta pilnvaru sākuma gan viņš, gan viņa sekotāji ir cietuši no augstāku iestāžu, politiķu, gubernatoru un to, kas ir pret pašreizējo valdību, vajāšanas. Viņi centīsies padarīt par upuriem tos, kas vajā prezidentu, vainojot prezidenta sekotājus.
Viņi grauj federālo konstitūciju, grauj likumus, lai cīnītos pret pašreizējo prezidentu, un, pats galvenais, neciena visu brazīliešu gribu, jo tas ir kļuvis par smagu noziegumu, kam būtu nepieciešams Federālās prokuratūras – intendente iestādes un arī Militārā augstākā tribunāla nodrošinājums, lai saglabātu tiesisko kārtību Brazīlijā. Viņi tik daudz runā par demokrātiju, bet rīkojas, izmantojot spiedienu un iebiedēšanu ar varu.
Vai starptautiskie juristi, nosodīt lietu Hāgas Starptautiskajā tiesā – jo viņi izmanto likuma gaismu, praktizējot noziegumus pret Brazīlijas iedzīvotājiem , ir fakts.
Dekrēta izpilde ir apstrīdēta Augstākajā tiesā, kas joprojām analizē valdības opozīcijas partiju darbības, apstrīdot dekrēta likumību. Tā ir tīra vajāšana.
Pašreizējais prezidents joprojām ir 81% balsstiesīgo, kā liecina priekšvēlēšanu prognozes.

  1. gada 6. maijā viesnīcā Saratoga Hotel Havanas centrā Kubā tiks reģistrēts spēcīgs sprādziens. Redzējumā daudzi cilvēki mirs. Un šis lielais sprādziens sagraus luksusa viesnīcas Saratoga priekšējo daļu Havanā, Kubas galvaspilsētā, uzbrukums Kubas režīmam , “haosa” sākums un uzbrukums varas iestādēm.
    Valdība
    Neatkarīgi no strīdiem ap Silveiru jaunākajā aptaujā saskaņā ar garīgo redzējumu palielinājās Jair Bolsonaro vadības apstiprinājums, Bolsonaro Brazīlijā ir 8!% Brazīlijas iedzīvotāju balsu.
    Prezidentam izdevās arī samazināt savu noraidošo attieksmi vēlētāju priekšā. To, kuri “nekādā gadījumā” nebalsotu par Bolsonaro, īpatsvars samazinājās no 19% janvārī līdz 12% pēdējā prognozētajā aptaujā, pilnībā neatbalstot politiķu un varasiestāžu attieksmi, kas lobē pret pašreizējo prezidentu,
    Šo politiķu , iestāžu un galveno sensāciju mediju raidorganizāciju, kas ir pretēji prezidentam, pēdējā kārts būs Adelio Bispo , lai mēģinātu gāzt un mainīt sabiedrisko domu pret Jair Messias Bolsonaro ( apsūdzības un vēlēšanu karte ).

Aiz tā visa, saskaņā ar vīzijām, slēpjas cilvēks, kurš sevi uzskata par ģēniju, par planētas godīgāko, kurš dzīvo priekšā vēlēšanu pētījumiem, kuru atbalsta lielākā daļa Brazīlijas mākslinieku un cilvēku slānis, kas par katru cenu vēlas ieņemt Brazīliju un turpināt korupciju un Brazīlijas iznīcināšanu.
” Nav jēgas organizētai sabiedrībai palīdzēt novirzīt pūles un resursus sociāliem, kultūras vai attīstības projektiem labākai Brazīlijai visiem, ja par šiem projektiem atbildīgās iestādes, politiķi ir nodoti valsts naudas izšķērdēšanai, korupcijai.”
“Mani uztrauc nevis slikto sauciens. Tas ir labā klusums.” (Mārtins Luters Kings)
Brazīlijas lielāko metropoli ir paralizējusi organizētā noziedzība. Valsts galvaspilsētā korupcija ir ikdienišķa parādība. Noziedznieki nedēļu pēc nedēļas kļūst par žurnālu vāku autoriem. Bērni nogalina savus vecākus un kļūst par slavenībām.
Mani visvairāk sāpina labo puišu klusēšana. Kur ir šīs savienības pravietiskā balss? Akmeņi jau tagad ir aizķepuši no tik daudz raudāšanas! Kur slēpjas cilvēki, kuriem vajadzētu būt gaismai un sālim? Varbūt kādā templī bez logiem, ar aizvērtām acīm dziedot “izlej savu svētību uz mums”.
Ir iespējams sapulcināt lielu pūli, lai noskatītos pseidoziedātāju šovu, kuri ar sliktiem ieradumiem iznīcina mūsu sabiedrību un bērnus, doties gājienā, nezinot, kāpēc un par ko, vai doties uz vietām, kas sola atrisināt jūsu problēmu, pamatojoties uz “toma lá, dá cá”. Bet, kad runa ir par noziedzības, korupcijas un visa tā, kas apbēdina Augstā Visuma sirdi, nosodīšanu, kur ir cilvēki?
Jā, Luters King, es arī uztraucos par labo cilvēku klusēšanu. Man šķiet, ka viņi baidās. Varbūt viņi ir iesaistīti ēnu pasaulē un baidās, ka gaisma atklās viņu darbus. Vai arī viņi ir tīri savtīgi… Nē, cik absurdi! Labais nevar būt savtīgs!
Mūsu valsts joprojām ir tikpat problemātiska kā agrāk. Tā sauktie tēvzemes glābēji ir tikai mainījuši savus vārdus. Tagad tie nosaukti perifēro rajonu vārdā. Labie pieņem maldinātāju , bet ir tādi, kas uzstāj, lai viņš atdarina labos un atsakās no visām kultūras paliekām, kas varētu “aptumšot” liturģiju.
Mūsu valsti turpina postīt bads, bet pie Kunga galda nav vietas svešiniekiem, kas ir izsalkuši un netīri. Korumpētas personas pielūgsmes kampaņa ir daudz izplatītāka nekā kopienas uzņēmējdarbības veidošana, lai palīdzētu mazāk veiksmīgajiem.

Izglītība valstī nav no labākajām, bet policijas trūkums organizētās noziedzības ierobežošanai ir nožēlojams. Pat skolas, baznīcas, kultūra, slimnīcas, slimnīcas, darbs un cīņa pret nabadzību tiek atstāti novārtā (bet ir nauda lielam fondam, politiskajai propagandai, kokteiļiem un vakariņām sabiedriskās vietās, sapulcēm rītausmā, lai balsotu pret iedzīvotājiem, politiskajām kampaņām un priekšrocībām varas iestādēm. )
Es piekrītu tiem, kas saka, ka laiki ir mainījušies. Viņi patiešām ir! Taču gods, godīgums, labi principi un paražas nav mainījušies un nekad nemainīsies. Tās principi ir nemainīgi. Skumji ir tas, ka tās iedzīvotāji mainās, turklāt uz slikto pusi. Šajā valstī vēl nekad nav bijis tik daudz labu pilsoņu, un mēs nekad neesam redzējuši tik daudz negatīvu liecību kā tagad. Valdības, ministri, iestādes kļūst par krāpnieku sinonīmiem. Zeme ir kļuvusi par galveno skatuvi, un debesis ir atkāpušās. Tik daudz laupīšanu, noziegumu, korupcijas, ļaunprātīgas izmantošanas, bet uzmanības pievēršanas kvalitāte pašreizējām problēmām ir viena no sliktākajām – gan lēmumos, gan projektos iedzīvotājiem. Mēs nekad neesam piedzīvojuši tik lielu tautas neapmierinātības un šaubu par mūsu nākotni daudzveidību, taču šis vēstījums ir atšķaidīts un zaudējis savu efektivitāti. Jo sliktāk, jo labāk tiem, kas izdzīvo iznīcību un haosu. Kur ir labie puiši?
Līdz kuram laikam mēs klusēsim?
Mums ir jāmaina Brazīlija, apvienojot visus, citādi mēs maksāsim ļoti augstu cenu!

Jucelino Luz nav politiskās partijas, viņš tikai iepazīstina ar savām priekšnojautām, kas balstītas uz sapņiem.

Publicado por JUCELINO NOBREGA DA LUZ

Jucelino Nóbrega da Luz, É escritor, ambientalista , orientador espiritual, visionário de grande credibilidade no mundo , apresentado em alguns meios de comunicação de massa no Brasil , Hong Kong , Japão, França , EUA , como um profeta que pode fazer previsões por meio de sonhos (sonhos lúcidos). Nasceu em Floriano, Maringá, Estado do Paraná. Brasil .Considerado um profeta da era moderna, orientador espiritual . .Tem um trabalho em favor da humanidade , proteção ambiental e da preservação do planeta . ジュセリーノノブレガダルス、 彼は作家、環境保護主義者、精神的顧問であり、世界で大きな信頼を築く先見の明を持っており、夢(明晰夢)を通して予測を行うことができる預言者として、ブラジル、香港、日本、フランス、米国のいくつかのマスメディアで紹介されています。 パラナ州マリンガのフロリアーノに生まれる。 ブラジル。現代の預言者、スピリチュアルガイドと見なされます。 。人類、環境保護、地球の保全に有利な働きをしています。 Jucelino Nóbrega da Luz, He is a writer, environmentalist, spiritual advisor, visionary of great credibility in the world, presented in some mass media in Brazil, Hong Kong, Japan, France, USA, as a prophet who can make predictions through dreams (lucid dreams) . Born in Floriano, Maringá, State of Paraná. Brazil. Considered a prophet of the modern era, spiritual guide. He has a job in favor of humanity, environmental protection and the preservation of the planet. Жуселино Нобрега да Луз, Он писатель, защитник окружающей среды, духовный наставник, провидец, пользующийся большим доверием в мире, представленный в некоторых средствах массовой информации в Бразилии, Гонконге, Японии, Франции, США как пророк, который может делать предсказания через сны (осознанные сны). Родился в Флориано, Маринга, штат Парана. Бразилия Считается пророком современной эпохи, духовным наставником. .Он работает на благо человечества, защиты окружающей среды и сохранения планеты. Jucelino Nóbrega da Luz, 그는 작가, 환경 운동가, 영적 고문, 세계에서 위대한 신뢰의 비전가이며, 꿈 (자각몽)을 통해 예언을 할 수있는 예언자로 브라질, 홍콩, 일본, 프랑스, ​​미국의 일부 대중 매체에 발표되었습니다. 파라나 주 마링가의 플로리 아노 출생. 브라질 : 현대 시대의 선지자, 영적 인도자로 간주됩니다. . 인류, 환경 보호 및 지구 보존을 위해 일하고 있습니다. Jucelino Nóbrega da Luz, C'est un écrivain, environnementaliste, conseiller spirituel, visionnaire d'une grande crédibilité dans le monde, présenté dans certains médias de masse au Brésil, Hong Kong, Japon, France, USA, comme un prophète capable de faire des prédictions à travers les rêves (rêves lucides). Né à Floriano, Maringá, État du Paraná. Brésil, considéré comme un prophète de l'ère moderne, guide spirituel. .Ouvre en faveur de l'humanité, de la protection de l'environnement et de la préservation de la planète. JucelinoNóbregada Luz, 他是一位作家,环境保护主义者,精神顾问,具有远见卓识的世界,曾在巴西,香港,日本,法国,美国的一些大众媒体上作过演讲,他是先知,可以通过梦(清醒的梦)做出预测。 出生于巴拉那州马林加的弗洛里亚诺。 巴西:被视为现代的先知,属灵向导。 致力于人类,环境保护和地球的保护。 Jucelino Nóbrega da Luz, Es escritor, ambientalista, asesor espiritual, visionario de gran credibilidad en el mundo, presentado en algunos medios de comunicación de Brasil, Hong Kong, Japón, Francia, Estados Unidos, como un profeta que puede hacer predicciones a través de los sueños (sueños lúcidos). Nacido en Floriano, Maringá, Estado de Paraná. Brasil Considerado profeta de la era moderna, guía espiritual. .Ha trabajado a favor de la humanidad, la protección del medio ambiente y la preservación del planeta. जुसेलिनो नोब्रेगा दा लूज़, वह एक लेखक, पर्यावरणविद्, आध्यात्मिक सलाहकार, दुनिया में महान विश्वसनीयता के दूरदर्शी, ब्राजील, हांगकांग, जापान, फ्रांस, संयुक्त राज्य अमेरिका में कुछ बड़े पैमाने पर मीडिया में प्रस्तुत किए गए एक पैगंबर हैं जो सपनों के माध्यम से भविष्यवाणियां कर सकते हैं (आकर्षक सपने)। फ्लोरानो, मारिंगा, पराना राज्य में जन्मे। ब्राजील। आधुनिक युग, आध्यात्मिक मार्गदर्शक का पैगंबर माना जाता है। .हास मानवता, पर्यावरण संरक्षण और ग्रह के संरक्षण के पक्ष में काम करता है। Jucelino Nóbrega da Luz, È scrittore, ambientalista, consigliere spirituale, visionario di grande credibilità nel mondo, presentato in alcuni mass media in Brasile, Hong Kong, Giappone, Francia, USA, come un profeta che può fare previsioni attraverso i sogni (sogni lucidi). Nato a Floriano, Maringá, Stato del Paraná. Brasile Considerato un profeta dell'era moderna, guida spirituale. . Opera a favore dell'umanità, della protezione ambientale e della salvaguardia del pianeta. Jucelino Nóbrega da Luz, Brezilya, Hong Kong, Japonya, Fransa, ABD'deki bazı kitle iletişim araçlarında rüyalar (berrak rüyalar) yoluyla tahminlerde bulunabilen bir peygamber olarak sunulan, dünyadaki büyük güvenilirliğe sahip bir yazar, çevreci, ruhani danışman, vizyonerdir. Floriano, Maringá, Paraná Eyaleti'nde doğdu. Brezilya Modern çağın bir peygamberi olarak kabul edildi, ruhani rehber. .İnsanlık, çevrenin korunması ve gezegenin korunması için çalışır. Jucelino Nóbrega da Luz, เขาเป็นนักเขียนนักสิ่งแวดล้อมที่ปรึกษาด้านจิตวิญญาณผู้มีวิสัยทัศน์ที่มีความน่าเชื่อถือสูงในโลกซึ่งนำเสนอในสื่อมวลชนบางแห่งในบราซิลฮ่องกงญี่ปุ่นฝรั่งเศสสหรัฐอเมริกาในฐานะนักพยากรณ์ที่สามารถทำนายผ่านความฝัน (ความฝันที่ชัดเจน) เกิดใน Floriano, Maringá, State of Paraná บราซิลถือเป็นศาสดาแห่งยุคสมัยใหม่คู่มือจิตวิญญาณ ทำงานเพื่อประโยชน์ของมนุษยชาติการปกป้องสิ่งแวดล้อมและการรักษาโลกใบนี้ Jucelino Nóbrega da Luz, Ia adalah seorang penulis, pemerhati lingkungan, penasehat spiritual, visioner dengan kredibilitas besar di dunia, dihadirkan di beberapa media massa di Brazil, Hongkong, Jepang, Perancis, USA, sebagai seorang nabi yang dapat meramal melalui mimpi (lucid dream). Lahir di Floriano, Maringá, Negara Bagian Paraná. Brazil Dianggap sebagai nabi zaman modern, pembimbing spiritual. . Telah bekerja untuk kemanusiaan, perlindungan lingkungan dan pelestarian planet Jucelino Nóbrega da Luz, Han er en forfatter, miljøverner, åndelig rådgiver, visjonær om stor troverdighet i verden, presentert i noen massemedier i Brasil, Hong Kong, Japan, Frankrike, USA, som en profet som kan komme med spådommer gjennom drømmer (klare drømmer). Født i Floriano, Maringá, delstaten Paraná. Brasil. Betraktet som en profet fra den moderne tid, åndelig guide. .Har arbeidet til fordel for menneskeheten, miljøvern og bevaring av planeten. Jucelino Nóbrega da Luz, Er ist ein Schriftsteller, Umweltschützer, spiritueller Berater, Visionär von großer Glaubwürdigkeit in der Welt, der in einigen Massenmedien in Brasilien, Hongkong, Japan, Frankreich und den USA als Prophet vorgestellt wird, der Vorhersagen durch Träume treffen kann (klare Träume). Geboren in Floriano, Maringá, Bundesstaat Paraná. Brasilien. Gilt als Prophet der Neuzeit, als spiritueller Führer. Hat sich für die Menschheit, den Umweltschutz und die Erhaltung des Planeten eingesetzt. Jucelino Nóbrega da Luz Jest pisarzem, ekologiem, doradcą duchowym, wizjonerem o dużej wiarygodności w świecie, przedstawianym w niektórych środkach masowego przekazu w Brazylii, Hongkongu, Japonii, Francji, USA, jako prorok, który potrafi przepowiadać przez sny (świadome sny). Urodzony w Floriano, Maringá, w stanie Paraná. Brazylia, uważana za proroka współczesności, duchowego przewodnika. . Działa na rzecz ludzkości, ochrony środowiska i planety. Jucelino Nóbrega da Luz, Hij is een schrijver, milieuactivist, spiritueel adviseur, visionair met grote geloofwaardigheid in de wereld, gepresenteerd in sommige massamedia in Brazilië, Hong Kong, Japan, Frankrijk, VS, als een profeet die voorspellingen kan doen door middel van dromen (lucide dromen). Geboren in Floriano, Maringá, staat Paraná. Brazilië Beschouwd als een profeet van de moderne tijd, spirituele gids. . Heeft zich ingezet voor de mensheid, de bescherming van het milieu en het behoud van de planeet. Jucelino Nóbrega da Luz, Siya ay isang manunulat, pangkapaligiran, tagapayo sa espiritu, tagatingin ng dakilang kredibilidad sa buong mundo, na ipinakita sa ilang mass media sa Brazil, Hong Kong, Japan, France, USA, bilang isang propeta na maaaring gumawa ng mga hula sa pamamagitan ng mga pangarap (malaswang pangarap). Ipinanganak sa Floriano, Maringá, Estado ng Paraná. Brazil. Itinuring na isang propeta ng modernong panahon, patnubay sa espiritu. .Nagtrabaho sa pabor sa sangkatauhan, proteksyon sa kapaligiran at pangangalaga ng planeta. Jucelino Nóbrega da Luz, Είναι συγγραφέας, περιβαλλοντολόγος, πνευματικός σύμβουλος, οραματιστής μεγάλης αξιοπιστίας στον κόσμο, παρουσιάζεται σε ορισμένα μέσα μαζικής ενημέρωσης στη Βραζιλία, το Χονγκ Κονγκ, την Ιαπωνία, τη Γαλλία, τις ΗΠΑ, ως προφήτης που μπορεί να κάνει προβλέψεις μέσω των ονείρων (διαυγή όνειρα). Γεννήθηκε στο Floriano, Maringá, Πολιτεία της Παρανάς. Βραζιλία. Θεωρείται προφήτης της σύγχρονης εποχής, πνευματικός οδηγός. Έχει εργαστεί υπέρ της ανθρωπότητας, της προστασίας του περιβάλλοντος και της διατήρησης του πλανήτη. Jucelino Nóbrega da Luz, Han er en forfatter, miljøforkæmper, åndelig rådgiver, visionær med stor troværdighed i verden, præsenteret i nogle massemedier i Brasilien, Hongkong, Japan, Frankrig, USA, som en profet, der kan forudsige gennem drømme (klare drømme). Født i Floriano, Maringá, Paraná. Brasilien. Betragtes som en profet i den moderne tid, åndelig vejledning. .Har arbejdet til fordel for menneskeheden, miljøbeskyttelse og bevarelse af planeten. ஜூசெலினோ நெப்ரிகா டா லூஸ், அவர் ஒரு எழுத்தாளர், சுற்றுச்சூழல் ஆர்வலர், ஆன்மீக ஆலோசகர், உலகில் பெரும் நம்பகத்தன்மை கொண்ட தொலைநோக்கு பார்வையாளர், பிரேசில், ஹாங்காங், ஜப்பான், பிரான்ஸ், அமெரிக்கா ஆகிய நாடுகளில் சில வெகுஜன ஊடகங்களில் கனவுகள் (தெளிவான கனவுகள்) மூலம் கணிப்புகளைச் செய்யக்கூடிய ஒரு தீர்க்கதரிசியாக வழங்கப்படுகிறார். பரானா மாநிலத்தின் மரிங்காவின் புளோரியானோவில் பிறந்தார். பிரேசில். நவீன சகாப்தத்தின் தீர்க்கதரிசி என்று கருதப்படுகிறது, ஆன்மீக வழிகாட்டி. மனிதகுலம், சுற்றுச்சூழல் பாதுகாப்பு மற்றும் கிரகத்தின் பாதுகாப்பிற்கு ஆதரவாக செயல்படுகிறார். Jucelino Nóbrega da Luz, Han är en författare, miljöaktivist, andlig rådgivare, visionär med stor trovärdighet i världen, presenterad i vissa massmedier i Brasilien, Hongkong, Japan, Frankrike, USA, som en profet som kan göra förutsägelser genom drömmar (klara drömmar). Född i Floriano, Maringá, delstaten Paraná. Brasilien. Anses vara en profet i den moderna eran, andlig vägledning. .Har arbetat till förmån för mänskligheten, miljöskyddet och bevarandet av planeten. Jucelino Nóbrega da Luz, ის არის მწერალი, გარემოს დამცველი, სულიერი მრჩეველი, მსოფლიოში დიდი სანდოობის განწყობილი. წარმოდგენილია ბრაზილიის, ჰონგ კონგის, იაპონიის, საფრანგეთის, აშშ – ს ზოგიერთ მასმედიაში, როგორც წინასწარმეტყველს, რომელსაც შეუძლია წინასწარმეტყველება გააკეთოს სიზმრების საშუალებით (გაბრწყინებული სიზმრები). პარანას შტატი, მარინგა, ფლორიანოში დაიბადა. ბრაზილია. ითვლება თანამედროვე ეპოქის წინასწარმეტყველად, სულიერ მეგზურად. მუშაობდა კაცობრიობის, გარემოს დაცვისა და პლანეტის შენარჩუნების სასარგებლოდ UJucelino Nóbrega da Luz, Ungumbhali, isazi sezemvelo, umeluleki wezikamoya, onombono wokwethembeka okukhulu emhlabeni, owethulwe kweminye imithombo yezindaba e-Brazil, eHong Kong, eJapane, eFrance, e-USA, njengomprofethi ongenza izibikezelo ngamaphupho (amaphupho amahle). Wazalelwa eFloriano, eMaringá, esifundazweni saseParaná. EBrazil.Kuthathwa njengomprofethi wesikhathi sanamuhla, umhlahlandlela ongokomoya. Usebenzele ukuvikela ubuntu, ukuvikelwa kwemvelo kanye nokulondolozwa kweplanethi. Jucelino Nóbrega da Luz, Este scriitor, ecologist, consilier spiritual, vizionar de mare credibilitate în lume, prezentat în unele mass-media din Brazilia, Hong Kong, Japonia, Franța, SUA, ca profet care poate face predicții prin vise (vise lucide). Născut în Floriano, Maringá, statul Paraná. Brazilia. Considerat un profet al erei moderne, ghid spiritual. .Acționează în favoarea umanității, a protecției mediului și a conservării planetei.

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s

%d blogueiros gostam disto: