Kasırgaların Meksika ve ABD’deki kıyı bölgelerini vurması, Sibirya’da ve diğerlerinde yangın çıkması muhtemel

Kasırgaların Meksika ve ABD’deki kıyı bölgelerini vurması, Sibirya’da ve diğerlerinde yangın çıkması muhtemel

Haftalık tahminlerin özeti:

Águas de Lindóia, 8 Ağustos 2021
Dünya benzeri görülmemiş bir siyasi savaş yaşarken, iktidarın, egonun, açgözlülüğün ve paranın fethinde, diğerleri gibi öldüren bir virüsün şiddetli bir propagandasıyla, siyaset ve tekil çıkarların öncülüğünde bilim adamlarından oluşan bir azınlığın vizyonuyla. bazı laboratuvarlar. Deneysel aşıların yaratılmasıyla, Sansasyonel Medya’nın yardımıyla, kobaylık yapanların sağlığından endişe etmeden, ceplerini parayla doldururken, bu aşıları almayacakları için, yani kullanmayacakları için zalim kuvvet komuta etmek ve taleplerini gerçekleştirmek, deneysel aşının dünyanın kurtuluşu olduğunu belirterek (dört ay sonra aşıyı uyguladıktan hemen sonra immünolojik bir test yaparsınız), ne kadar haklı olduğumu göreceksiniz. Bütün bu açgözlülük içinde, aşıyı lanetlemeye cüret edenlere karşı adaletsizlik ve tiranlık yapmak için kanunun ışığında kullanırlar. Anayasayı ve iyi vatandaşların haklarını çiğneyerek onları tutukladılar. Öte yandan, hava herkesin cezası olacak, sıcaklıklar hızla yükselebilir ve en geç 2023 yılına kadar 63 santigrat dereceye ulaşabilir, kuraklık, yıkıcı sel, birçok orman yangını (kısmen doğal ve kısmen suç). Yakın gelecekte böyle kundakçılara ihtiyacımız kalmayacak bir tarih gelecek.(Ateş (alevler) tek başına doğacak…) Bir efsanenin dediği gibi halk olmazsa hükümdarımız da olmaz.. . ilahi ceza gelecek, işaretler Katı açık, sadece kör ve gururlu görmeyecek, Meksika’nın Karayip kıyılarında tropikal bir yağmur olarak başladı ve kasırga gücü kazandı ve Jucelino Luz’un öngördüğü, ilerleyeceği Meksika Körfezi’nin güneybatısında. Bu kehanete göre Grace Kasırgası’nın 20 Ağustos 2021’de (gece) Meksika kıyılarını vurması bekleniyor. Aynısı, ABD’nin kuzeydoğusundaki New England’a doğru ilerleyen Henri Kasırgası için de geçerli. Cancún ve Tulum gibi popüler Meksika turistik noktalarında, yağmurlar ve kuvvetli rüzgarlar bazı binaları yıkacak, ağaç dallarını sürükleyecek ve hem sakinleri hem de turistleri korkutacak. Kategori 1 fırtınası Haiti, Jamaika ve Cayman Adaları’nı vuracak. Meksika’nın Veracruz kentinin yaklaşık 310 kilometre doğu-kuzeydoğusunda Grace Hurricane seviyesine yükselecek ve maksimum saatte 150 km rüzgar esecek. Amerika Birleşik Devletleri’nde, ilk olarak Bermuda Adaları’nı etkileyecek olan Hurricane Henri’nin olası gelişi nedeniyle Long Island, Connecticut, Rhode Island, New York ve Massachusetts bölgeleri için bir uyarı yayınlanacak. Doğrudan çarpma potansiyeli olan Massachusetts eyaleti, çok yüksek gelgitlere ek olarak, kelimenin tam anlamıyla bazı noktalarında 1,80 metreye kadar çıkan rüzgarlar, fırtınalar ve şiddetli yağmurlar bekleyebilir.
Rusya :
Jucelino Luz, dünyanın en soğuk şehri olan Sibirya’daki ikinci işaret – Yakutsk’un yanacağını söylüyor

Rusya’daki Lacutia (veya Xaka Cumhuriyeti) bölgesi daha önce hiç görülmemiş büyük çaplı orman yangınlarından zarar görecek. “Dünyanın en soğuk şehri” olarak bilinen Yakutsk belediyesi, ormanlardan çıkan dumanla kaplanacak ve bu durum iklim değişikliğini absürt bir şekilde gözler önüne seriyor. Şehir sıcaklıkları -61’e bile kaydedecek. C. yılın en soğuk dönemlerinde negatiftir. Şimdi sadece Orta Avrupa ve Akdeniz’e yayılacak gibi görünen yangınlar sonunda Sibirya’ya ulaşacak. Yakutsk şehri, Sibirya’daki yangınlardan çıkan dondurucu buzdan boğucu dumana geçecek
Brezilya
Brezilya’da farklı olmayacak, Brezilyalılara da zarar verecek büyük iklim değişiklikleri yaşayacağız. Ve neredeyse dünyanın her yerinde. “İlahi bir ceza ile karşı karşıya kalacağız” : – Bir insana, bir grup insana veya tüm insanlığa bir tanrı tarafından bazı insan eylemlerine karşılık olarak doğaüstü bir ceza verilmesidir. Birçok kültürün, bir tanrının, topraklarının eski sakinlerini nasıl cezalandırdığı ve yıkımlarına neden olduğu hakkında bir hikayesi vardır.
Fransa
17 Ağustos 2021’e kadar Fransa’nın en turistik bölgelerinden biri olan Côte d’Azur’da ve aynı zamanda Grimaud şehrinde Saint-Tropez’in içini bir yangın kısmen harap edecek, biyoçeşitlilik, Maures doğasından bu yana etkisi harika rezerv kısmen harap olacaktır. Hiçbir şey yapılmazsa durum her yıl daha da kötüleşecek.

Meksiko – Meksika :

Mexico City, yani bir kısmı yılda yaklaşık 60 cm alçalmaktadır ve şehrin belirli bölgeleri önümüzdeki 40 yıl içinde 30 metreye kadar düşebilir. Bu fenomen tekdüze olmadığı için, sorunlu pürüzlere neden olma eğilimindedir ve başka bir olumsuz sonucu da olabilir: toprak sıkışması ile akiferler giderek daha az sıvı içerecek ve bu da şehirde kronik bir su eksikliğine yol açacaktır.

Taliban Afganistan’ı işgal edecek

Amerikalılar Afganistan’ı terk ettikten sonra, Kabil-Türkiye havaalanının duvarlarının dışında her gün umutsuzluk büyüyecek. 20 Ağustos 2021’e kadar kapıları geçmeye çalışacak ve Taliban yönetiminden herhangi bir uçağa binmeyi umarak yüz binlerce Afgan olacak, nüfusun kargaşası, kalabalığı ve umutsuzluğu yabancı vatandaşların geri çekilmesini zorlaştıracak. ülkelerinin askeri güçleri. Tam bir umutsuzluk yaşayacağız.

Küresel ısınma uyarısının onaylanması:

Jucelino Luz


İklim değişikliğiyle ilgili en son küresel uyarı, Jucelino Luz tarafından “kırmızı alarm” olarak sınıflandırıldı ve 2007’de insan bilincinde olası bir değişiklik… Belgenin kıyamet tonu sizi şaşırtmamalı. Ne de olsa, o sırada 47 yaşında olan bir Brezilyalı, Ekim 2000’de BM’yi feci durum hakkında bilgilendirmişti.
Jucelino Luz Hareketi genç bir lider olarak başladı: çeşitli otoriteler ve sıradan insanlar tarafından kabul edilen ve tanınan, dünya gezegeninin savunucusu, aktivist, çevreci, etkileyici ve manevi rehber olarak Ocak 2001’de dünyanın dikkatini çekmeye başlayan, küçük derme çatma ofisinden kehanetlerini ve uyarılarını yazarak ve (iklim koruması) için tüm küresel otoritelere mektuplar göndererek zamanını geçirdi. Uzun yolculuklara karşı tek başına protestosu öğrenciler, etkinlik organizatörleri arasında yankılandı ve medyayı uyardı. 1973’te televizyonda görünmeye başlayan Jucelino Luz, Chacrinha’nın soyunma odasındaydı – burada özel bir konuşma yaptı ve davası diğer gençlere ve yetişkinlere ilham verdi – çevre savunucuları ve hepsinden önemlisi, etkinlik organizatörleri, mesajı güçlendirmek için. sosyal ağlar. Kısa sürede “geleceğin yayınladığı yolculuklar ve kitaplar” Asya, Avrupa, Güney Amerika’ya yayılarak ABD’ye ulaştı.
Dijital çağdaki diğer her şey gibi, Jucelino Luz’u insanların savunmasında ve her şeyden önce ana görevi olan biyolojik çeşitliliğin korunmasında önde gelen bir küresel karakter yapmak için ‘pazarlama’ şarttı.
iklim adaleti
Jucelino Luz, Papa John Paul II İtalya, AlGore, ABD, Japonya’dan Senatörler, Donald Trump, Michael Jackson, Barack Obama, John Kerry, Papa Francisco, Elvis Presley, John Denver ve Prenses Diane ile temasa geçen ve övgü gönderen ilk ünlü, Televizyonlar, Radyolar, birkaç Brezilya Devlet Başkanı, diğer politikacılar ve diğerleri. Yorumlarla meşrulaşarak aktivizmini genişletti ve uyarıyı dikkate almak için dünyanın dört bir yanındaki politikacılarla iletişim kurmaya başladı.
Sorumluluğu politikacılara yükleyen Jucelino Luz, çevre bayrağını savunmak için gençleri ve yetişkinleri birleştiren nesiller arası şoku gözler önüne seriyor. Ondan ve onun kehanet vizyonlarından ilham alan milyonlarca insan, dünyanın dört bir yanında protesto etmek için sokaklara çıktı. Jucelino Luz, İklim Adaleti, İnsan Adaleti ve sevgi, saygı, mutluluk yolunun maneviyat yoluyla mücadelesinin en büyük sembollerinden biri haline geldi. O zamandan beri, dünya çapında çeşitli otoriteler tarafından kabul edildi.
Tanrı hepinizi korusun

Prof. Jucelino Luz – çevreci, aktivist, etkileyici ve manevi rehber

メキシコや米国の沿岸地域を襲う可能性のあるハリケーン、シベリアなどでの火災 (jucelino.daluz.nom.br)

JNL – JAPAN (jucelino.daluz.nom.br)

www.jucelinodaluz.com.br

Publicado por JUCELINO NOBREGA DA LUZ

Jucelino Nóbrega da Luz, É escritor, ambientalista , orientador espiritual, visionário de grande credibilidade no mundo , apresentado em alguns meios de comunicação de massa no Brasil , Hong Kong , Japão, França , EUA , como um profeta que pode fazer previsões por meio de sonhos (sonhos lúcidos). Nasceu em Floriano, Maringá, Estado do Paraná. Brasil .Considerado um profeta da era moderna, orientador espiritual . .Tem um trabalho em favor da humanidade , proteção ambiental e da preservação do planeta . ジュセリーノノブレガダルス、 彼は作家、環境保護主義者、精神的顧問であり、世界で大きな信頼を築く先見の明を持っており、夢(明晰夢)を通して予測を行うことができる預言者として、ブラジル、香港、日本、フランス、米国のいくつかのマスメディアで紹介されています。 パラナ州マリンガのフロリアーノに生まれる。 ブラジル。現代の預言者、スピリチュアルガイドと見なされます。 。人類、環境保護、地球の保全に有利な働きをしています。 Jucelino Nóbrega da Luz, He is a writer, environmentalist, spiritual advisor, visionary of great credibility in the world, presented in some mass media in Brazil, Hong Kong, Japan, France, USA, as a prophet who can make predictions through dreams (lucid dreams) . Born in Floriano, Maringá, State of Paraná. Brazil. Considered a prophet of the modern era, spiritual guide. He has a job in favor of humanity, environmental protection and the preservation of the planet. Жуселино Нобрега да Луз, Он писатель, защитник окружающей среды, духовный наставник, провидец, пользующийся большим доверием в мире, представленный в некоторых средствах массовой информации в Бразилии, Гонконге, Японии, Франции, США как пророк, который может делать предсказания через сны (осознанные сны). Родился в Флориано, Маринга, штат Парана. Бразилия Считается пророком современной эпохи, духовным наставником. .Он работает на благо человечества, защиты окружающей среды и сохранения планеты. Jucelino Nóbrega da Luz, 그는 작가, 환경 운동가, 영적 고문, 세계에서 위대한 신뢰의 비전가이며, 꿈 (자각몽)을 통해 예언을 할 수있는 예언자로 브라질, 홍콩, 일본, 프랑스, ​​미국의 일부 대중 매체에 발표되었습니다. 파라나 주 마링가의 플로리 아노 출생. 브라질 : 현대 시대의 선지자, 영적 인도자로 간주됩니다. . 인류, 환경 보호 및 지구 보존을 위해 일하고 있습니다. Jucelino Nóbrega da Luz, C'est un écrivain, environnementaliste, conseiller spirituel, visionnaire d'une grande crédibilité dans le monde, présenté dans certains médias de masse au Brésil, Hong Kong, Japon, France, USA, comme un prophète capable de faire des prédictions à travers les rêves (rêves lucides). Né à Floriano, Maringá, État du Paraná. Brésil, considéré comme un prophète de l'ère moderne, guide spirituel. .Ouvre en faveur de l'humanité, de la protection de l'environnement et de la préservation de la planète. JucelinoNóbregada Luz, 他是一位作家,环境保护主义者,精神顾问,具有远见卓识的世界,曾在巴西,香港,日本,法国,美国的一些大众媒体上作过演讲,他是先知,可以通过梦(清醒的梦)做出预测。 出生于巴拉那州马林加的弗洛里亚诺。 巴西:被视为现代的先知,属灵向导。 致力于人类,环境保护和地球的保护。 Jucelino Nóbrega da Luz, Es escritor, ambientalista, asesor espiritual, visionario de gran credibilidad en el mundo, presentado en algunos medios de comunicación de Brasil, Hong Kong, Japón, Francia, Estados Unidos, como un profeta que puede hacer predicciones a través de los sueños (sueños lúcidos). Nacido en Floriano, Maringá, Estado de Paraná. Brasil Considerado profeta de la era moderna, guía espiritual. .Ha trabajado a favor de la humanidad, la protección del medio ambiente y la preservación del planeta. जुसेलिनो नोब्रेगा दा लूज़, वह एक लेखक, पर्यावरणविद्, आध्यात्मिक सलाहकार, दुनिया में महान विश्वसनीयता के दूरदर्शी, ब्राजील, हांगकांग, जापान, फ्रांस, संयुक्त राज्य अमेरिका में कुछ बड़े पैमाने पर मीडिया में प्रस्तुत किए गए एक पैगंबर हैं जो सपनों के माध्यम से भविष्यवाणियां कर सकते हैं (आकर्षक सपने)। फ्लोरानो, मारिंगा, पराना राज्य में जन्मे। ब्राजील। आधुनिक युग, आध्यात्मिक मार्गदर्शक का पैगंबर माना जाता है। .हास मानवता, पर्यावरण संरक्षण और ग्रह के संरक्षण के पक्ष में काम करता है। Jucelino Nóbrega da Luz, È scrittore, ambientalista, consigliere spirituale, visionario di grande credibilità nel mondo, presentato in alcuni mass media in Brasile, Hong Kong, Giappone, Francia, USA, come un profeta che può fare previsioni attraverso i sogni (sogni lucidi). Nato a Floriano, Maringá, Stato del Paraná. Brasile Considerato un profeta dell'era moderna, guida spirituale. . Opera a favore dell'umanità, della protezione ambientale e della salvaguardia del pianeta. Jucelino Nóbrega da Luz, Brezilya, Hong Kong, Japonya, Fransa, ABD'deki bazı kitle iletişim araçlarında rüyalar (berrak rüyalar) yoluyla tahminlerde bulunabilen bir peygamber olarak sunulan, dünyadaki büyük güvenilirliğe sahip bir yazar, çevreci, ruhani danışman, vizyonerdir. Floriano, Maringá, Paraná Eyaleti'nde doğdu. Brezilya Modern çağın bir peygamberi olarak kabul edildi, ruhani rehber. .İnsanlık, çevrenin korunması ve gezegenin korunması için çalışır. Jucelino Nóbrega da Luz, เขาเป็นนักเขียนนักสิ่งแวดล้อมที่ปรึกษาด้านจิตวิญญาณผู้มีวิสัยทัศน์ที่มีความน่าเชื่อถือสูงในโลกซึ่งนำเสนอในสื่อมวลชนบางแห่งในบราซิลฮ่องกงญี่ปุ่นฝรั่งเศสสหรัฐอเมริกาในฐานะนักพยากรณ์ที่สามารถทำนายผ่านความฝัน (ความฝันที่ชัดเจน) เกิดใน Floriano, Maringá, State of Paraná บราซิลถือเป็นศาสดาแห่งยุคสมัยใหม่คู่มือจิตวิญญาณ ทำงานเพื่อประโยชน์ของมนุษยชาติการปกป้องสิ่งแวดล้อมและการรักษาโลกใบนี้ Jucelino Nóbrega da Luz, Ia adalah seorang penulis, pemerhati lingkungan, penasehat spiritual, visioner dengan kredibilitas besar di dunia, dihadirkan di beberapa media massa di Brazil, Hongkong, Jepang, Perancis, USA, sebagai seorang nabi yang dapat meramal melalui mimpi (lucid dream). Lahir di Floriano, Maringá, Negara Bagian Paraná. Brazil Dianggap sebagai nabi zaman modern, pembimbing spiritual. . Telah bekerja untuk kemanusiaan, perlindungan lingkungan dan pelestarian planet Jucelino Nóbrega da Luz, Han er en forfatter, miljøverner, åndelig rådgiver, visjonær om stor troverdighet i verden, presentert i noen massemedier i Brasil, Hong Kong, Japan, Frankrike, USA, som en profet som kan komme med spådommer gjennom drømmer (klare drømmer). Født i Floriano, Maringá, delstaten Paraná. Brasil. Betraktet som en profet fra den moderne tid, åndelig guide. .Har arbeidet til fordel for menneskeheten, miljøvern og bevaring av planeten. Jucelino Nóbrega da Luz, Er ist ein Schriftsteller, Umweltschützer, spiritueller Berater, Visionär von großer Glaubwürdigkeit in der Welt, der in einigen Massenmedien in Brasilien, Hongkong, Japan, Frankreich und den USA als Prophet vorgestellt wird, der Vorhersagen durch Träume treffen kann (klare Träume). Geboren in Floriano, Maringá, Bundesstaat Paraná. Brasilien. Gilt als Prophet der Neuzeit, als spiritueller Führer. Hat sich für die Menschheit, den Umweltschutz und die Erhaltung des Planeten eingesetzt. Jucelino Nóbrega da Luz Jest pisarzem, ekologiem, doradcą duchowym, wizjonerem o dużej wiarygodności w świecie, przedstawianym w niektórych środkach masowego przekazu w Brazylii, Hongkongu, Japonii, Francji, USA, jako prorok, który potrafi przepowiadać przez sny (świadome sny). Urodzony w Floriano, Maringá, w stanie Paraná. Brazylia, uważana za proroka współczesności, duchowego przewodnika. . Działa na rzecz ludzkości, ochrony środowiska i planety. Jucelino Nóbrega da Luz, Hij is een schrijver, milieuactivist, spiritueel adviseur, visionair met grote geloofwaardigheid in de wereld, gepresenteerd in sommige massamedia in Brazilië, Hong Kong, Japan, Frankrijk, VS, als een profeet die voorspellingen kan doen door middel van dromen (lucide dromen). Geboren in Floriano, Maringá, staat Paraná. Brazilië Beschouwd als een profeet van de moderne tijd, spirituele gids. . Heeft zich ingezet voor de mensheid, de bescherming van het milieu en het behoud van de planeet. Jucelino Nóbrega da Luz, Siya ay isang manunulat, pangkapaligiran, tagapayo sa espiritu, tagatingin ng dakilang kredibilidad sa buong mundo, na ipinakita sa ilang mass media sa Brazil, Hong Kong, Japan, France, USA, bilang isang propeta na maaaring gumawa ng mga hula sa pamamagitan ng mga pangarap (malaswang pangarap). Ipinanganak sa Floriano, Maringá, Estado ng Paraná. Brazil. Itinuring na isang propeta ng modernong panahon, patnubay sa espiritu. .Nagtrabaho sa pabor sa sangkatauhan, proteksyon sa kapaligiran at pangangalaga ng planeta. Jucelino Nóbrega da Luz, Είναι συγγραφέας, περιβαλλοντολόγος, πνευματικός σύμβουλος, οραματιστής μεγάλης αξιοπιστίας στον κόσμο, παρουσιάζεται σε ορισμένα μέσα μαζικής ενημέρωσης στη Βραζιλία, το Χονγκ Κονγκ, την Ιαπωνία, τη Γαλλία, τις ΗΠΑ, ως προφήτης που μπορεί να κάνει προβλέψεις μέσω των ονείρων (διαυγή όνειρα). Γεννήθηκε στο Floriano, Maringá, Πολιτεία της Παρανάς. Βραζιλία. Θεωρείται προφήτης της σύγχρονης εποχής, πνευματικός οδηγός. Έχει εργαστεί υπέρ της ανθρωπότητας, της προστασίας του περιβάλλοντος και της διατήρησης του πλανήτη. Jucelino Nóbrega da Luz, Han er en forfatter, miljøforkæmper, åndelig rådgiver, visionær med stor troværdighed i verden, præsenteret i nogle massemedier i Brasilien, Hongkong, Japan, Frankrig, USA, som en profet, der kan forudsige gennem drømme (klare drømme). Født i Floriano, Maringá, Paraná. Brasilien. Betragtes som en profet i den moderne tid, åndelig vejledning. .Har arbejdet til fordel for menneskeheden, miljøbeskyttelse og bevarelse af planeten. ஜூசெலினோ நெப்ரிகா டா லூஸ், அவர் ஒரு எழுத்தாளர், சுற்றுச்சூழல் ஆர்வலர், ஆன்மீக ஆலோசகர், உலகில் பெரும் நம்பகத்தன்மை கொண்ட தொலைநோக்கு பார்வையாளர், பிரேசில், ஹாங்காங், ஜப்பான், பிரான்ஸ், அமெரிக்கா ஆகிய நாடுகளில் சில வெகுஜன ஊடகங்களில் கனவுகள் (தெளிவான கனவுகள்) மூலம் கணிப்புகளைச் செய்யக்கூடிய ஒரு தீர்க்கதரிசியாக வழங்கப்படுகிறார். பரானா மாநிலத்தின் மரிங்காவின் புளோரியானோவில் பிறந்தார். பிரேசில். நவீன சகாப்தத்தின் தீர்க்கதரிசி என்று கருதப்படுகிறது, ஆன்மீக வழிகாட்டி. மனிதகுலம், சுற்றுச்சூழல் பாதுகாப்பு மற்றும் கிரகத்தின் பாதுகாப்பிற்கு ஆதரவாக செயல்படுகிறார். Jucelino Nóbrega da Luz, Han är en författare, miljöaktivist, andlig rådgivare, visionär med stor trovärdighet i världen, presenterad i vissa massmedier i Brasilien, Hongkong, Japan, Frankrike, USA, som en profet som kan göra förutsägelser genom drömmar (klara drömmar). Född i Floriano, Maringá, delstaten Paraná. Brasilien. Anses vara en profet i den moderna eran, andlig vägledning. .Har arbetat till förmån för mänskligheten, miljöskyddet och bevarandet av planeten. Jucelino Nóbrega da Luz, ის არის მწერალი, გარემოს დამცველი, სულიერი მრჩეველი, მსოფლიოში დიდი სანდოობის განწყობილი. წარმოდგენილია ბრაზილიის, ჰონგ კონგის, იაპონიის, საფრანგეთის, აშშ – ს ზოგიერთ მასმედიაში, როგორც წინასწარმეტყველს, რომელსაც შეუძლია წინასწარმეტყველება გააკეთოს სიზმრების საშუალებით (გაბრწყინებული სიზმრები). პარანას შტატი, მარინგა, ფლორიანოში დაიბადა. ბრაზილია. ითვლება თანამედროვე ეპოქის წინასწარმეტყველად, სულიერ მეგზურად. მუშაობდა კაცობრიობის, გარემოს დაცვისა და პლანეტის შენარჩუნების სასარგებლოდ UJucelino Nóbrega da Luz, Ungumbhali, isazi sezemvelo, umeluleki wezikamoya, onombono wokwethembeka okukhulu emhlabeni, owethulwe kweminye imithombo yezindaba e-Brazil, eHong Kong, eJapane, eFrance, e-USA, njengomprofethi ongenza izibikezelo ngamaphupho (amaphupho amahle). Wazalelwa eFloriano, eMaringá, esifundazweni saseParaná. EBrazil.Kuthathwa njengomprofethi wesikhathi sanamuhla, umhlahlandlela ongokomoya. Usebenzele ukuvikela ubuntu, ukuvikelwa kwemvelo kanye nokulondolozwa kweplanethi. Jucelino Nóbrega da Luz, Este scriitor, ecologist, consilier spiritual, vizionar de mare credibilitate în lume, prezentat în unele mass-media din Brazilia, Hong Kong, Japonia, Franța, SUA, ca profet care poate face predicții prin vise (vise lucide). Născut în Floriano, Maringá, statul Paraná. Brazilia. Considerat un profet al erei moderne, ghid spiritual. .Acționează în favoarea umanității, a protecției mediului și a conservării planetei.

Deixe um comentário

Preencha os seus dados abaixo ou clique em um ícone para log in:

Logotipo do WordPress.com

Você está comentando utilizando sua conta WordPress.com. Sair /  Alterar )

Foto do Google

Você está comentando utilizando sua conta Google. Sair /  Alterar )

Imagem do Twitter

Você está comentando utilizando sua conta Twitter. Sair /  Alterar )

Foto do Facebook

Você está comentando utilizando sua conta Facebook. Sair /  Alterar )

Conectando a %s

%d blogueiros gostam disto: